SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteronium Propionicum 25mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim !!! Mam pytanko> Zapewne są w śród was osoby które kiedyś widziały orginalny Testosteronium Propionicum 25 mg, taki żółto-biało-czerwony. Czy ów koks pakowany jest w ampułki po 1ml? Trzymając w ręku 1 teściaka Prolongatum, który pakowany jest właśnie po 1ml i Propionicum nie zauważyłem żadnej różnicy, a co najważniejsze w obu tych ampułkach jest tyle samo cieczy!!! Wydaje mi się, że jeżeli Propionicum 25mg to powinno go być mniej niż 1ml. A jeżeli ktoś miał do czynienia w życiu z matematyką, a wydeje mi się, że wszystcy to powinno go być o 3/4 mniej niż np. T. prolongatum. Nie wiem, może się myle, nigdy nie widziałem orginalnego T. propionicum 25mg. Dlatego pytam was !!!

Pozdrawiam...)))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
czy pasek czy kropka wszystko zalezy od dnia danej produkcji,omka tez ma paski kropki,nie ma to zadnego zwiazku z oryginalnosciom

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie go trzymam w ręku więc mogę ci go opisać:

Opakowanie jest kolejno od góry zółto-biało-czerwone, z tym że żółty kolor zajmuje z jakieś 80% pow. Na żółtym jest logo Jelfy i pisze czarnym kolorem "5 amp. 1 ml", a niżej "zastrzyki domięśniowe" (drukowanymi literami). Na białym jest napisane Testosteronum Propionicum, 25 mg.

Jeśli chodzi o ampułki to mają taką samą objętość jak do prolongatum - 1 ml.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
:) chyba jakis ERROR wystapil u ciebie :)
w 1 ml (pojemnosc ampoolki) jest zawarte 25 mg testosteronoo :)

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc co jest chłopaki? Olek mówi co innego a Puff co innego. Czyżby mieliście inne teściaki. A widziałem jota w jotę to którą opisał Olek. A Puff jaką ty widziałeś może byś ją opisał.

Pozdrawiam...)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez ja napisalem to samo - ampułki 1ml po 25 mg tescia.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natomiast Ja widziałem Propionicum 25mg gdzie poziom cieczy był równy z Prolongatum czyli było go w ampułce 1ml dokładnie 1ml. Czyli było go tam czterokrotnie razy więcej - 100mg. Jak do tego doszedłem? Poprostu przyłożyłem ampułe Prolongatum i Propionicum i zauważyłem, że w obydwu tych ampułach jest po tyle samo teściaka. Pudełko jest takie same jak pisał Olek, ale opakowanie nie świadczy o zawartości !!!!!!!!!

Pozdrawiam...)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bujos musze powiedziec ze ciezko lapiesz :)
W ampulce jest 25mg tescia na 1 ml cieczy. ta ciecz to nie jest tylko tesc. Ona go po prostu zawiera. To jest roztwor olejowy.
Masz rozne stezenia - 25mg/1ml, 100mg/1ml, ale wszedzie jest 1 ml cieczy.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Własnie - olejek sezamowy alkohol i testosteron. W omce jest 250mg i tez
tylko 1ml. Przeciez 25mg testosteronu
to tylko ok. 1/40 cieczy przy zalozeniu
ze jego waga jest rowna wadze wody.Reszta
to olej konieczny do rozpuszczenia testosteronu oraz odrobina alkoholu.
Jak ktos tego nie chwyta , to powinien
troche poczytac zanim cos sobie wstrzyknie.

Son Gochan
1

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaki spokojnie !!! Jeżeli chodzi o Propionicum to wyczytałem co tylko mogłem. Miałem już do czynienia z wieloma koksami w życiu ale nie z Propionicum 25mg. dlatego chciałem uzyskać od was jakiejś informacji. A zresztą kto tu mówi że mam to wziąść. Ja w przeciwieństwie od niektórych najpierw poczytam i popytam się zanim podejmę decyzję która zaważy na reszcie mojego życia. Poprostu widziałem i trochę mnie to ździwiło że niby 25mg a tu 1ml. Teraz już wiem !!! Dzięki Wam !!!

Pozdrowienia...)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
podsoomowywoojac 100 mg tescia nie jest roowne 100 ml cieczy

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co to takiego?

Następny temat

Troszkę "przydługie"...ale, proszę przeczytajcie do końca :-)

WHEY premium