SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron prolongatum, Polska, Jelfa ------- cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Witam 17maja zaczołem swój pierwszy cykl i używam Testosteron prolongatum, Polska, Jelfa przez 2 tygonie robiłem shoty po 1cm co 3 dni od tygodnia zwiększyłem dawke do 2cm i już planuje tak do końca czyli do 8-9 tygodni,Naq ssiłke chodze 3x w tygodniu. Waże 81kg i mam 185cm wzrostu,21 lat na siłowni ćwicze od 13 roku życia z różnymi przerwami jak do tej pory jedynie na kreatynach, przed cyklem ważyłem 77kg i 1,5miecha chodziłem na kick-boxing. Mam pytanie czy dobrze zrobiłem że zwiększyłem dawke do 2ml i jak dokończyć cykl. Mam do dyspozycji 200tab HMB 0,6kg CellPump-a i teścia. Napiszcie jak to brać. I mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie. Wyczytałem że ten teść silnie aromatyzuje do estrogenów i konwertuje to DHT, boje się ginegomastii ale chciałbym utrzymać maxymalne efekty tzn tego silniejszego testo czyli DHT w tym androgenne porost włosów, przyrost i człona:) i mięśni. Czytałem że cynk blokuje konwesje do estrogenów i do DHT ale niechce brać narazie bo jeśli blokuje przemiane do DHT to wtedy będzie mniej interesujących mnie efektów.
4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
Stary, po 8 latach ćwiczeń masz niedowagę??? Jeśli chcesz, żeby po cyklu urósł Ci członek, to tylko pokazuje, jak wielką masz niewiedzę w tym temacie. A co do magicznych właściwości cynku, to możesz je między bajki wsadzić:) A prolkę możesz spokojnie ładować 200/e5d, to i tak powinno być dużo jak na Ciebie. Po 14 dniach od ost. szota odblok. I zostaw koks w spokoju, aż nie zmądrzejesz:D

Zmieniony przez - wsk01 w dniu 2009-06-11 11:40:41
3

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 463 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9764
porost włosów, przyrost i człona:)

chłopak daj se spokój towar nie dla ciebie

edit:zresztą może i lepiej,że bijesz przynajmniej zmniejszysz szanse na przekazanie swojej głupoty następnemu pokoleniu,selekcja naturalna musi być



Zmieniony przez - luki77ban2 w dniu 2009-06-11 11:44:52
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
:) ćwiczyłem kiedyś ale miałem czasmi 0,5roku przerwy i to taka przerwa że np pracowałem na akord i w ciągu 2 miesięcy wakacji schudłem 8kg ale już tam nie robie. A co do członka to niemam jakichś zastrzeżeń do wielkości ale fajnie jak by urusł. A myśle że wiesz po co jest przepisywany ten testo?:> między innymi na taki rzeczy też czyli rozwój drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych. A wiedze o cynku mam z książki prof. Heinrich Schmitt, „Czarna Księga Sterydów”" 2006
No i z stron w tym tego forum. Więc dalej uważasz że ta wiedz o cynku jest wyssana w palca. A żeby uściślić ćwicze z przerwą 1 miesiąca mniejwięcej od września 2008 Na klate biore 120kg w łapie mam 39cm
Pozdro
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
Moja wiedza nt cynku pochodzi z własnego, oraz kolegów doświadczenia. A co do penisa, to na logikę, 1/3 tego działu dyndało by coś między kolanami:D:D:D:D Skoro tak się zaczytujesz w CKS, to stosuj cykle z tej książki. Powodzenia w przyroście członka, podziel się z nami wrażeniami:D:D:D
4

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Śmiejcie się proszę bardzo, ale ciekaw jest czy wy jak zaczynaliście to byliście obcykani we wszystkim i wszystko wiedzieliście.

Czekam na kogoś kto potraktuje powaznie ten temat. Pozdrawiam
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
Ok, mea kulpa:D Dawaj ankietę, bo i tak to bijesz, więc przynajmniej rób to z głową. Zresztą Ci napisałem, 200/e5d
1

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Ale żeście się tego członka uczepili. A wcale o to nie pytałem!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 463 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9764
nie można cie potraktować poważnie bo pieprzysz takie głupoty,że ręce opadają,kuśka ci nie urośnie bo tkanka z jakiej jest zbudowana to nie mięśnie tylko ciało jamist,więc ni choja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
Ale co się dziwisz, jak to jest poprostu śmieszne?? Ankieta
1

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
"nie można cie potraktować poważnie bo pieprzysz takie głupoty,że ręce opadają,kuśka ci nie urośnie bo tkanka z jakiej jest zbudowana to nie mięśnie tylko ciało jamist,więc ni choja"

no tak wiem o tym ale skoro lekarze przepisują w niedorozwojach itp a pozatym wiecie co warunkuje rozwój penisa w czasie dojrzewania z tego co mi wiadomo to właśnie testosteron a dokładniej DHT:>


A pozatym napisałem że to mój pierwszy cykl więc nie wiem skąd takie śmiechy zero wyrozumiałości:P
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan + wino po dluzszej przerwie

Następny temat

metka, a badania krwi

WHEY premium