SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterone propionate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Witam! Mam 22 lata i od ponad 6 lat trenuje na silowni. Do niedawna stosowalem jedynie odzywki, jednak efekty mam juz w zasadzie zadne. Ze sterydow jadlem raz stanabol (100 tabsow po 3 dziennie) oraz metke britisch dragon (100 tabsow najpier 2 dziennie potem 3 dziennie). Mimo tak malych dawek efekty byly bardzo dobre. Teraz, po 4 miesiacach przerwy po metce chce znow cos wziac, delikatnie. Nie chce rozwalic sobie watroby, wiec planuje wziac strzaly, propionat tescia. Czytalem sporo artukulow na ten temat na forum i zdania co do dawek sa bardzo rozne. Prosilbym Was o doradzenie mi jakie dawki powinienem zastosowac, zeby byly stosunkowo jak najmniejsze, ale efektywne. Czy moze byc 1ml co 3 dni? Na jaki konkretnie produkt sie zdecydowac? Moze byc np. Testosteron propionate 10% Farmadonu, czy 5% wystarczy? A, jeszcze jedna wazna sprawa. Mam powiekszony gruczol sutkowy, to chyba ginekomastia. Czy powinienem do propionatu brac nolvadex? Bardzo prosze o pomoc. Bede wdzieczny. Pozdrawiam!

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam propionat testolic wbijam go co drugi dzien wale do tego boldka i dorzuce pod koniec wino pytanie tylko ze 15 tyg propa to nie za dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9084
Może superanabolon 40 amp i 20 propinatu 5%??
1-6 prop 50mg e2d
1-6 superka 50mg e2d
+ oczywiście odblok

Świetne efekty cyklu, małe skutki uboczne

Co Cie nie zabije, to cie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
propionata jak bierzesz z farmadonu to bierz 5 %,najwyżej kupisz więcej ampułek,ale z nim razcej nie ma problemów,praktycznie bez wy***ek (choć jakies tam pogloski były na forum).Sam teraz sobie delikatnie lece na propie 50 mg co 2 dni,czyli po jednej ampułce,tego 5%,taki delikatniutki rozruch .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
j/w!!!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9084
Te gino wyskoczyło ci po tej mecie? Jeśli tak to znaczy że jesteś czuły na estrogen. Tak więc długie estry nie są zabardzo dla ciebie. Dobrym patentem jest teść propinat bo w każdej chwili możesz odstawić i poziom teścia wróci do normy w kilka dni. Ukraiński prop farmaka jest bardzo dobry
Możesz stopniowo zwiększać dawki propa np:
zaczynasz od 50 mg e2d, jak słabo czesze to w drugim, trzecim tygodniu możesz zwiększyć do 75 mg ewentualnie 100, albo możesz zacząć walić strzały 50mg codziennie. Kombinacji jest wiele, ale podstawa to obserwacja reakcj organizmu . To musisz sam wyczuć, w takich kwestiach nikt Cię za ręke nie poprowadzi

Co Cie nie zabije, to cie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak na 3 cykl zbyt lekki, 100mg e2d jak dla mnie minimum, jeszcze by troszke winka dolozyl ;). Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13633
daj se spokoj z farmadonem bo ostatnio to roznie z nim bywa teraz najpewniejszy prop to farmak z ukrainy znojomi bierom i wszyscy zadowoleni cenowo wychodzi drozej ale warto (u helenki jest niedrogo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Wielkie dzieki, ze tak szybko i licznie odpisaliscie. Gino mam od paru lat. Wyskoczylo mi o ile pamietam po metce jak zjadlem ja wtedy kiedy nie powinienem (ponad 4 lata temu). Nigdy sie nie kulem. Chce wziac samego tescia i zobaczyc efekt. Ostatnio jadlem metke w bardzo malych ilosciach (2,3 dziennie) i poskutkowala bardzo dobrze. A wiec radzicie bardziej wziac propionat z Farmak Ukraina? Przegladam cenniki w necie i widze, ze jest tylko 50mg i jest tanszy niz ten z farmadonu. Wiec moze kupic ten ukrainski i tak jak Marcingts radzi probowac najpierw 50mg co drugi dzien, a jak bedzie slaby efekt to codziennie 50mg?
1

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Jakbym bral co drugi dzien strzala to by mi na cykl starczylo 15 strzalow, nie? Miesiac cyklu styknie? I co z tym nolvadexem, chyba powinienem go wziac skoro mam sklonnosci do ginekomastii?

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Do takiej miesiecznej kuracji 15 strzalow na odblokowanie starczy mi 10 (12) tabsow clomidu, czy powinienem wziac wiecej, jak radzicie?
1

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Zamiast Farmadonu kup sobie prope Farmaka - zdecydowanie pewniejsza.

clomid / nolva - 20 tab styknie

10 - mało no chyba, że w jakiś sposób zbijesz sobie poziom estradiolu / progesteronu na koniec cyklu

nolva podczas cyklu - wg. mnie zbyteczna ale lepiej miej pod ręką opakowanie, jak nie zjesz jej na cyklu, to się nią odblokujesz po nim

Zmieniony przez - decadeuko w dniu 2005-03-12 13:31:06
2

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na odblok???

Następny temat

cykla na cylku ??

WHEY premium