SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed - efekty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Witam chcialam sie zapytac wszystkich ktorzy brali thermo speeda badz tych ktorzy dalej go biora jakie osiagneli efekty ? przy jakich dawkach ,czasie itp. :)

Pzdr.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Spalacze tkanki tłuszczowej są jednymi z bardziej popularnych suplementów diety. Powód tego jest prosty. Większość z nas chciałaby zredukować zbędny balast w postaci tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy brzucha, ud, czy pośladków. W tym celu niezbędna jest dobrze dobrana dieta i treningi siłowe. Dodatkiem z kolei może być termogenik.

Jest to suplement, którego zadaniem jest przede wszystkim:

- pobudzenie,
- zwiększenie termogenezy,
- zmniejszenie apetytu.

Dzięki najpopularniejszym składnikom spalaczy zdecydowanie możliwe jest tego osiągnięcie. W efekcie przekłada się to na wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej. Pamiętać jednak należy o tym, że jest to tylko dodatek i to, jakie będą efekty uzależnione jest od diety i treningów.

Olimp Thermo Speed jest jednym z popularniejszych tego typu produktów. W jego skład wchodzą takie związki, jak:

- Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 250 mg, w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 137,5 mg,
- Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 167 mg, w tym synefryna 10 mg,
- Ekstrakt guarany (50%) 40 mg, w tym kofeina 20 mg,
- Kofeina 80 mg,
- Ekstrakt pieprzu czarnego Piperine (95%) 2,5 mg,
- Tyrozyna500 mg.

Innym rozwiązaniem będzie jeden z lepszych spalaczy dostępnych na rynku Allnutrition Redox Extreme. Warto przemyśleć jego zastosowanie.




Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 315
ja też jestem ciekawy efektów Thermo Speeda. a może lepszy jest thermo fat burner Trecka?? POZDRO600!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
biore po 6 ,7 sztuk dziennie,efekty po 10 dniach stosowania hmm pas mniejszy o 2 cm, na treningu spocony juz jestem po 10 mintuach(cala koszulka mokra),nie czuje zadnego pobudzenia w moim przypadku.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Wpieprzylem ok 2 opakowanie wynik:

Pas - 87 - 76
Waga - 78 - 70

Dawki ok 4-6 szt dzienie. moge polecic bo jest to dobra rzecz ale wg mnie efekty nie sa najlepsze jesli sie ma niski poziom Bf, jesli tkaniki tluszczowej jest ok 20% czy wiecej to efekty beda dobre.
1

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
kolezanka brala ale jak na poczatek nie polecam

czujesz sie jak na speedzie..roznosi podobno

efekty konkretne..zgubila ok 5 kg ale wczesniej brala l-karnityne i diete oczywiscie oraz cwiczyla tylko aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
jak na speedzie to lekka przesada ja po 3 tabsach moglem isc spac dokub do tego lecytyne,magnez,wit b6,wigor,wapn .Lepszy jest Meta burn xtp i troche pobudza nawet.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
"czujesz sie jak na speedzie..roznosi podobno " - dla mnie to glupota no chyba ze ma sie 14lat albo nigdy w zyciu nie mialo sie kawy w ustach, pozatym to termogenik i nie takie jest jego dzialanie.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
pozatym jak nie chcesz zeby Ciebie"roznosiło" heh to polącz:
therm line+google syntraxa lub t3 z sana,
synefryna+kofeina
nie zapomnij łykać omega 3,a wapn najlepiej z polfy 600mg z rana i 1200mg wieczorem.pzdr.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
dzieki za odpowiedzi

ja bralam 2 tygodnie po 4 i od dzisiaj po 6 i speeda zadnego nie mam jezeli o mnie chodzi,czasem serudcho kluje ale po kawie to normalka

edit: (-2,5 kg. i 1,5 cm w pasie

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2005-10-31 15:38:08

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
wiec chyba zae ja zjadlem wszystko co sie zwie spalczami i pwoei m wam tak widze 2 kombinacje albo TS 3kaspy +synferyna20mg+l-tyrozyna 3g razy 3 dzienie lub lipoxene 2 tabsy+l-tyrozyna 3g razy 3 dzienie to najlepsze obecnie staki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 315
ok to co powiecie o thermo fat burnerze Trecka? lepszy od olimpu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w cyklu kretki - Co brac?! HELP!

Następny temat

!!!Sprawa zycia lub smierci!!!

Wiecej