SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tight czy Stimulant X ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27669
Witam. Planuję lekką redukcję po nowym roku i szukam dobrego spalacza bez efki(brałem thermala i jest dla mnie za mocny). Zastanawiam się, aby kupić Tight lub Stimulant X. W co lepiej zainwestować? Jakie dawki proponujecie?

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 189
Słuchajcie, dostałem w ogóle w innym opakowaniu Tighta niż się spodziewałem.\
http://chrissheldrick.com/blog/wp-content/uploads/2009/05/tight.gif w takim.

Czy to jest ten stary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
co to znaczy że za mocny??? to mniejsze dawki!

polecam tse, ja brałem w większych dawkach (6-8) więc jak chcesz coś lajtowego to 2 capsy tse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
dieta+aeroby + tight. bierz tak jak na opakowaniu,no naprawdę dobry spalacz.

zdr.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
Zdecydowanie najlepszy spalacz jaki brałem to AMP z Ergopharm (4 kaps. dziennie 2x2) pobudzenie masakryczne ale bez złych cech jak po efce czyli bez podwyższonego znacznie tętna, rozkojażenia czy drżenia rąk, Tight jak dla mnie jest słaby 0 pobudzenia a efekty też słabe; dużo bardziej wole Scorcha w ilości 3 cap. dwa razy dziennie może nie pobudza za mocno ale fat spada ładnie. Stimulanta jeszze nie brałem więc nie mam opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
w sumie tight dziala nepewno - stimulna t x jeszcze chyba nieprzetestowany choc mysle ze godny uwagi.. ale jak widze napis w skladzie zastrzezona formula to mnie irytuje

tight najlepszy z efka jest - ale jak to ma byc lekka wycinka (a mowisz ze efa za mocna)to polece ci z czystym sumieniem tight
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27669
co to znaczy że za mocny??? to mniejsze dawki!
To znaczy że źle reaguje na efkę, może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem.

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tight

tego nie mozna prownywac

jesli spalacz to tight
2 na dobe
super daka 3

stimulant x jako dodatkowy pobudzacz
to jego rola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Bull a jakie twoje opinie na temat nowego Thermala Blast Extreme

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Blast wymiata pod kątem spalaczy efedrynowych - jest najlepszy.
Ktoś kiedyś napisał że tight to g**** i nie działa
łyknijcie na raz 2 lub 3 kapsy to zobaczycie jak działa tzw. g****...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tight to petarda

ju zpisalem ze dam radej zjesc 2 termale jednoczesnie
tighta sie boje

dziala piekielnie

pamieta ktos piroclen z SAna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
tight jest naprawde mocny. w maxie bralem 2 kapsy i 50 mg efy hcl(vaso pro) i az czasem uszy zatykalo. hehe..

choc jesli chodzi o podobne dzialania to milo wspominam clenbutical z nutrabolics i troszke slabiej stack 2 z MDY bez efy - ale po nim obbijalo mi sie kakao(kakaem?) ze wzglegu na zawartosc extraktu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj najlepszy cykl jak do tej pory...

Następny temat

Mam suple ! Nie wiem jak to brac pomozecie?

WHEY premium