SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tetiszeri - dziennik o zarciu i zelastwie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Egzotyczny dziennik. Włączam powiadomki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Dzieki dziewczyny :) Dzisiaj byl ostatni dzien nauki kitesurfingu, ale rano dalo sie wcisnac jeszcze trening. Caly grudzien zluzowalam treningi, teraz 2 tyg urlopu, wiec woda, spacerki, kite i leeeezaaakk :) Za malo jedzenia, ale 30 st i jesc sie nie chcialo. A moje cialo tego nie lubi. O tym, jak wroce. Ku mojemu zdziwieniu po paru ladnych tygodniach bez martwego ciagu nadal poszlo 90kg na 6 razy. Jak na lenia to calkiem niezle. Jeszcze ostatnie zakupy w postaci kawy i tadaaa wracam jutro do Dublina. Trzeba popracowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22582 Napisanych postów 11135 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356176
Teti, nareszcie.
Rok temu się odgrażałaś, że dziennik założysz i tyle trzeba było czekać.
Będę śledzić.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Dołączam się do podglądania Na pewno będzie się działo :D

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jutro bedzie wpis. Wczoraj wrocilam, dzis powrot do roboty, jednej i drugiej...i jeszcze randka wieczorem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73478
I ja z chęcią poczytam :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No to jestem. Powrot w niedziele, w poniedzialek do roboty, wczoraj w domu jak zwykle 21.30.

Dziennik nie bedzie o redukcji bo sie nie odchudzam. Moje cialo nie chce sie redukowac. Po prawie dwoch latach deficytu kalorycznego, stanelo deba i nie chce wspolpracowac wiec jedyne co moge zrobic to podniesc i po prostu trenowac. Po poltora roku robienia badan i szkoleniu sie w tym zakresie, wiem ze mam niedoczynnosc tarczycy, bez hashi i to tyle. Przy duzych wysilkach zmienia mi sie morfologia, jako tluszczolub mam natrualne tendencje do jedzenia mniejszych wegli co nie wychodzi mi na dobre, wiec bede tu eksperymentowac. Zapewne carb-fat cycling. Kalorycznosc w okolicy 2000 na pocztaek, jak utyje to utyje Mam dosyc odchudzania, redukcji i myslenia, ze ze mna cos nie tak. Ze rozmiar 40 to bycie grubym. Bo mala nie jestem. mam kawal nogi i niezaleznie od tego co robie nie chce sie ta noga zmniejszyc tluszczowo.Najszybciej reaguje brzuch, barki i plecy. Nie mam zadnych aspiracji startow sylwetkowych - nie ta budowa, bardziej pomyslalabym o trojboju, kocham ciezar! Spadam do roboty - kontynuacja wieczorem. Dzis trening i zajecia z pilatesa, awaryjnie bo je oddalam, ale jeszcze nie znalezli nikogo na moje miejsce wiec bede taka dobra hahaha.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2017-01-11 09:20:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A ja dopiero dziś znalazłem Twój dziennik. No nic - teraz już będę wpadał regularnie. A tak poza tym rozmiar 40 jest bardzo kobiecy i na pewno nie ma nic wspólnego z grubością.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No to w koncu chwila czasu, zeby cos napisac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ostatnia walka! dziennik Magdy!

Następny temat

DT:Walka o wymarzoną sylwetkę

WHEY premium