SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma pro jest uwarzana za doping w Europie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
czy ktos orjentuje sie jakie moga byc po niej skutki uboczne??

giiNgeRrKa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
no mnie po dwoch tabs glowka boli a tak to spoko;]

"Wszystko można osiągnąć ,gdy się tego bardzo chce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teoretycznie?
- SERCOWE : arytmia komorowa, dławica piersiowa, zawał serca, zapalenie mięśnia piersiowego
- NEUROLOGICZNE : zawał, krwowotki mózgu, zapalenie naczyń mózgu, udar niedokrwienny
- PSYCHICZNE : uzależnienie, drgawki, bóle głowy, mroczki przed oczami, ślepota, bezsenność, podniecenie, przygnębienie, zaburzenia orientacji, awanturniczość, paranoja, omamy, brak łaknienia
- GINEKOLOGICZNE I POŁOŻNICZE - odklejenie łożyska, samoistne poronienia, wrodzone zniekształcenia płodu, stany toksyczne płodu oraz zatrucie dziecka kokainą wydalaną z mlekiem matki
- INNE ZABURZENIA : oddechowe, porażenie ośrodka oddechowego, toksyczne uszkodzenie wątroby, zaburzenia seksualne, niedokrwienie żołądkowo-jelitowe, zanik powonienia, martwica śluzówki nosa

Więcej masz tu: https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=22930&forum_id=113&Topic_Title=&forum_title=Porady medyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
sog dla Ciebie i powiem Ci że mnie wystraszyłes

giiNgeRrKa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Gingeerka powiem tak jesli masz zdrowe serce i to nie masz sie czego obawiac.tylko zacznij od mniejszych dawek (jeśli to dla Ciebie) i obserwuj jak sie czujesz.

Brałem czeso "stacki" efedryna kofeina aspiryna (to właśnie jest w termie) i nic mie sie nie stało.

Najważniejsza jest rozwaga.W niektorych krajach (bodajze canada) to jest prawie cudowny lek na otyłość!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
Bad Boy))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) heh pocieszyles mnie:P dzieki!!Ja powiem tylko tyle że ja dlugo tego niehcę przyjmować tylko pzrez jakis tydzien bo za 2 tygodnie ide na polowinki i chce dobrze wyglądac.Dzisiaj wzięlam pierwszy raz 2 tabsy i glowa mnie boli i suho mi w gardle i ciezko oddyhac,ale jakos zyje.Widocznie musze przyjmowac tylko1 tabs i jest OK.a propo tego gdzies wyczytalam ze therma zaczyna dzialac po 30minutah czy tam 60 od momentu wprowadzenia do organizmu a u mnie jest tak że dzialanie thermy czuje dopiero po jakis 4 godzinach;]

giiNgeRrKa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... No i doczekalem sie "damskiego" postu w tym dziale ...

Na poczatek male sprostowanko. Tego, czy Therma Pro jest uwazana jako doping nie bylbym taki pewien - chodzi o to, ze dopingiem jest na 100% podawanie syntetycznej efedryny, natomiast Therma Pro zawiera ziolowy odpowiednik - zawierajcy pewien % efedryny - Ma Huang. Natomiast co do skutkow ubocznych - to jezeli ktos nie przesadza z dawkami, okresem stosowania i jest w 100% zdrowy - pojawiaja sie jedynie w teorii. Problem tylko w tym, ze dawka nawet jednej kapsulki jest naprawde mocna - dla mnie za mocna Dlatego wolalbym nie widziec co mogloby sie dziac z giiNgeRrKa - ktora wazy chyba polowe z tego co ja - gdyby wziela choc jedna kapsulke. Pozatym mam gleboka nadzieje, ze kolezanka pyta o ta Therme z czystej ciekawosci i nie zamierza jej brac - zreszta szczerze mowiac nie widze powodow do jej stosowania w przypadku kolezanki. Patrzac na zdjecia kolezanki zasugerowalbym raczej cos na przybranie "ciala" niz pozbycie sie jego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... o c... chyba sie spoznilem. Wzielas 2 kapsulki ? Ladne z Ciebie ziolko ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
hiehe no ale już więcej niebęde brała po 2 a po 1;p Niemoge sie doczekac wtorkuuuuuuuuu kiedy na wuefie będe biegla na 1000metrow;pppppppppp ale bedzie jazda hehe.

"Wszystko można osiągnąć ,gdy się tego bardzo chce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Tak, tak - wiem rozumiem - zrobilo sie smiesznie, wszyscy sie posmiali, tylko, ze prawda jest niestety taka, ze Therma Pro to nie zabawka a naprawde diabelsko mocny srodek. Nieznam calej sprawy (nie wiem do konca po co Ci ten srodek) - wiec moze pomyslisz, ze zrzede, ale:

- jezeli chcesz schudnac biorac ten srodek to mowia wprost - zle robisz ! po pierwsze ten srodek jest dla Ciebie ZA MOCNY, po drugie wygladasz dobrze i nie ma powodu abys musiala sie odchudzac czymkolwiek

- jezeli chodzi o zaliczenie jakiegos sprawdzianu z WFu to naprawde podejmujesz duze ryzyko - srodek ten jest w stanie wprowadzic organizm na naprawde "duze obroty" i jedyna granica jaka dzieli Cie od "przesadzenia" jest Twoj wlasny rozum. Chodzi mi o to, ze kiedy ja wzialem pierwszy raz efedryne bylem w stanie przebiec ponad 2 razy dluzszy dystans niz przedtem - prawde mowiac bylem w stanie biec dalej, ale wiedzialem, ze ta nagla forma jest wynikiem zastosowania srodka wspomagajacego i nie jest to sytuacja normalna, dlatego dalszy bieg moglby okazac sie "niemily" w skutkach. Dlatego aby zbytnio nie przesadzic lepiej juz wziasc sama kofeine.

Jezeli juz naprawde musisz wziasc ta piekielna Therme Pro we wtorek przed WFem to prosze mi tu obiecac, ze bedziesz ostrozna i ze wiecej nie bedziesz sie bawila tym srodkiem - zreszta jego moc poznasz juz prawdopodobnie dzisiaj w nocy kiedy nie bedziesz mogla zasnac. Te nieprzespana noc musisz KONIECZNIE odespac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
dobra obiecuje. 1 tabs pzred wf wezme po sniandiu. a kofeiny wole niebrac.therma to jedyne gowno jakie biore od wczoraj i niezamierzam probowac innyh specyfikow np.kofeiny.Jak pobiegne po 1 tabs tak pobiegne.;]moze bedzie 6;p

"Wszystko można osiągnąć ,gdy się tego bardzo chce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież therma zawiera kofeinę. Różne są reakcje różnych ludzi. Najważniejsze jest trzeźwe myślenie. Branie Termy w celu schudnięcia w twoim przypadku mija się z celem. Weź się za dietę i trening! Terma to nie zabawka, i jeżeli chodzi o zaliczenie jakiegoś głupiego testu na W-F to lepiej wypić mocną kawę + redbula przed wysiłkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Restandol

Następny temat

ANAPOLON 50

Wiecej