SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The FIFA Puskas award

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1048
Nagroda im. Ferenca Puskasa zostanie przyznana po raz trzeci. W 2009 roku trafiła w ręce Portugalczyka Cristiano Ronaldo (wówczas jeszcze z Manchesteru United), a w kolejnym otrzymał ją Turek Hamit Altintop za gola uzyskanego dla reprezentacji swojego kraju.

W kolejnej edycji plebiscytu kibicie futbolu mogą głosować poprzez stronę internetową FIFA do 5 grudnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 stycznia podczas dorocznej gali, podczas której również zostanie wręczona "Złota Pika" dla najlepszego piłkarza roku.

http://www.fifa.com/ballondor/puskasaward/index.html

kuhwa cos ankieta sie spieprzyla

Zmieniony przez - Cris Thug BAN w dniu 2011-11-18 21:47:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Bez sensu była ta kandydatura,a zwycięstwo bramki Neymara,to już w ogóle parodia...Jak by tak przejrzał bramki Barcy z całego 2011r,to na pewno znalazło by się trochę goli po lepszych akcjach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1048
Moj glos poszedl na Messiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Messi? 3majcie mnie w 10ciu! co on w tej akcji zrobil? wygarnal gola dekady Xaviemu. Proste, ze Rooney

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20244
W sprawiedliwym świecie piłki to Rooney miałby wygraną no tak... w sprawiedliwym. Kto wie czy tego "karła" nie wybiorą -.- Roo najpiękniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Niestety drogi Nugacie, dla wiekszosci oceniajacych, nie bd sie liczyl gol, ale wykonawca, a pseudo ekspertow footballu" Forza Barca " jest na prawdę sporo ;-/

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Mi nie działają te bramki, więc nie mogę porównać bo pewnie chodzi o tą bramkę Rooneya z przewrotki?

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1048
Nugat widze ze jestes fanem Realu badz United ktore nie jedno krotnie ten jak go nazwałeś "karzel" upokorzy z tad twoje obrazliwe slowo w kierunku Argentyńczyka,Zgadza sie Rooney fenomenalna zdobyl bramke nie neguje tego a trzeba spojrzeć na to ze wiekszosc w tym i wasz Wayne nie odwazyl by sie przy takiej stawce tego meczu na taki sposob wykonczenia tylko od razu po przyjeciu by poszedl strzal w dlugi róg ale to jest tylko moje zdanie do ktorego mam prawo

Ciamcia tak o tą bramke chodzi

Zmieniony przez - Cris Thug BAN w dniu 2011-11-19 01:04:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Rooney oczywiście.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Ibra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Rooney, Ibra, Lisandro Lopez - taka kolejność z tych bramek co widziałem na tej stronie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Rooney, Lisandro, Neymar

Messiemu zrobili krzywdę bo powinni wziąć jego rajd przeciwko Realowi.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja kostka

Następny temat

[Bramkarz] powrót po kontuzji

WHEY premium