SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testo Stack - zażywanie

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
Mam pytanko, jak dawkowac Testo Stack ? Bo lada dzien dojdzie paczka i chce go wrzucic odrazu do suplementacji. Wiem ze dwa kapsy dziennie miedzy posilkami.

- czy sa jakies konkretne porządane pory przyjmowania tego supla, np. rano na czczo i 30 minut przed treningiem, albo np. przed snem jak novedex.
- miedzy posiłkami czyli na wmiarę pusty rzoładek, tak ?
- i zeby była jasnosc: 1 kaps w dwóch róznych porach dnia, w sumie 2 kapsy dziennie, tak ?

Jakis czas temu zadałem pytanie w dziale Produkty Hi-Tec/Testo Stack ale nikt nie odpowiedział. Czy ktos juz z Was brał ten specyfik ? Dobry produkt ? Tzn. ja sie nie spodziewam cudów ani super przyrostów, jak zresztą po żadnym innym suplemencie. Ale ostatnio bywam jakis wiecznie przemęczony i nic mi sie nie chce, mam nastroje jak baba z okresem, na sex tez ostatnio żadko mam ochote, wogole jakis osłabiony jestem, mialem wiec nadzieje ze przynajmniej na to testo stack cos pomoze, ze dostane odrobiny wigory czy cos.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Hej

Osobiście jeśli chodzi o podniesienie Libido to Mega połączeniem jest :

Tribulus Terrestris + Fenuplast - 5-6 kaps Tribulusa i 3-4 kapsy Fenuplasta podzielone na 3 porcje, libido wzrasta i to mocno.

Co to Testo Stacka również bierz go 3 razy dziennie po 1 kaps lub jak masz go więcej po 2 kaps.

Na pusty żołądek bynajmniej z Rana i Przed snem 3 porcje dorzuć po południu.

Nitta - szybciej będzie jak zadasz pytanie w głównym dziale tak jak zrobiłeś to teraz bo stamtąd powiadomki nie przychodzą i bardziej do wyrażania opinii i informacji o produkcie są te działy.

Ok Pozdrawiam

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-02-06 19:43:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
kurde lipa :) mam jedno opakowanie, jak bede bral 3 kapsy dziennie to mi starczy raptem na 20 dni..to sie troche mija z celem :/ a z drugiej strony jak bede bral 2 to moze byc oplakany efekt. No nic pomysle jeszcze. Druga pucha narazie nie wchowdzi w gre bo mnie żona zabije ze tyle supli zamawiam. Chyba ze zamowie drugą tak po 2 tygodniach od zaczecia tej. No sam nie wiem. A jak bym chcial brac 2 kapsy to jakie pory wtedy ? rano na czczo i przed snem ? Bo przed treningiem biore amino anabol profesional a tam sa tez te ziólka sterodiowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
drogi jabolcokk'u :) nie to zebym sie czepial szczegółów ale serio jestem poprostu ciekaw: czemu polecasz bardziej polaczenie Tribulus Terrestris + Fenuplast ? Bo przeciez skład Tribulus Terrestris + Fenuplast = składowi testo stacka, czyz nie ? Testo Stack jest suma składnikow z Tribulus Terrestris + Fenuplast, moze jedynie inne dawki poszczególnych składnikow ale gdybym bral Testo Stacka w podwójnych ilosciach (4 kapsy dziennie) to by wyszlo mniejwiecej na to samo, zarowno pod wzgledem zawartosci poszczegolnych skladnikow jak i ceny. Bo tak na 4 tygodniowy cykl musialbym miec po jednym opakowaniu Tribulus Terrestris i Fenuplast albo dwa opakowania testo stacka. Czy polecasz bardziej Tribulus Terrestris + Fenuplast bo:
1) to akurat brales a testo stacka nie i zgodnie z czystym sumieniem zawsze polecasz to co brales, a nie wypowiadasz sie na temat rzeczy ktorych nie brales czy ...
2) poprostu autentycznie Tribulus Terrestris + Fenuplast dziala lepiej...moze w fenuplascie jest jakis magiczny skladnik ktorego nie ma w testo stacku ? :P

Pytam bo w przyszlosci zas planuje kupic albo testo stacka, tylko tym razem w wiekszych ilosciach zeby brac wieksze dawki, albo tak jak pisales Tribulus Terrestris + Fenuplast.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nitta , mówię co na mnie podziałało rewelacyjnie, testostacka próbowałem kiedyś ale w normlanych dawkach i jakoś krótko go brałem już nie pamiętam za bardzo.

