SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron propionate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Słuchajcie mam 20 zastrzyków Decki i Winstrolu (razem 40) Chce do tego jeszcze testosteron propionate tylko obliczyłem ze bym musiał wziaść 24 zastrzyki (4 w tygodniu) Ja jestem obecnie na 4 tygodniu przyjmowania decki i winka Nie wiem zabardzo czy wziaść 5% czy 10% doradżcie I jeszcze jeżeli ktos by mi powiedział ile te teście mają ml i prosiłbym o zdjęcia orginałów Żebym nie kupił wy***ki i z***ał cały cykl. Bo pozostałe rzeczy mam orginały
Nara

TIGRE

TIGRE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
I jak tam podpowie ktos

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757


agoviron jest calkiem niezlu zprubuj z nim lub 10% tez daje dobre efekty.
jezeli pomglem tobie to licze na soga

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Za bardzo to mi nie pomogłeś ale jeżeli cię to ucieszy to łap soga

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2740
ja zalecam propinat 5% co drugi dzien (sprawdzilem na sobie), 50mg to odpowiednia dawka 100 mg przy 10% to juz raczej za duzo. ozywiscie zawsze mozna brac 0,5ml 10% ale kluc sie dla "pol centa")
pozdawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Słuchajcie mam teścia 5% Tylko nie wiem czy co drugi dzień ładować po 2ml czy 1ml

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2740
jak bys ladowal po 2ml to by wyszlo 100mg, wiec wal po 1ml co 2 dni
(I WTEDY MASZ 50mg jak polecalem).
Jak chcesz ladowac sobie 100mg to kup 10%propinat im mniej ml oleju w tylku tym lepiej:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
TIGRE Jestem ciekaw jak rozpisales sobie ta kuracje. A dokladniej chodzi mi o dece i winko . Piszesz ze jestes w 4 tyg przyjmowania deci i winka ,winstrol powinno sie brac w 4 tyg przyjmowania deci (200mg/tyg MIN) aby osiagnac max z dzialania tych 2 srodkow. Co do Twojego 2 pytania odnosnie propionatu 5% czy 10%. Propionat o stezeniu 50mg/ml i 100mg/ml produkuje tylko FARMADON. Propionat 5% jest pakowany w kartonowe "pudeleczko" (10 ampl w paczce) Sam wyglad opakowania zostawia wiele do zyczenia. Natomiast 10% jest juz w ladnym opakowaniu przeznaczonym na export (5 ampl w paczce). Skoro jestes pewny ze masz propionat 5% to polecam branie 50mg (1ml) co 2 dzien. Propionat jest estrem testosteronu ktory zostaje bardzo krutko w organizmie wiec niestety trzeba robic injekcje co 2 dzien. Co do propionatu 10% to nie polecam ,znam osoby ktore biorac prop. 10% "zalaly" sie woda ,co nie jest normalne dla tego "rodzaju" testosteronu. Wiec radze brac sprawdzone 5%. Jesli zostanie Ci troche winstrolu to bierz propionat razem z winkiem, da Ci ladnie wyrzezbiona sucha mase miesniowa.

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836


Pio ta kuracja została podana przez Teda
Tylko ja od czwartego tygodnia zwiekszyłem decke o 100 mg aż do 7 tygodnia I winstrol też o 100 mg od 5 tygodnuia aż do 8 tygodnia
Oraz od poniedziałku (czyli poczatek piątego tygodnia) zaczołem przyjmować Teścia 5% i będę leciał co drugi dzień po 1ml aż do 10 tygodnia
I zamiast clenbuterolu przyjmuje cały czas ECA A mam jeszcze jedno pytanko czy powinienem zacząć przyjmować nolvadex

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
TIGRE sadze ze wszystko wyjasnilem na GG ? Jak cos to wiesz gdzie mnie szukac.

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-deca-

Następny temat

powrot z grecji

WHEY premium