SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test wytrzymalosciowy - co brac?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZe
Doradzcie mi cos, za 4 dni bede mial testy wytrzymalosciowe, co sobie zapodac zeby dostac powera? Bieganie jest najgorsze.
pozdrowka
DJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hello chlopaki i nie tylko.
W piatek mialem sprawnosciowke i co :
wzialem 100 mg efedryny i roz***alem wszystko za***iscie.Dala mi rzeczywiscie powera , dzieki jeszcze raz za porady
Pozdrowka
DJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
np. Therma PRO.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie to mozna dostac i ile kosztuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Do dostania w USA lub u Cybera.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
ale cyber chyba jeszcze nie pracuje, nie???
Wiec mozesz kupic sobie power guarana firmy inkospor (w plynie) wypil pare minut przed testem (1 lub 2 ampulki)

Carpe diem bez sterydów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
zamiast Thermy PRO mozesz zastosowac inny preparat zawierajacy efedryne jak chociazby TUSSIPECT (dostepny w kazdej aptece bez recepty w ilosci jednego opakowania). TUSSIPECT wystepuje w dwoch wersjach: syrop lub drazetki. Kazda wersja ma swoje plusy i minusy. Syrop jest strasznie niedobry (slodki) dlatego znajomi mieszaja go z RED-BULLem, jego zaleta jest to, ze posiada tez spora ilosc cukru ktora daje dodatkowego kopa. Drazetki to wersja zdecydowanie ekonomiczniejsza - jezeli zdecydujesz sie na zakup drazetek - sproboj wziac 1-na juz jutro aby zobaczyc jak reagujesz na efedryne. Wydaje mi sie ze w dniu zawodow zazycie gora 3-ech drazetek zupelnie wystarczy (zreszta sam w przeciagu tych 4-rech dni zaobserwujesz jaka dawka jest dla ciebie optymalana - w moim przypadku 3 drazetki zawsze wystarczaly). Dodatkowo polecam dolaczyc do tego jakikolwiek preparat zawierajacy kofeine - to spoteguje dzialanie - moze to byc zwykla mocna kawa, lub tez wspomniana wszesniej Guarana, a najlepiej zwykly RED-BULL. Acha jeszcze najwazniejsze - przeciwwskazaniem do stosowania efedryny sa jakiekolwiek klopoty z sercem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
TUSSIPECT nie dzial pobudzajaco. Moze sie wydawac ze syrop tak dziala z glukoza w srodku. W TUSSIPECT jest substancja neutralizujaca dzialnie pobudzajace efedryny. Dokladnie nie wiem jak sie nazywa. Niebylby inaczej dopuszczony do sprzedazy bez recepty.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spice
Mam pytanko spotkalem dzisiaj kumpla powiedzial mi ze moze mi zalatwic czystA efedryne, poradzil mi zebym wzial ok 100mg godzine przed testem . Co Ty na to? Aha jezeli mialbym wziasc efedryne lub tussipect to ile czasu przed?
Pozdrowka
DJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Na mnie tussipect działa i to znacznie silniej od thermy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Napewno nie 100mg , weź najpierw 20mg(1 tabl. tussipectu) z kofeiną i zobacz jak się będziesz czuł.10-15 minut przed testem wystarczy ,zaczyna działać prawie natychmiast.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wez lepiej czysta efedryne. Tylko nie 100mg podziel ja chociaz na pol.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY CYKL!! pomozcie

Następny temat

Pierwsze kłucie :))

WHEY premium