SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Depo Galenika

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495








Czas aktywnego działania: 5-7 dni
Przeciętne dawki: 200-500mg co piąty dzień
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: solidne przyrosty od 3ciego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 2tyg po ostatniej injekcji
Dobry chyba jest :)

Zmieniony przez - dooggy7 w dniu 2007-11-12 19:18:11

Zmieniony przez - dooggy7 w dniu 2007-11-12 19:20:00

Zmieniony przez - dooggy7 w dniu 2007-11-12 19:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Typowe skutki uboczne stosowania testosteronu:

- zmiana profilu lipidowego krwi, testosteron (długie estry) w dawce 200 mg tygodniowo zredukował poziom HDL o 9% (i to tylko wybranej frakcji, HDL3). Ale to nie wszystko – poziom LDL (złego cholesterolu) zmniejszył się o 16% u zawodników, którym podawano sam testosteron enanthate [JAMA. 1989];
- retencja wody, obrzęki (szczególnie u osób w średnim wieku);
- nasilona konwersja do estrogenów (aromatyzacja), uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat!
- zwiększenie się hematokrytu; uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat! [3]
- ginekomastia (jeśli zawodnik ma predyspozycje, nie stosuje środków do kontroli aromatyzacji; uwaga: z reguły nadmierna ilość estrogenów jest skorelowana z -
- wybujałym poziomem prolaktyny – i jeden, i drugi hormon może powodować ginekomastię!);
- zahamowanie produkcji testosteronu w jądrach, zablokowanie osi HPTA, wpływ na LH i FSH;
- zwiększenie wagi ciała (także pośrednio poprzez retencję wody);
- zwiększenie libido (kwestia indywidualna, skorelowana m.in. z poziomem estrogenów);
- bezpłodność czasowa lub trwała;
- trądzik, tłusta cera;
- wypadanie włosów, łysienie (kwestia uwarunkowana genetycznie, skutek konwersji testosteronu do DHT)."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
na temat tego testa ktos cos wie bo jest w dobrej cenie i nie wiem czy warto jak działa w porownaniu do normy pozdro czekam na opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie warto masz norme, cido ,pewne srodki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
no tez myslalem celowac w norme .. dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
W porównaniu do Norma Gal wypada sądzę, że nie co gorzej. Ale z braku laku nie jest najgorszą alternatywą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dla mnie galenika to syf bralem ja i paru znajomych slabo czesze cido o niebo lepiej

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13832
trafiłem na taką serie galeniki bodajże 1,5 roku temu że tak czesała że żadnego testa tego typu nie moge do niej porównać>Może to dlatego że wciągając 2 ampy w tłoczek wychodziło 2,6 ml enana.W każdym razie klepała aż miło.Jak jest teraz to nie wiem
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
eee tam galenika, żeby była dobra to by ludzie ją brali. wole cido. chyba nawet taniej wychodzi.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2008-02-04 23:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13832
Dałem tylko przykład że mimo złych opini mnie trafiła się konkretna seria ale jak wspomniałem było to dość dawno...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
2 lata temu bilem to kopalo niesamowicie
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
jasne, że ich enan będzie kopał dobrze, w końcu galenika to spory producent farmaceutyków i kontrole jakości na pewno mają. problem w tym, że to co trafia na polski rynek z jugosławią nie musi mieć wiele wspólnego...

link dla ciekawych: http://www.galenika.co.yu/restricted.asp?sifra=FGL0222 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebne zdjecia antka

Następny temat

Metanabol EAP

WHEY premium