SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Pro na imprezę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Czy można zasotosować Thermo Pro idąc na imprezę ? Chodzi mi o to czy będe miał większego speeda i czy nie będe zmęczony jeśli wrócę powiedzmy rano z imprezy. A i czy można Thermo Pro łączyć z alkoholem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej odstaw.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
nooo najlepiej jak połączysz z alkoholem to Ci pikawa siadzie i będzie po krzyku

REDRUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli lubisz chodzić bardzo spocony na imprezie to czemu nie

newset
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
No i te odpowiedzi powinny Ci wystarczyć. Ja na Thermie pocę się przy każdym gwałtowniejszym ruchu, czuć zimne dreszcze i chłodny pot lejący się po ciele - a co musi się dziać na imprezie? Powera pewnie będziesz miał, ale o pannach zapomnij, żadna nawet nie podejdzie - będziesz zwyczajnie śmierdział.
Alkochol sobie daruj - faktycznie to może być wtedy Twoja ostatnia impreza... Mierzyłeś sobie kiedyś ciśnienie będąc na Thermie? A alkochol jeszcze Cię rozkołysze, ale już chyba na amen.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Ogromne dzięki chłopaki. Właśnie dziś dostałem Therme a jutro impreze stąd moje może głupie pytanie. Za chwilę idę na siłownie. Nie wiem jak po Thermie ale po domowym Eca się wogole nie pociłem nawet biorąc 5tusipectów przed treningiem. A może Tuspiect lepiej wziąść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Pisałem o domowym ECA w jednym z postów. Ja też je brałem i spoko, dawało powera na siłce. Ale dopiero po Thermie poczułem, co to znaczy mieć energię! Ja na Twoim miejscu wypiłbym po prostu mocną kawę, zawsze to nie takie groźne, jak ECA. Możesz też zarzucić ze dwa RedBulle (na jednego nie zareagujesz), ale wtedy alkochol też całkiem odpada.
Zresztą to zależy od rodzaju imprezy. Jak szykujesz się na jakąś laskę, to lepiej mieć power i być trzeżwym, a jak to luzacka impra to pij-ale tydzień będziesz to na siłce odrabiał.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Właśnie wróciłem z siłowni. Wziąłem przed treningiem dwie kapsułki HMB i jedną Thermo Pro. Nie wiem czy dobrze zrobiłem bo wziąłem zaraz po jedzeniu i na 20 min przed treningiem. Na treningu trochę większy power .Moje przypuszczenia się sprawdziły nie zlała się ze mnie nawet kropla potu. Czy znaczy to że na mnie to nie działa? Teraz delikatnie się trzęse.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vanadyl

Następny temat

dopalacze

Wiecej