Dlatego piszę tobie z własnych odczuć co i jak a i Libido naprawdę mnie męczyło przy TT+F.
Żałuję, że wtedy nie zrobiłem testów na poziom testosteronu i po TT+F też nie.

i drogi Nitto Wypowiadam się i oceniam produkty które stosowałem sam, próbowałem i nawet konkurencji dużo próbowałem żeby mieć porównanie.

Przetestuj sam na sobie Testostacka i F+TT jeśli chcesz duże ilości i będziesz kupował z 20 opakowań TESTOSTACKA to załtw sobie z 6 na początek jak bedzie dobrze dokupisz więcej, jak nie spróbujesz połączenia o którym pisałem.

Masz wolną ręke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
no spoko, jeszcze sie pomysli, dzieki za odpowiedz. Pytałem równiez dlatego bo na necie jest sporo pozytywnych opinie o fenuplascie, pochodzacych juz sprzed 2, 3 lat, ale mam na mysli o samym fenuplascie, opinii pozytywnych do tego stopnia ze ludzie pisali tak: "świetny produkt", "wymiata", "super silny", "naprawde działa" itd itp. Dziwi mnie ze Testo Stack ktory ma wszystko to co fenuplast + 2 inne składniki (tribulus i saw plametto) czyli ma nawet pogadszy skład od fenuplasta, nie ma własciwie zadnych konkretnych opinie, ktos gdzies tam pytał o testo stacka, kazdy odpowiadal ze nie wie, nic konkretnego. Dziwne. No ale nic, to tak na marginesie sie rozpisałem. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623
No juz prawie koncze jedno (i ostatnie) opakowanie Testo Stacka i czas na opinie. Najpierw przypomne cel dla ktorego go brałem: poprawa samopoczucia, zmniejszenie nagromadzonego przemęczenia, poprawa libido.

Jako ze mialem tylko jedno opakowanie a chcialem zeby starczylo chociaz na 30 dni, bralem tylko 2 kapsy dziennie (2x1)....a i tak czulem efekty. Zaczne od tego co najabrdziej rzuciło mi sie w oczy jesli chodzi o efekty:

1) wzrost libido - jakis tydzien po tym jak zaczałem to brac, jednego dnia moja żona mówi do mnie: "cos ty sie takie zwierze zrobił ostatnio ?", hehe, ja jej mowie ze nie wiem, moze to od tego Testo Stacku co go biore od kilku dni, a ona na to "to powiedz gdzie to ci kupie pare opakowan" :D
2) dzieki temu bywam mniej przemeczony niz wczesniej i mam lepsze saopoczucie, tzn. np. nie cierpie swojej pracy :/ idac tam chce mi sie płakac :P a ostatnio jakos ide tam bez wiekszych problemow, pozatym czesto jak nie bylo roboty zwalnialem sie do domu wczesniej (przez co mniej zarabialem), ostatnio wogole nie czuje takiej potrzeby, siedze codziennie do konca i czuje sie swietnie, czuje sie jak bym mial wiecej energii, a w pracy ogladam sie tylko za wszystkimi kobitkami co mysle ma związek z pierwszym punktem

Zdecydowanie wroce do tego produktu i bede dawkowal tym razem podwójne dawki: 2x2 kapsy, wtedy mysle ze bedzie prawdziwa kosa. A jesli by go brac jak napisal jabolcokk: 3 razy dziennie po 2 kapsy to chyba by mi Cojones zatanczyły tango :D :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC NUTRITION UK

Następny temat

KTP Creatine

WHEY premium