sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

The Ultimate Fighter 25 Finale

Wysłana -


The Ultimate Fighter 25 Finale

Data: 7.07.2017
Miejsce: T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada - USA

Walka wieczoru
155 lbs.: Michael Johnson vs. Justin Gaethje

Finał TUF 25 w wadze półśredniej
170 lbs.: TBA vs. TBA

Główna karta
185 lbs.: Elias Theodorou vs. Brad Tavares
205 lbs.: Jared Cannonier vs. Steve Bosse
155 lbs.: Marc Diakiese vs. Drakkar Klose

Walki wstępne
205 lbs.: Jordan Johnson vs. Marcel Fortuna
145 lbs.: Gray Maynard vs Teruto Ishihara
135 lbs.: Jessica Eye vs. Aspen Ladd
115 lbs.: Angela Hill vs. Ashley Yoder
185 lbs.: CB Dollaway vs. Ed Herman

Justin Gaethje vs. Michael Johnson na TUF 25: Finale

Pojedynek lekkich walką wieczoru lipcowej gali.

Podczas konferencji prasowej UFC „Summer Kickoff” poinformowano, że podczas gali finałowej 25 edycji TUF-a Justina Gaethje (17-0) zmierzy się z Michaelem Johnsonem (17-11, 9-7 w UFC, #6 w rankingu UFC). Pojedynek ten odbędzie się w limicie wagi lekkiej i będzie głównym wydarzeniem gali.

Dla Justina walka z Johnsonem będzie debiutem w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Wcześniej 28-latek walczył w organizacji World Series of Fighting, w której stoczył dziesięć pojedynków. Gaethje w styczniu 2014r. zdobył pas wagi lekkiej i nie stracił go do momentu odejścia z organizacji, zaliczył pięć udanych obron tytułu.

Menace ostatni pojedynek stoczył podczas listopadowej gali UFC 205, podczas której został spacyfikowany a następnie poddany kimurą przez Khabiba Nurmagomedova. Wcześniej Johnson rywalizował z Dustinem Poirierem i sprawił małą niespodziankę szybko nokautując będącego na fali wygranych rywala.
Gala TUF 25: Finale odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-05-13 18:25:57
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Highlight Justina Gaethje przed jego debiutem w UFC

Jeżeli nie oglądałeś wcześniej gal organizacji WSOF (obecnie Professional Fighters League) możesz nie znać zbyt dobrze Justina Gaethje, chociaż nazwisko może ci się kojarzyć z tym, że był jej mistrzem.

W ostatnim czasie o zawodniku wagi lekkiej Justinie Gaethje zrobiło się głośno ze względu na to, że odszedł z PFL i podpisał kontrakt z organizacją UFC na co jego fani i ludzie śledzący jego karierę czekali od długiego czasu. Niedługo po podpisaniu kontraktu ogłoszono, że w swojej pierwszej walce w nowej organizacji zmierzy się z Michaelem Johnsonem na gali The Ultimate Fighter: Redemption Finale zaplanowanej na 7 lipca w Las Vegas.

Skąd takie duże zainteresowanie tym zawodnikiem? Należy zacząć od jego nieskazitelnego i wysokiego rekordu 17-0, który uzyskał w bardzo ciekawych i konkurencyjnych pojedynkach z zawodnikami, którzy byli mocnymi rywalami jak chociażby Drew Fickett, Gesias Cavalcante, Dan Lauzon, Nick Newell, Melvin Guillard, Luis Palomino (dwukrotnie), Brian Foster i Luis Firmino. Po zdobyciu tytułu mistrza WSOF z sukcesem bronił mistrzowskiego pasa pięciokrotnie. Warto też zauważyć, że Gaethje toczył bardzo efektowne pojedynki, które były przyjemne dla oka, a poza dwiema walkami zakończonymi przez decyzję aż 14 kończył przez KO/TKO i jedną przez poddanie. To pozwala sądzić, że w kolejnych pojedynkach w UFC możemy być świadkami znakomitych występów tego zawodnika.

7 lipca Justin Gaethje będzie miał okazję do powiększenia swojego rekordu do osiemnastu zwycięstw z rzędu o ile uda mu się pokonać bardzo mocnego przeciwnika jakim jest Michael Johnson (17-11), który był topowym zawodnikiem zapasów NJCAA i posiada wysokie umiejętności bokserskie.

Aby bliżej poznać osobę Justina Gaethje i jego karierę zapraszamy do obejrzenia highlightu z fragmentami jego pojedynków.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź