SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Testosteron dla laika, w celach zdrowotnych, czego się spodziewać ?

Wysłana -
Tez tak wyczytalem, gdybym bral raz w tyg. to będą straszne wahania.
Dlatego chcę z Wami skonsultować wszystko.
Co do brzucha to po pierwsze progres stanął, a po drugie hormony już nie te , wiek robi swoje, spalanie słabsze itd.
Wysłana -
Propa to pasuje bić te 3 razy w tygodniu
Wysłana -
OTTO
co do brzucha to po pierwsze progres stanął, a po drugie hormony już nie te , wiek robi swoje, spalanie słabsze itd.
tzn ze trzeba skorygowac diete czy dodac aktywnosci fizycznej i nie zrzucac tego na wiek i nie mysl ze dodasz propa i nagle bedzie lepsze spalanie tluszczu
Prop albo e2d albo pon/sr/pt
Wysłana -
Na razie daruj sterydy, dobre jedzenie, odżywki i spalacz pomogą Ci progressowac, a tłuszcz zejdzie to więcej ochoty do życia będzie. Ja w wieku 27 lat miałem niższy testosteron bez sterydow i jakoś żyłem .

A To, co poradził kolega to niech sam tak bierze :)

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-05-14 10:13:39
Wysłana -
Wrzucam wyniki badań, przy czym glukoza trochę przełamana, bo nie minęło 12 godzin gdy zjadłam batona, potem powtórzyłem badanie i wyszło 80

Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-05-14 21:10:43
Wysłana -
A tu dieta na której robiłem masę, teraz wyrzuciłem posiłek nr. 2 o godzinie 11:00

Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-05-14 21:18:06
Wysłana -
kolego reszta badań tarczycy się kłania,masz początki niedoczynności pewnie lekarz wprowadzi leki
Wysłana -
Ale co mam robić dodatkowe badania ?
Jakie leki ? Na tarczycę ?
Wysłana -
powtórz badania i wybierz się do endo z wynikami
Wysłana -
A czy niedoczynność tarczycy może powodować tendecje do odkładania tłuszczu ? Że szybciej łapię brzuch niż masę mięśniową ?
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź