SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteronum Prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94123 Napisanych postów 363947 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667644
no to ładnie podbiło testa , na razie bym sobie tym mocno głowy nie zaprzątał jak libido nie wróci na saa to ew wtedy zbijaj
sprawdz po jakiś 2-3 tyg na testo jak się ma e2 bo może windować jeszcze dużo mocniej w góre

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ide do endo w przyszłym tygodniu. Zobacze co on jeszcze powie na ten temat. No testa ładnie podbil clomid, nie spodziewalem się takiego wyniku. Ogólnie to mam zamiar badać się przynajmniej raz w miesiącu podczas całego cyklu co by estro trzymac w ryzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś poleciał kolejny strzal. Coś źle się wbilem albo za szybko wpuscilem sok. Myślałem że zejde zimne poty, pisk w uszach, niesamowite oslabienie. Miał ktoś coś takiego? Po paru minutach przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94123 Napisanych postów 363947 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667644
albo sobie wkręciłeś , lub trochę dostało się do krwiobiegu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To byc może do krwiobiegu poszło. Aspiracje zapomniałem zrobić, w ogóle źle mi się nabierało dziś z tych ampułek, powietrze łapało i babrałem się z tym długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Wasyl__
Dziś poleciał kolejny strzal. Coś źle się wbilem albo za szybko wpuscilem sok. Myślałem że zejde zimne poty, pisk w uszach, niesamowite oslabienie. Miał ktoś coś takiego? Po paru minutach przeszło


Osobiscie nie ale na forum co jakis czas sie czyta o podobnych objawach czy omdleniach przy inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94123 Napisanych postów 363947 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667644
Wasyl__
To byc może do krwiobiegu poszło. Aspiracje zapomniałem zrobić, w ogóle źle mi się nabierało dziś z tych ampułek, powietrze łapało i babrałem się z tym długo

Kwestia wprawy będzie lepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miejmy nadzieje, bo wczoraj to tak się wystraszylem ze odechcialo mi się przez chwilę koksowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Na 100% poszlo w krew. Do tego jeszcze posmak chemii w gardle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No akurat posmaku zadnego nie miałem. Tylko zimne poty, pisk w uszach i uczucie jakbym miał zaraz zemdlec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komniec mostku - dodatkowe kg pod Sztuki walki

Następny temat

Solo enan 12 tyg + odblok ?

WHEY premium