SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy - propozycje

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Z początkiem maja chcemy rozpocząć kilka testów naszych produktów. Mamy opracowane parę wariantów różnych zestawów, ale może z Waszej strony padną inne, ciekawe propozycje?

Aktualna oferta dostępna jest na www.activlab.pl. 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
Proponuje zrobić 2 niezależne testy .

Np. dwie osoby będą rywalizowały na tych samych suplementach w teście na masę a dwie osoby w teście na redukcję.


Jeżeli chodzi o dobór konkretnych suplementów to proponuje wybrać te które najlepiej według was działają


pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
ja bym chcial zobaczyc test rywalizacje 2 osoby stykna ale na takiej zasadzie ze dajecie dwom osobom do dyspozycji iles tam zl i oni sami dobieraja sobie suple oczywiscie z waszymi wskazowkami

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
mam pomysl taki zebyscie skompletowali typowy 'zestaw plazowy' ze wzgledu na to iz teraz chodzi glownie o wyglad estetyczny a nie typowo masowy (w koncu lato idzie) wiec jakis spalacz,kreatynka,bialeczko,bcaa itp.. wybierzcie kilka osob (w tym mnie ) i niech cwicza tym samym treningiem,podobna dieta i wygra ten kto bedzie 'ladniej' wygladal przed latem :) wiec jak beda dziewczyny pytac 'jak ty to zrobiles chlopcze' odpwoiedz bedzie 'slonce to nie ja to activlab' ;)



Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2008-04-22 14:03:46

Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2008-04-22 14:05:40

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
chetnie zglosze sie do testu, aktualnie profesjonalna poprawa gestosci miesnia i definicji- wiecej w profilu

btw. Activ lab co z tą grzybową będą jakies probki?:)

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
1x crea shot
1x nitro schock
2x Recovery Drink
2x thermo shape plus
1x duze opakowanie Night Protein Mix

masowo-redukcyjny

chetnie poobserwowalbym skutecznosc takiego zestawu

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Z racji że wakacje coraz bliżej chętnie zobaczyłbym właśnie jakiś test nastawiony na redukcję, dla rozbieżności produkty mogłyby być np testowane przez kilka osób z różnymi typami sylwetki zaczynając od tych z stosunkowo dużym bf-em kończąc na tych którzy mają go znacznie mniej a chcą po prostu dopracować sylwetkę przed latem.
Większość testów to testy "masowe" myślę że taki redukcyjny byłby całkiem na miejscu.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
A ja myślę, ze możnaby zrobić 2 osobne testy, jeden masowy na stackach, recovery drinku i gainerach, a drugi jedynie na dobrym jakościowo białeczku(jak np isolat), do tego ze 3-4 puszki spalacza, (żeby móc trochę zwiększyć porcję), jakiś bulk na po treningu i byłoby cacy



I obowiązkowo zapas zupek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Popieram zestaw Salix'a no i napewno kilka zupek 'gratisowo' w celach uzupelniania diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 361 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3511
to ja się zgłaszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odżywka = Opinia - słów kilka o suplach Activlab-u, które stosujesz

Następny temat

Próbki do rozdania - Master Meal zupa grzybowa, Crea Shot, Recovery Drink

WHEY premium