SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro - cykle?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Czy to prawda, że Therme Pro trzeba brać "cyklicznie"? Na opakowaniu jest napisane, że dorosły może ją przyjmować maksymalnie przez 12 tygodni. W sklepie powiedzieli mi, że makimum 4 tygodnie po jednej ampułce dziennie a potem co najmniej 2 tygodnie przerwy...Czy to prawda? Czy ta przerwa jest w ogóle potrzebna a jeżeli tak, to czy mogę ją skrócić do 1 tygodnia?

"Born to the glare around the senses..."

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
To jest mniej więcej tak: Jeśli bierzesz tylko w dni treningowe (przed treningiem) to cykl może potrwać 12 tygodni w sumie. A jeśli bierzesz codziennie, to góra 4-6 tygodni; ze względu na upały lepiej nie więcej niż 2 kapsułki dziennie. A przerwa między takimi cyklami to jak najdłuższa - na te pół roku to lepiej dać sobie spokój.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Kurcze, to mi się nie podoba... Ale i tak dzięki za odpowiedź. Czyli po 5 tygodniach, jeżeli biorę w dni treningowe a mam 6 treningów w tygodniu, przerwa. A 2 tygodnie to za mało? Czym mogę w takim razie zastąpić Therme? Brałem do tej pory BCAA, witaminy i Therme w cyklu na rzeźbę. Czym ją zastąpić, jak będę musiał odstawić - HMB? I jakie są skutki uboczne, jeżeli będę brał 5 tygodni, zrobię 2 tygodnie przerwy i potem znów 5 tygodni? Trenować tym systemem (rzeźbą) planuję do końca września... Dzięki za odpowiedzi

"Born to the glare around the senses..."

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Przejrzałem Twój profil - piszesz, że dopiero zaczynasz. Mam wrażenie, że Thermę też bierzesz max parę dni. Cóż, Therma to bardzo silny środek i myślę, że po takim 5 tygodniowym cyklu będziesz na tyle zadowolony z efektów, że nie będziesz od razu chciał brać dalej. Skutki uboczne mogą się pojawić wcale nie zaraz na drugim cyklu, a już w trakcie tego i mogą być poważne. W tym dziale jest megatopic "Therma pro". Zajmie Ci to trochę, ale przeczytaj - jest tam o dawkowaniu, skutkach ubocznych i innych związanych z ECA sprawach.
Może wiesz, ale jeden ze składników Thermy (efedryna) jest uznawana w Europie za doping - może to Cię skłoni do przeczytania wspomnianego topicu. Polecam - a jeśli po lekturze bedziesz miał jeszcze jakieś pytania, to wrzucaj (tu lub do tamtego tematu).

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj w archiwum o Metabolic Thyrolean, nie zawiera eca i jest dobra alternatywa dla Thermy, na pewno nie bedzie trakich efektow jak na ECA ale na pewno jest dobrym srodkiem na "zdrowe spalanie" pod warunkiem ze ne masz problemow z tarczyca.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Heh heh - mój profil może być trochę mylący, bo "zaczynam" już dwa lata...tylko jakoś mam tyle zajęć, że do tej pory nie przykładałem się do ćwiczeń zbyt solidnie :) W Thermie jestem w 4 tygodniu cyklu, mam 6 treningów w tygodniu więc biorę 6 razy w tygodniu. Efektów ubocznych nie zauważyłem zadnych, może poza tym, że po zarzyciu pocę się jak świnia, ale to chyba niegroźne, jeżeli uważam na odwodnienie.
Co do efektów, to muszę przyznać, że nawet po tych 3 tygodniach są niezłe, ale zdaję sobie sprawę także z tego, że te 7 kg, które schudłem to w większości woda. Aspiracje mam jeszcze spore, więc wybacz Nicolai że się trochę z tobą pokłócę :)
Rozmawiałem z człowiekiem w sklepie i z paroma kolesiami w klubie, którzy kiedyś brali Therme. Na opakowaniu (Prolab), napisane jest, że maksymalna dawka efedryny dla zdrowego dorosłego to 100mg/dobę przez maksimum 12 tygodni. Biorę jedną kapsułkę dziennie, czyli 20mg efedryny - to 1/5 maksimum. Do tej pory nie mam żadnych efektów ubocznych. A rady dostałem dwie - albo w cyklach z przerwami tj. 4 tygodnie Thermy, dwa przerwy i tak 3 razy, albo bez przerwy 12 tygodni, ale potem co najmniej 9 miesięcy przerwy. Trochę mi to wszystko miesza w głowie, wypowiedzcie się panowie :)
A jeżeli zrezygnowałbym z Thermy, to co w zamian? O Thyrolean poczytam jeszcze, ale nigdzie tego w Warszawie nie widziałem. Co sądzicie o HMB - to antykatabolik, więc czy może zastąpić Therme? Dzięki za pomoc

"Born to the glare around the senses..."

