SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Testosteron solo-test

Wysłana -
nieWIEMsam
Możecie mi napisać czy zwykłe insulinówki 0.3x0.8 1ml będą ok do bicia testa podskórnie. Jak ogarnąć jeszcze jedną rzecz. Ampułke podzielę na 3 strzały e2d jeden szot. Co zrobić z 2 porcjami które muszą poczekać? Nabrać do kolejnych strzykawek i tak przechować te kilka dni? Igły mam nie wymienne.

Nabierz wszystko do jednej pompki, wstrzyknij tyle co potrzeba a resztę zostaw w pompce tylko załóż świeżą igle i do lodówki.
Wyciągnij z lodówy min 15min przed inj żeby się troche rozgrzało bo będzie bardzo gęste.
Możesz rozgrzać pod ciepłą wodą tez będzie dobrze, po strzale załóż nową igle i znowu do lodówki.

Wątpię żebyś igla 0,3 wstrzyknął olej, będzie przekoorevsko ciężko, myślę że 0,5 minimum no może 0,4 się uda jak podgrzejesz pod ciepłą wodą.

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 15/08/2018 21:47:01
Wysłana -
Co jeżeli mam strzykawki ze zintegrowaną igłą? :) jak dam do 3 różnych pompek to dużo się zmarnuje? Mam też zwykłe pompki do iniekcji domiesniowych. Ostatecznie spróbuję coś ogarnąć.
Wysłana -
Bij zwykłą pompka, wygodniej nabrać i możesz zmienić igłę.
Wysłana -
Tak zrobię. Dzięki za podpowiedź :)
Jak bić:
1/2 ampułki co 3 dni czy 1/3 ampułki co 2 dni, czy bez znaczenia?

Zmieniony przez - nieWIEMsam w dniu 2018-08-16 09:09:00
Wysłana -
nieWIEMsam
Tak zrobię. Dzięki za podpowiedź :)
Jak bić:
1/2 ampułki co 3 dni czy 1/3 ampułki co 2 dni, czy bez znaczenia?

Zmieniony przez - nieWIEMsam w dniu 2018-08-16 09:09:00

Daj 2 iniekcje w tygodniu czyli co 3 i pol dnia np poniedzialek rano i czwartek wieczorem - bedziesz mial pewnosc ze sie nie pomylisz,zapomnisz
Strona 12 z 12
Dodaj odpowiedź