SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterone Enanthate/Norma [REAL/FAKE] - porownanie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40110

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Dokładnie mialem takie same jak mowisz jak sie patzyłes od dołu do dno delikatnie wklesłe to moj post zobacz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
jak będę to brał to są jakieś szanse że mi kiedyś jeszcze stanie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Gwarancji nie daje ze ci opadnie bo bedzie stał cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 226
Witam panowie , zamowilem sprzet do uk ktory dotarl do mnie dotarl z PL od stalego dilera , diler mowil ze dziala dobrze , porownalem ampulki , czytajac wczesniej dzial o fake real normy i ogolnie moje wrazenia sa takie ze ma leciutko dno wklesle , a na gorze pod dotykiem palca da sie wyczuc ten dzyndzelek ale nie jest az tak widoczny na 1 rzut oka jakna zdjeciach legita , zastanawiam sie czy to kluc , ampulki sa identyczne poza tym ze na jednej ampulce pasek dokola tak jakby byla przerwa delikatna , no i na opakowaniu nie ma tego alfabetu dla niewidzacych ale nie wiadomo co do za opakowanie bo ampulki pakowane byly po 5 w srodku pewnie w celach transportowych ,gdyby ktos mogl rzucic okiem i stwierdzic czy jest sens brac bo mam tego 30 ampulek wrzucam zdjecia














No money no honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 226
cdn













No money no honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 127
Witam bił ktos enana z normy Lot.0812299 Exp.07/16 bo mam kilka ampulek i nie bardzo wiem co z tym zrobic:)
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ma ktoś zdięcie oryginalnej ampułki vinka z ORGANONU???

Następny temat

wino -desma z roznicami

Wiecej