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ja też brałem Thermę, dzieliłem się swoimi doswiadczeniami na cyklu i czytałem o reakcjach innych. Będę powtarzał do znudzenia, że to nie jest w pełni bezpieczny środek. 100mg dziennie - faktycznie tak jest napisane, ale w USA efedrynka jest legalna (a jakby nie była, to prawnicy by ją 'ulegalnili'; tak jak prohormony). Dobrze, że napisałeś, ile bierzesz kapsułek. W takim razie myślę, że to ma sens (4 tygodnie stosowania, 2 tygodnie przerwy - 3x) - ale w takim razie nie wchodź powyżej jednej dziennie. Mu tu jechaliśmy (nie wszyscy ofcors) ostrzejszym systemem, tzn. nawet 4 dziennie, ale cykl zamykał się w tych 4-6 tygodniach i basta.
Co po Thermie? Dieta Po HMB nie schudniesz. Możesz spróbować HCA z naszego sklepiku - chyba nawet jest promocja.
A oprócz wzmożonego pocenia nie masz czasem problemów ze snem, zgagi, wzrostu agresji, skoków ciśnienia, kołatania serca...........?
Zajrzy tez tu: http://www.hcteam.republika.pl/indexX_EFEDRA.htm

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
No to przede wszystkim sog dla Ciebie - dzięki za poważne potraktowanie tematu.
A więc pociągnę w ten sposób (4 tygodnie, przerwa, x3). Przynajmniej dopóki coś się złego nie zacznie dziać. Jedyne co mi się rzuciło w oczy poza wzmożonym poceniem (to chyba dobrze - organizm zaczyna sięgać po energię do tłuszczy po ok.15 min treningu, gdy zaczyna się pocić - prawda?) nie mam niczego z tego, co wymieniłeś: zgagi, wzrostu agresji, kołatania serca, skoków ciśnienia. Przez pierwsze dwa dni miałem problemy z zaśnięciem, ale teraz już żadnych. Jakie jest ryzyko uzależnienia się od Thermy i jakie mogą być długotrwałe skutki uboczne? Tam, gdzie mnie odesłałeś, jest co nieco, ale gdzie szukać więcej?
Dietę już stosuję, do tego intensywne treningi siłowe (rzeźba) i aerobowe. Ale jak będę miał te dwa tygodnie przerwy, to trochę szkoda mi czasu, bo jeszcze się zlenię i cała 4 tygodniowa robota pójdzie w łeb. Mógłbyś mi zaproponować coś, co mogę wziąć na te 2 tygodniowe przerwy? Proponowałeś HCA, ale to mi tak średnio pasuje, bo trudno mi w diecie wskazać "główny posiłek" a poza tym to ma być tylko na te przerwy, a jak kupię 200 tabletek to potem sobie chyba resztą ściany w pokoju wytapetuję. Zaciekawił mnie ten Metabolic Thyrolean Coolbart'a, ale tu na forum niewiele o nim było a nie bardzo wiem gdzie indziej szukać.
Jeszcze raz dzięki za pomoc, Nicolai.

"Born to the glare around the senses..."

