SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy SAA - solidarnie:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 591
Ok, wiem, ze ta propozycja chyba juz kiedys padla na forum, ale w sumie inicjatywa, jesli sie nie myle, z nieznanych przyczyn upadla (moze nie byla w interesie niektorych osob??:). Teraz czytam sobie akcje z bialkami w dziale suplementacji i tak sobie mysle, ze w sumie taka sama akcje mozna by przeprowadzic w dziale Doping, jesli tylko znajda sie chetne i kompetentne osoby, a takich przeciez tu nie brakuje. Mowa oczywiscie o badaniach zawartosci najpopularniejszych i najczesciej stosowanych srodkow. Wbrew temu co moze sie wydawac, Doping to jeden z najczesciej odwiedzanych na forum dzialow, choc moze liczba osob zostawiajacych swoje wpisy nie powala. Tak czy inaczej, jestem przekonany, ze gdyby kilka zaufanych osob zorganizowalo mala zbiorke funduszy (moze nawet w porozumieniu z wladzami SFD), to daloby sie uzbierac niezbedna kwote na przebadanie kilku preparatow. Takie testy, ze zmiana srodkow, mozna by na przyklad powatarzac raz na 3 - 6 miesiecy, co na pewno daloby jako taki poglad na obecna sytuacje na rynku. Obecnie te badania nie kosztuja jakiego wielkiego majatku, wiec kilkadziesiat osob dorzucajac do ogolnej sumy swa mala cegielke mogloby wspomoc te jakze chwalebna inicjatywe:) Pozniej na forum wstawiloby sie rachunki, faktury celem rozliczeni no i oczywiscie same wyniki. Przed zorganizowaniem takiej akcji byloby oczywiscie kilka spraw do rozstrzygniecia oraz kilka szczegolow do ogarniecia, ale w sumie wszystko da sie zrobic.

Jesli sa osoby, ktore moglyby poprzec taka inicjatywe, to prosze wrzucac swoje wpisy i ewentualne sugestie oraz rady dotyczace saemgo przebiegu takiej akcji. I prosze nie gledzic, ze sie nie uda, bo cos tam cos tam. Moze tym razem bedzie lepiej:)
Jesli temat bedzie cieszyl sie zainteresowaniem przedstawie rowniez swoja kompletna wizje takiej akcji:)
Pozdro:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
byly takie pomysly juz 19283217 razy, nie przypominam sobie zeby ktorys wypalil, natomiast nie przesadzajcie ze to takie niemozliwe do zrobienia bo nawet sa strony na necie pod ktorymi kryja sie specjalne labolatoria do chociazby badania Exstasy, wystarczy wyslac im probke, dostajesz swoj numerek i po jakims czasie na stornie ukazuje sie oficjalny sklad substancji lacznie z takimi danymi jak np kraj pochodzenia czy foto. nie pamietam adresu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
jestem za , a nawet przeciw ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
czlowieku jakie FV? Jakie rozliczenia? Co Ty chcesz FV od dila ktory Ci sprzeda prolke?

poza tym ile czego jest w 1 ml [stezenia] bylo setki razy juz.

pomysl z dupy.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
co z tego ze sie zrobi np test jednej partii Propa eapu skoro w drugiej serii juz moze byc zupelnie co innego. nie widze sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 591
Czytanie i myslenie, to dla niektorych chyba zbyt duzy wysilek.

LeBron, jakie faktury od dila?? Po****lo Cie?? Chodzi o faktury, rachunki za badania, zeby kazdy widzial co gdzie i za ile zostalo zrobione.

Nordland. Przeciez napisalem wyraznie, ze takie badania mozna by powtarzac co jakies 3 miechy na przyklad. Poza tym wiedza przez ten czas nawet o jednej czy dwoch partiach jest lepsza niz niewiedza o ktorejkolwiek z nich. To chyba logiczne. Podejrzewam, ze osoby, ktore sie naciely na popularnych srodkach i pozniej co chwila wrzucaly na forum srodki i numery serii z zapytaniami o dzialanie beda wiedzialy o co mi chodzi.

O to wlasnie chodzi w tym przedsiewzieciu, zeby sprobowac i zobaczyc jak to wyjdzie, a nie pier.... bez sensu "pomysl z dupy, nie da rady"... Dla chcacego nic trudnego.
Poza tym odzywki tez wychodza partiami, a mimo tego osoby w dziale supli zdecydowaly sie na takie testy. Nie jest tajemnica, ze pierwsze partie prochow Dymatiza, ktore trafialy do PL byly naprawde wysokiej jakosci, a wszystkie badania wskazywaly to, co mialy wskazywac. Teraz sytuacja sie zmienila i nikt nie robi miliona testow wszystkich serii, ale na podstawie jednego czy dwoch badan wyciaga sie swego rodzaju "srednia" i buduje opinie o danej firmie lub srodku. Z tego samego zalozenia mozna wyjsc przy SAA. O ile oczywiscie nie jest to sprzeczne z czyimis interesami:)
Pozdrawiam i zachecam do dalszych wypowiedzi uzasadnionych logicznymi argumentami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Jesteś nowy na forum myślisz ze by ci zaufali i przelali coś na twoje konto? Udzielasz sie dopiero 3 dni ja bym ci na pewno nic nie wpłacił

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 591
Po pierwsze - nie jestem nowy, tylko mam chwilowo zbanowane konto glowne:) Kazdy mod moze podac Ci moje normalne konto po IP:)

Po drugie - kto powiedzial, ze pieniadze mialyby byc przelewane na moje konto?? Przeciez wyraznie napisalem, ze trzeba by wybrac kompetentne i chetne do tego osoby. Ja prowadze wlasna firme i prawdopodobnie nie mialbym ani czasu, ani checi na cos takiego.
Chociaz sama inicjtatywa, chocby jako sprawdzian takiej metody, warta jest uwagi forumowiczow.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
QOORA były podejmowane próby w tym kierunku. Sam się nawet deklarowałem z opłaceniem pierwszego testu na zawartość substancji czynnej. Nie jest to takie proste jak uważasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 591
No owszem, moze az tak proste to nie jest. Ale z drugiej strony prostsze niz chocby opracowanie teorii wzglednosci:)
Dlatego wlasnie zaapelowalem o wrzucanie tutaj swoich pomyslow i sugestii co do metodologii dzialania, bo podejrzewam, ze wspolnymi silami udaloby sie opracowac jakis nawygodniejszy i najefektywniejszy sposob dzialania.
Jesli beda checi ze strony duzej liczby uzytkownikow Dopingu, to podejrzewam, ze pomysl moze wypalic. Jesli jednak kilka osob z takich czy innych przyczyn bedzie tylko torpedowac tego rodzaju inicjatywy, to oczywiscie cale przedsiewziecie spali na panewce.
Moim zdaniem sprawa jest do ogarniecia.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
mi się pomysł podoba.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Sprawa ciekawa.Tylko jak sprawdzić coś czego nie ma:D

sprzedam biznes w calosci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta i owłosienie

Następny temat

Doping a Trądzik! Przeczytaj

WHEY premium