SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testonon - Egipt

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Siema, wróciłem w zeszłym tygodniu z "Africantripa", to korzystając z okazji postanowiłem sobie cos przywieść i przy okazji pochwalić się . Udało mi się dostać akurat tego mixa. Jako że nie próbowałem jeszcze w życiu 4 estrów, to stwierdziłem że czas najwyższy no i tak od tego tygodni poszło. Z ciekowsci sprawdze sobie jak ma sie w porównaniu do naszej polskiej omki, i wrzuce ja za kilka tygodni.
Co do samego środka to co tu dużo mówić, zapakowany normalnie, w srodku ulotka tak jak powinno wszystko być, olej w uj gęsty - kupiony w aptece.
Może ktoś ma jakieś swoje doświadczenia z tym srodkiem to z checia posłucham.
P.s sorka ze jakosc zdjec zrobiłem telefonem, jak ktos bedzie chcial jakies lepszej jakosci dla porownania to niech pisze postaram sie zrobic i wrzucic.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 127112
Panowie sorry ze odgrzewam kotleta,ale potrzebuje swiezych opinii nt tego miksa
takze ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie...
ps.pytam tutaj bo w polskich realiach temat od razu zginie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
pierwsze widzę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
W pudełkach przywiozłeś normalnie? To ile tego zabrałeś? Drogie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
W pudełkach, tylko że poupychałem sobie po ok 5-10 w pudełko bo za duża objętość jednak wieść jedna amp. w 1 pudełku. Zabrałem tak by mi starczyło, a jeżeli chodzi o cenę to nie chce tutaj podawać jakiś szczegółów żeby ktoś nie traktował jako reklamę więc powiem że cena raczej normalna, standardowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94446 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
postaw fiolki obok siebie,jesli to apteka to w każdej musi być równo ponalewane,poza tym po nabraniu musi być równo 1 ml.Ja tak zawsze z cido robiłem,choć te równo nie ponalewane też działały w jakiś tam sposób.W egipcie jest dużo wałków zwłaszcza susty.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Wiem że jest sporo wałków ale tej jestem pewny. Troche z tym stycznosci miałem, póki co wszystkie maja po nabraniu i wypuszczeniu powietrza maja równo 1ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ten stuffik jest oki.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Za 2 tygodnie powiem wam co i jak, na teraz odstawiłem wszystkie pozostałe środki jestem po lekkim mostku i bede leciał tylko na tym mixie plus lekko HGH omni. Za 5-6 tyg zrobie zamiankę na 2 tyg na jelfe bo akurat mam kwitek na 3 opak to zobacze czy jest roznica wyczuwalna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ogólnie jakims tam wyznacznikiem oryginalnosci towaru jest gestosc org testonon i cido jest dosyc geste, podróbki są rzadsze tego drugiego bo o tym pierwszym nic nie słyszałem, aby się ktoś naciął.

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2012-10-25 17:24:47

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Również posiadam taki Testonon 250 znajomy chwalił bardzo więc zakupiłem z zapasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
W Pl lataja walki tego ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pregnyl Organon Argentyna

Następny temat

Co o tym sadzicie??

WHEY premium