SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron - jak przechowywać oraz czy łaczyć z letrozolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam jak wiadomo na htz wole dawki mniejsze ale częste teraz jestem na enan 100 mg e4d ale mam teraz omke 250 10-12ed i teraz tak czy przy mixie warto dawać 125mg co 5 dni czy od razu 250 mg na 10-12 dni dodam ze na enanie przy w/w dawkach czuje sie ok pomimo brania letrozole , ale czy 125mg omki moge przechować w szczykawce przez 5 dni ( czy bedzie to sterylne bezpieczne dla zdrowia oraz czy nic sie nie stanie z srodkiem aktywnym przy hcg nie bylo problemu ale jak to jest z testosteronem ) .Zapomniałem zapytać się lekarza ale jak jestem na lotrezolu brak libido , fajka mieka nawet an sildenaf ale czy w takim przypadku branie testosteronu nie zaszkodzi mi na gino które pojawilo sie po hcg ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ankieta dzialu najpierw

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
1. WIEK: 30
2. WAGA: 78
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: -klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:



Zmieniony przez - yoemaster w dniu 2017-08-10 09:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Mozesz trzymac w pompce te kilka dni
Reszte wg wskazowek lekarza skoro on cie prowadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
1. WIEK: 30
2. WAGA: 78
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: -37cm
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI 5 lat zależy od stanu zdrowia
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: htz 1,5 roku 200mg 7-10 ed hcg 6mcy 2500 e3d
8. TRENING: fbw
9. CEL CYKLU: poprawa zdrowia

11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: to zalezy o co pytasz :)
lodzianin1 nie mam przekraczać zalecanych dawek lecz moge sobie je rozbijać, przy omce i enan chodzi mi o to by stężenie było prawie na równym poziomie wtedy mam mniej trądziku oraz lepsze libido tak miałem przed stosowaniem IA , CO DO LETRO to czy po nim może wystąpić odbicie estrogenowe oraz co jeśli htz czeka mnie do końca zycia ale chce kontrolować estro by nie łaczyło sie z receptorami e2 np w piersiach by nie powstawało gino czy w takim razie nolve można przyjmować cały czas słyszałem ze nie bo polipy oraz nowotwory mogą się pojawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Przy dawkach htz nie ma antyesyro itp, a Ty jestes przewrazliwiony z tymi skutkami ubocznymi i to jest w Twojej glowie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana testosteronu

WHEY premium