SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterone Enanthate 1 cykl. Co i kiedy na odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32048

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

106

Wzrost

190

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

112

Obwód uda

62

Obwód talii

100

Staż na siłowni

ponad 10lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

trzymam

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pierwszy

Opisz swój plan treningowy

trening średnio 4x tyg

Cel cyklu

siła, rzeźba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

24

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

wyciskanie 155kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2357
powiedz mi jeszcze jak się przesyła browarki przez portal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2357
niestety brak symexu w hurtowniach :(, w czwartek 05 lipca ostatnie HCG, jakieś dalsze zalecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Voyo
Witam!
Jestem poraz pierwszy na cyklu Testosterone Enanthate
Aktualnie po 4injekcjach od 10 stycznia (19dni juto kolejna)
250mg e5d
Planuję stosować cykl 12tygodni. Potem 12tyg przerwy.
Chciałbym się dowiedzieć co i w którym momencie brać w kwesti odbloku.

Z góry dzięki



siema, pytanie do autora:

jak tam po tych 20tu tyg na enanie? zadowolony z efektów? pytam bo myslę wrzucić taki cykl przez zime.
nie zalało bardzo wodą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dannyboy1993
Voyo
Witam!
Jestem poraz pierwszy na cyklu Testosterone Enanthate
Aktualnie po 4injekcjach od 10 stycznia (19dni juto kolejna)
250mg e5d
Planuję stosować cykl 12tygodni. Potem 12tyg przerwy.
Chciałbym się dowiedzieć co i w którym momencie brać w kwesti odbloku.

Z góry dzięki



siema, pytanie do autora:

jak tam po tych 20tu tyg na enanie? zadowolony z efektów? pytam bo myslę wrzucić taki cykl przez zime.
nie zalało bardzo wodą?

ludzie pomyslcie czasem,jego zalalo lub nie to nie znaczy ze u Ciebie bedzie tak samo,taki sam efekt,kazdy jest inny,inaczej trenuje,inaczej je,jeden trzyma diete na 80 a dtugi na 100%,jeden ma 500kcal nadwyzki a drugi 200
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2357
dokładnie jest jak pisze Kamil. Mnie woda wogóle nie zalała. Poza tym ze 106 na 108kg skoczyłem (kolega+6kg).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A ja robilem juz pare razy redukcje na suscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2357
Co do całego cyklu na pewno na plus, ale spodziewałem się więcej. Powinienem dać z siebie więcej. Libido up, zarost up, regeneracja na duży plus, sex up :). Ze względu na charakter pracy nie mogłem ćwiczyć częściej jak 3x2htygodniowo ale i tak poleciałem lepiej jak zwykle więc rzeźba się troche poprawiła i myślę że jakość mięska się poprawiła. Co do siły to na kreatynie kręciłem podobne wyniki, z tym że kreatyna zalewała w pierwszych fazach. Ja brałem kilkanaście razy i mnie już nie kopie dlatego się zdecydowałem na testa. Winko w trakcie cyklu podkreśliło mięśnie ale to jeszcze nie to... trzymam dietę, nie odpoczywam z siłownią i w styczniu ruszam z 2 cyklem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2357
Kamil... jutro ostatnie 8-me po ostatnim enanie hcg. Jakie badanka porobić i kiedy? Dopiero jutro moze bede mial symex (moze). No i jak z dawkowaniem klom i tamoxu. Mam Clostilbegyt 20x50mg i Tamoxifen-EGIS 30x20mg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2357
answer please
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po poltorej roku na bombie

Następny temat

Wyniki badań na mostku... Pytanie.

WHEY premium