SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy Piłkarskie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24
Witam, mam 16 lat i mam mały problem międzyklubowy, a jestem niestety mało zorientowany w tych sprawach więc liczę na pomoc w rozwiązaniu mojej sytuacji :)

W klubowej piłce siedzę półtora roku. Swoją karierę rozpocząłem w juniorach 3-ligowego zespołu. Niestety zespół mojego rocznika rozpadł się, a trenerzy podjęli decyzję o wycofaniu nas z ligi po skończeniu rundy jesiennej. Nie mogłem pójść wtedy do seniorów, ponieważ brakowało mi ponad pół roku do 16 urodzin, więc ''wymusiłem'' od klubu wypożyczenie do juniorów A-Klasowego zespołu niedaleko mnie. Miałem chęć gry i treningów w normalnych warunkach. W rundzie wiosennej niestety nie grałem ze względu na zamknięte okienko transferowe, spóźniłem się z decyzją o kilka dni. Od Marca trenowałem razem z kolegami z A-Klasy.

Problem jest natury mojej niewiedzy w sprawach międzyklubowych itd. itp.
Od początku wakacji dostaje sygnały o mojej ponadprzeciętnej grze. Co prawda ja tak o sobie nie uważam i mam dystans do tego, jednak te sygnały z każdym tygodniem nabierają siły.
Wiele osób dziwi się czemu nie gram w juniorach Ekstra-klasowego zespołu (będę tak pisał ze względu na anonimowość :) )
Mówiąc o wielu osobach mam na myśli kibiców na naszych meczach ligowych, młodszych i starszych zawodników z lepszych klubów, a nawet z kadr wojewódzkich, kilku trenerów z innych klubów i raz nawet rozmawiałem z dawnym zawodnikiem 1-ligowca, który skończył karierę (dał mi kilka porad i życzył powodzenia w karierze :) )
Moje liczby też dużo mówią - 3 bramki i 6 asyst w 6 meczach (mała liga -9 zespołów a w rundzie 2 walkowery) grając z '99 i '98, czyli chłopakami starszymi często o 2 lata. Praktycznie nie było meczu, w którym nie kończyliśmy w 10 albo 9. Mam udział przy ponad połowie bramek naszego zespołu. Podkreślam, że jest to mój pierwszy normalny sezon w karierze (w 3-ligowcu po skończeniu rundy mieliśmy bilans bramek na -70)
W końcu kilka dni temu rozmawiając o tym z rodzicami i dziewczyną (która też gra w piłkę na klubowym poziomie) stwierdziłem, że muszę coś z tym zrobić, jakoś to ruszyć.

I właśnie na tym polega problem:
Z tego co wiem, kluby mogą w jakiś sposób ''wysyłać'' swoich zawodników na testy do innych klubów. Może i jestem już trochę stary na taki poziom gry, ale jednak na stronie ''Łączy nas piłka'' jest napisane, że niektórzy dołączali nawet w tym roku. Niestety nie mam pojęcia na jakich zasadach się takie rzeczy odbywają. Razem z rodzicami stwierdziliśmy, że chyba dobrym rozwiązaniem byłoby napisanie maila, albo spotkanie się z zarządem 3-ligowca, do którego należę i prośba o próbę wysłania mnie na takie testy do tegoż zespołu z ekstraklasy. Czy takie rozwiązanie jest odpowiednie? Czy to, że jestem wypożyczony może powodować problemy? Czy mógłby mi ktoś rozjaśnić sytuację?

Proszę o odpowiedzi i życzę wszystkim czytającym wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt :)


Zmieniony przez - tyberr w dniu 2016-12-19 16:27:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Nie widziałem, jak grasz, ale piszesz - "Moje liczby też dużo mówią". Wcale dużo nie mówią. W juniorach taka statystyka wcale nie przemawia za twoim wielkim talentem. Oczywiście piszę tu tylko o twoich statystykach, bo jak zaznaczyłem na początku, nie widziałem jak grasz. To jest właśnie ta przewaga ludzi mieszkających w miastach. Więcej możliwości. Ja pochodzę z małego miasteczka, z klubu z "okręgówki" . W juniorach miałem statystykę więcej niż jednego gola na mecz i ponad 15 asyst w 18 meczach. Korzystaj z tego przywileju, mieszkania w " lepszym świecie" :D .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24
No ok, trochę źle się wyraziłem, to prawda :)

Jednak głównie chodzi mi tutaj o wyjaśnienie jak się powinno załatwiać takie sprawy, a nie czy nadaję się do takiego klubu :)


Zmieniony przez - tyberr w dniu 2016-12-19 17:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Powinieneś się udać na spotkanie z zarządem tego 3-ligowca. Tak myślę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka Nózna Pomoc

Następny temat

Nowe filmiki o futbolu na YT

Wiecej