SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test wodny

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 714
Witam,
Przygotowuję się do selekcji w JW Formoza. Oprócz testów sprawnościowych mam do zaliczenia tzw test kontroli zachowania w wodzie i tu zaczynają się schody bo nie wiem jak to ugryźć. Test ten wygląda następująco :

Test kontroli zachowania – odbywa się na pływalniach krytych i otwartych (25 lub
50 metrowych), w stroju kąpielowym (bez wykorzystania sprzętu pływackiego, wliczając w to okulary pływackie). Na sygnał wydany przez instruktora kandydat ze związanymi na wysokości kostek nogami oraz związanymi za plecami na wysokości nadgarstków ramionami - wykonuje skok do wody na nogi ze słupka startowego i wykonuje kolejne po sobie ćwiczenia bez odpoczynku.
Ćwiczenie nr 1 - wykonuje odbicie z nóg od dna do wynurzenia, po wynurzeniu nabiera powietrze i powtarza odbicia w czasie około 1 min.
Ćwiczenie nr 2 – utrzymuje się na powierzchni wody przez około 1 min wykonując ruchy ciałem w taki sposób żeby nie zerwać wiązań. Instruktor symuluje fale poprzez chlapanie wodą na twarz kandydata.
Ćwiczenie nr 3 – przepłynięcie dystansu 15 metrów.

Ćwiczenie nr 1 nie stanowi żadnego problemu natomiast nie wiem jak zabrać się za 2 i 3. Zupełnie nie wiem jakm do tego podejść a wszystkie próby nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Za wszelką pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Tu chyba nie ma specjalnej metody, nikt nie napiszę rób taki ruchy w taki sposób, każdy ma inne sposoby by utrzymać się na wodzie





Wpisz w googla water test seals itp hasła

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Snowboard firmy nidecker (poczatkujacy)

Następny temat

Tenis stołowy- Trening INDYWIDUALNY

Wiecej