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
therma pro nie jest wcale taka mocna jak myslalem.Na poczatku zauwazalem roznice, ale teraz moge wziac np. 2 kapsulki i isc spac.Teraz wlasnie na niej jestem.Jest lato biore 4 tabsy i w sumie nie zauwazam wiekszej roznicy.Tylko sie poce i nic wiecej.Rano jak wstaje i sie nie wyspie to sobie lykne po snidanku 2 tabsy i wtedy lepiej sie czuje.Ogolnie uwazam ze nie jest taka mocna jak pisza.Moze na innych tak dziala, ale szybko sie do niej mozna przyzwyczaic.Po 1-2 tyg. juz praktycznie nie czujesz ze ja bierzesz.Uwazam ze zamiast kupowac terme lepiej posiedziec wiecej na rowerku lub na bierzni-wyjdzie taniej i oragnizm bedzie zdrowszyszy.
Chcialem sie tylko podzielic moimi spostrzezeniami po niej.Nie wiem moze to wina tego ze mam bardzo silny oraganizm, tzn. bardzo malo podatny na wszelkie uzywki typu alkochol,....i juz nie bede pisal o innych srodkach, choc np. kreatnyna na mnie dobrze dziala.Jak kazdy z was pewnie wie-Trzeba poprostu samemu wyprobowac

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metabolic Thyrolean wpływa na tarczycę i przyśpiesza tym przemianę materii. Jeżeli nie masz żadnych problemów z tarczycą (nadczynność czy niedoczynność) to nie masz żadnych przeciwskazań aby przyjmować ten preparat.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
No to najpierw skutki uboczne by DeeJaaVuu:

"Mogę ci podać kilka skutków ubocznych NADMIERNEGO stosowania efedryny czyli jednego ze składników ECA a są to (oczywiście na różne osoby ECA różnie działa na jednych bardziej na innych mniej, na mnie to wogóle ):
- arytmia komorowa, dławica piersiowa, zawał serca, zapalenie mięśnia sercowego
- zawał, krwotoki mózgu, krwotok podpajęczynówkowy, zapalenie naczyń mózgu, udar niedokrwienny
- uzależnienie, drgawki, bóle głowy, mroczki przed oczami, ślepota, neuropatia nerwu wzrokowego, bezsenność, podniecenie, przygnębienie, zaburzenia orientacji, awanturniczość, paranoja, omamy, psychozy, brak łaknienia
- to dla kobiet spodziewających się dziecka: odklejenie łożyska, samoistne poronienia, wrodzone zniekształcenia płodu, stany toksyczne płodu oraz zatrucie dziecka kokainą wydalaną z mlekiem matki
- porażenia ośrodka oddechowego, odma śródpiersiowa, hipertermia, toksyczne uszkodzenie wątroby, zaburzenia seksualne, niedokrwienie żołądkowo-jelitowe, zanik powonienia, martwica śluzówki nosa, perforacja przegrody nosa

Wiem że do zrozumienia kilku terminów wyżej wymienionych będzie potrzebna encyklopedia więc odsyłam do encyklopedii onetowskiej lub do działa Mr.Guru

Przy okazji podam kilka skutków ubocznych nadużywania kofeiny, a oto one:
- nerwowość, drażliwość, bezsenność, przyspieszenie i zaburzenia rytmu pracy serca, zaburzenia orientacji w czasie, miejscu i otoczeniu, zaburzenia żołądkowe
- uszkodzenie płodu, powstawanie nowotworów, tworzenie się torbieli w gruczołach piersiowych, wrzód żołądka, wzrost poziomu cholesterolu, drgawki i śpiączka" (Wszystko z topicu 'Therma pro')

Uzależnienie - Możliwe, jednak bez przesady. Efedryna jest nieco podobna do amfy, ale sporo słabsza - więc nie uzależnia tak silnie. Może Ci się nie chcieć ćwiczyć bez wspomagacza i będziesz miał potrzebę ciągłego brania.
Coś w zamian na te przerwy; w zasadzie nie ma takiej potrzeby, niech organizm odpocznie. To tylko dwa tygodnie! Naprawdę nic nie musisz dorzucać. Wypij kawę przed treningiem i starczy.
MT - tak, jak pisał Coolbart. Jeśli jesteś na diecie redukcyjnej, o zmniejszonej ilości kalorii to może Ci się spowolnić metabolizm. MT ma do tego nie dopuszczać, a nawet cały proces przyspieszać. Jeśli jesteś już nastawiony na tego typu środki, to weź MT po CAŁYM cyklu Thermy. Zdaje się, że można zakupić MT u Cybera nawet w tej chwili, zostało mu jeszcze trochę tego środka.

Pozdrawiam
Nicolai
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pamela Anderson

Następny temat

CO NA POCZĄTEK ...JAK JESTEM CHUDY ????

WHEY premium