SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thug Workout - Uliczny Fitness - czy to możliwe ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141


yOo
ściągnąłem z emule filmik (polecił kumpel) pewnie niektórzy go widzieli, a tym, którzy nigdy o tym nie słyszeli napiszę:
Chodzi o to, że w stanach goście (murzyni) zrobili sobie grupę o nazwie "Thug Workout" (morderczy trening, czy bandycki trening na pl) no i ćwiczą w parkach, na placach zabaw itp bez używania wszelakich ciężarów.
Wszystko zastępują ćwiczeniami typu pompki, drążek, aeroby itp. Wykorzystują przy tym jedynie masę swojego ciała.

Oglądam to i zastanawiam się czy to jest możliwe ? Bo patrząc na gości to są lepiej rozbudowani niż większość kulturystów, a ciągle na filmie powtarzają, e wszystko bez maszyn i przyrządów. Oczywiście dochodzi sprawa genetyki, bo murzyni mają lepsze warunki itp no ale genetyka nie załatwi wszystkiego...

Chodzi też o to że taki styl ćwiczeń bardzo mi odpowiada, ale jakoś nie do końca chce mi się wierzyć, że można bez przyrządów i 'sztangi' doprowadzić się do takich efektów.

Co o tym myślicie ?
A i polecam właśnie ten film, bo goście są niesamowici
"Thug Workout - Fitness From The Street - bodybuilding"
tu link do osiołka jakby ktoś chciał !
http://www.osiolek.com/?id=6020
naprawdę warto...

no i zaczynamy dyskusję

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
Przecież można wiosłować posługując się tylko dwoma równoległymi rurami - jest to przedstawione na wielu filmikach.

Osobiście kiedy zobaczyłem ten trening, już wiedziałem co zrobić z energią, której nie neutralizuje siłownia x4 w tygodniu ani aeroby.
Ćwiczę od niedawna, głównie wg. samopoczucia (wychodzi czasem nawet 3 razy na dzień) - robię to w dni kiedy nie mam siłowni. Nie czuję zmęczenia, ani efektów związanych z brakiem "regeneracji". Dodam, że nie w moim stylu są odżywki i inne "wspomagacze". Nie biorę żadnej chemii, którą dla mnie są nawet witaminy w tabletkach, a co dopiero sterydy. Dla mnie życie to zdrowie, co dopiero sport :)

Zaufaj SWOIM możliwościom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Z tego co się orientuje to Mawashi jest również zwolennikiem takich ćwiczeń

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
jest zwolennikiem znaczy ?
tylko jest zwolennikiem ?
czy
ćwiczy tak ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
to ostanio bardzo poularny nurt w usa ,acz nie zapominajcie ze ph i saa sa tam na porzadku dzienym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Sporo mozna zrobic tegp typu treningiem, napisalem nawet taka propozycje - chociaz części cwiczen nie moge publicznie prezentowac bo sa niebezpieczne

ale takie standardowe:

http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=3 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
swego czasu taki trening mielismy jako "rozgrzewke" na capoeira
tzn. cała ta część BEZ użycia linek
MASAKRA
ale dynamika i wytrzymałość podnosił świetnie to trzeba przyznac

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
dla mnie właśnie coś takiego by pasowało, ale powiedzcie jakie mogą być po tym maxymalne efekty zakładając, że treningi będę przeprowadzał do granic wytrzymałości ? Mogę się przez takie coś nieźle rozbudować ? czy tylko będę mógł wyrobić to co mam ?

i jeszcze coś: w tym filmie powtarzają niggery, że ćwiczą codziennie - co Wy na to ? przecież mięśnie się nie zregenerują (albo jestem w błędzie) ?

Mawashi - a na gadu podasze te "niebezpieczne" ćwiczenia ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319


Mozna rozbudowac mase miesniowa ale przy odpowiedniej diecie, suplementacji i - jesli chodzi o wieksze przyrosty, rowniez SAA.
Ja odnotowalem przyrosty: wytrzymalosci, dynamiki, sily ramion i przedramion, masy m. ud, oraz redukcje tluszczu.

Niebezpieczne cwiczenia - nie napaljcie sie, to cwiczenia na koordynacje ruchowa, równowage i sile ramion, polegaja glownie na cwiczeniach na wysokosci (wspinania, itp) bez zabezpieczenia, bo i po co

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319


i takie tam ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319


efekty...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
... a sylwetka w profilu, glownie treningi w terenie, teraz nie mam czasu wogole na trenowanie ale bedzie powrot jak odpoczne

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jest???!!!

Następny temat

Cod Liver Oil

WHEY premium