SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron enan a odżywianie i retencja wody

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie

Dzisiaj rozpocząłem swój pierwszy cykl. Przez kilkanaście tygodni polecę 200mg e5d testosteronu prolongatum (apteka). Jestem dosyć niską osobą (175 cm) i mam tendencje do szybkiego nabierania masy, tłuszczu? (typ endo). Chciałbym zminimalizować jak tylko się da retencję wody oraz przyrost tłuszczu więc pozwoliłem sobie założyć ten temat by uzyskać jakieś porady. Co warto stosować by tego uniknąć? Wrzucam również przykładowy dzień jedzenia (dzisiaj), możecie doradzić co warto wyrzucić, dodać itd. Będę bardzo wdzięczny. Jeśli chodzi suplementację to biorę witaminę B6, magnez oraz omega 3 z czosnkiem.



Karkówka okazyjnie, zazwyczaj jajecznica na boczku



Zmieniony przez - szoui w dniu 2017-08-14 20:40:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Pracujesz na nocną zmiane że tak późno zjadasz pierwszy posiłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest wszystko co zjadłem w ciągu całego dnia, nie wpisuję konkretnych godzin. Ale pierwszy posiłek leci zazwyczaj u mnie koło godziny 13-14, ewentualnie jem jakiegoś banana, czy jabłko przed siłownią jeśli to dzień treningowy. Jakoś lepiej mi tak, nigdy nie lubiłem jeść śniadań i tak mi już zostało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jem śniadanie o 14. Moje pytanie dotyczy czegoś innego. Jeśli się nie znasz to nie wypowiadaj się nie na temat.

Zazwyczaj dzień wygląda tak(preferuję mniej węglowodanów więc ograniczyłem je razem z białkiem do 25%, białka czasem więcej)







Zmieniony przez - szoui w dniu 2017-08-14 22:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
To masa, redukcja? Wypełnij ankietę bo nic o Tobie nie wiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi jedynie o to, czy warto suplementować się jakimś środkiem, który możliwe, że ograniczy retencję wody czy nie ma to sensu. Niezależnie od wagi, diety itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Retencję wody możesz ograniczyć np rotacją węglami albo cardio. Nie warto dolewać oliwy do ognia tylko po to żeby trzymać mniej wody. Nie tędy droga.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po prop+tren+wino+clen

Następny temat

Legalne przyjmowanie testosteronu a skutku uboczne

WHEY premium