SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro po odstawieniu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
PITBULL61 przez 3 tygodnie zapodawał Thermę i musi przyznać, że efekty za***iste.
Jest jednak jeden problem.
Po odstawieniu Thermy PITBULLOWI ciągle chce się szamać, non stop. Jak tak dalej pójdzioe, to cały tłuszczyk, który 61 wypocił powróci.
Miał ktoś już takie objawy po odstawieniu Thermy ?
Jeśli tak, to jak sobie z tym poradził ?



pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
zacznij pić wiecej kawy (moze bć guarana)
no i chrom polecam (naturell kosztuje 26 zeta i jest b dobry)

carpe diem

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1875
PITBULL mam pytanie.Czy moglbys napisac sklad thermy ,jak ja dawkowales,jakie rezultaty uzyskales i przy jakiej diecie i cwiczeniach???Bardzo prosze.Ja aktualnie stosuje diet ripped ktory ma podobne dzialanie ,zaczynam 3 tydz-a schudlam 1kg!!!Zastanawiam sie co jest nie tak.Cukry proste wyeliminowalam praktycznie calkowicie,trzymam sie zasad diety,przez pierwsze 1,5tyg codziennie jezdzilam godz na rowerku stacjonarnym,przez ost kilka dni mialam przerwe ale od jutra znowu zaczynam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Karo - Therma jest na tyle silnym środkiem, że 1kg to spaliłabyś bez żadnych ćwiczeń, jedząc naprawde "normalnie".
Ja poprostu trzymałem dietę (mniej węglowodanów, więcej białka) i ćwiczyłem, ćwiczyłem, ćwiczyłem.
Efekt - rewelacja.
Tylko teraz ciągle chce mi się jeść.
Aha, 1 tabl po drugim śniadaniu i 1 tabl na około 30 min przed treningiem. Po 3 dniach 2 tabl po drugim śniad. i 2 tabl przed treningiem.
NIGDY NA PUSTY ŻOŁĄDEK !!!


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i to jest problem gwaltownego odchudzania. Niewazne czy wiezmiesz ECA, czy tez inne cudo na schudniecie. Efekt tzw. yoyo, pojawia sie niemal zawsze, gdy tempo chudniecia przekroczy 900g utraconej masy ciala na tydzien.
Trudno, jesli chce sie byc szczuplym i pieknym o diecie trzeba pamietac przez caly czas.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dzięki Maku
Czyli wnioskując z twojej wypowiedzi PITBULL musi się przemęczyć i wpylać tyle co na Thermie ?
Dietę wiadomo, stosuję cały czas, ale nigdy nie ssało mnie non stop, tak jak po odstawieniu Thermy.
Chodzi mi konkretnie o to, czy jeśli teraz, po odstawieniu nie poddam się ssaniu i będę trzymał dietę, to ciągłe ssanie w końcu minie ?




pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Kurde, Pitbull - i tego właśnie też się boję. Jadę na Thermie 4 tydzień, ale zawsze robiłem dzień przerwy. Ssanie było, to prawda. Cóż, spróbuj zieloną herbatę przy każdej okazji, trochę hamuje apetyt. Ja przez te 3 tygodnie straciłem 5 kilo - a bezpiecznie jest tracić 1 kilogram na tydzień; jest wtedy duża szansa na uniknięcie efektu yo-yo. Napisz jeszcze, jak sobie radzisz, bo ja kończę cykl za jakieś 2 tygodnie i dobrze wiedzieć, co dalej. Heh, najlepiej przykleić sobie swoje zdjęcie "z przed" na lodówce - 2 razy się pomyśli, zanim zacznie się wszystko wyjadać.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Właśnie, właśnie Nicolai.
Trochę szkoda byłoby spieprzyć to, do czego się doszło na Thermie.
PITBULL już postanowił, że na pewno tego nie spieprzy.
Trzeba być twardym , nie miętkim
Dzięki za pomysł z zieloną
Trzeba się trocyhę pomęczyć, ale mam nadzieję, że ssanie w końcu minie.

PS. Zastanawiałem się jeszcze, czy nie lepiej by było nie odstawiać Thermy odrazu, tylko też stopniowo, tak jak się zaczynało, to może ssanie byłoby mniejsze.
Chodzi mi o to, żeby np. na ostatni tydzień cyklu skoczyć z 4 na 2 kapsułki dziennie.



pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy mam ssanie w zaladku, pije duzo niegazowanej wody mineralnej. Mi to pomaga.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Pit ja pamietam o aerobach caly rok, bo czlowiek sie powinien ruszac zawsze a nie tylko na czas chudniecia bo inaczej nie warto wogole thermy brac


Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Maku - dzięki za radę.

Finderx - również dzięki, ale nie ma obawy, oprócz treningu siłowego, od pięciu lat dwa razy w tygodniu trenuję siatkówkę i raz w tygodniu gram w kosza, także ruchu mi nigdy nie brakowało i nie brakuje.


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sądzicie o Crea Mass hi-teca!

Następny temat

USA---SUPLEMENTY!!!!!!

WHEY premium