SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 590900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
[email protected], rowniez poprosze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1700
Sorki, ale jeśli ktoś oprucz pierwotnego właściciela pliku posiada te materiały to proszę o przesłanie na [email protected] , niestety osoba ta chyba nie odwiedzała dawno tego wątku i nie przesłała tego osoba proszącym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
to ja mam lepszy pomysł.
Jak już ktoś dostał ten przykładowy test,to niech go tu wklei. Nie trzeba będzie co chwile prosić o przesyłanie.
2

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 961
Tak jak chcieliście. Oto przykładowe testy psychologiczne do służb mundurowych.


http://www.specops.pl/vortal/download/testy_psychologinczne/testy psychologiczne.htm
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
mam prośbę jeśli ktoś z was ma zestaw takich testów psychologicznych do służb mundurowych to prześlijcie mi to na mail [email protected] z góry dziękuje to dla mnie bardzo ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
co ciekawe, typowe testy do sluzb mundurowych statystycznie lepiej wykonuja osoby o nizszej inteligencji niz te o wyzszej ....

nie znaczy to, ze najlepiej wykonuja je ulomy tylko to, ze osoba o inteligencji np. 100-110 (wg pewnego rodzaju testow) ma wieksza statystyczna mozliwosc pozytywnego zdania takich testow niz osoba o IQ 130 ...

z czym to jest zwiazane niech kazdy sobie sam odpowie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
To jest związane z zasadniczym działaniem w grupie , testy te są tak skonstruowane że dają większe szanse osobnikom o teoretycznie mniejszym IQ ale potrafiącym współdziałać w grupie i łatwo się integrujących z resztą niż osobą o wysokim IQ ale samotnikom i indywidualistą .
2

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Test neo-ffi, jest też wykorzystywanym podczas zwykłej rekrutacji pracowników. Na stronie brakuje rozwiązania, ale w sumie dobrze, bo test neo-ffi powinien być wykonywany przez psychologa.
Z neo-ffi można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o sobie ;)
Samo neo-fii określa 5 aspektów osoby:
-Neurotyczność
-Ekstrawersje
-Otwartość na doświadczenia
-Ugodowość
-Sumienność

W googlach znajdziecie co jaki aspekt oznacza. Wyniki mogą być zaskakujące. Ale wyniki przy tym teście są bardzo trafne.
Z doświadczeni swojego i wykładowców psychologii wiem że lepiej nie rozwiązywać za dużo testów, bo wyniki są bardzo przekłamane i mogą bardzo zaszkodzić takiemu kandydatowi. Zaczyna się za dużo myśleć, a lepiej odpowiadać pierwszą myślą. Często robi się podwójnie testy , gdzie 1 odpowiedz pokazuje to jakimi chcieli byśmy być, a druga już konkretniej pokazuje to jakimi jesteśmy naprawdę.
Dużo z tym zabawy :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9408
ja dam od siebie takie coś do poczytania, EPQ-R
http://www.forum.socjonika.pl/viewtopic.php?f=8&t=1609&start=36

na testach starasz się mieć wysoki psychotyzm, jak najniższy neurotyzm, raczej niski ekstrawertyzm
i jak cie spytaja czy nigdy nikom niczego nie podpier*oliłeś to sie 2 razy zastanow bo na tym sie mozna wylozyc

Zmieniony przez - TeGej w dniu 2010-01-04 23:26:44

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
Mógł bym też prosic o kilka pytań z psychotestów ?
Mój e-mail to [email protected]
z góry dziękuje pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

różne formy zmęczenia po treningach...

Następny temat

muay thai tatuaz

Wiecej