SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny - podsumowanie str 38. - monkey22 VS Pitbull61, REDOX EXTREME ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 106147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nie tylko Ty czekasz na ustawkę ;) póki co czekam na relacje z testu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Śledzę Panowie Dajcie z siebie wszystko!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Witam
Dzień pierwszy zaliczony :) ( dzień treningowy)

Czekałem na ten dzień jak dzieciak na cukierka  ponieważ czekało mnie sporo nowości odnośnie treningu i suplementów o diecie nie wspominam bo dla mnie +- 2500kcal to głodowka;/

Ogólnie dzień przyjemny nie licząc pogody bo u nas zima na całego , w ciągu dnia aktywnośc i wysiłek na średnim poziomie .Nie rozpisuje się bo jesczze sporo pracy mnie czeka dzisiaj ( jedzenie itp.) a jeszcze dzieciaka musze ogarnąć do spania .U mnie zawsze krucho z czasem – doba zbyt krótka o jakieś 2-3 h 


Trening po prostu BOMBA – mega powiew świeżości przy FBW - pierwszy raz w życiu lecę takim planem , zawsze szedł SPLIT i już mi się troche przejadł .
Trening nie licząc rozgrzewki i rozciągania trwał +- 50 min , postawiłem na średnie stałe ciężary , krotkie przerwy i większą intensywność ( ciężar średni bez żyłowania żadnego ) nie wiem czy to dobrze czy nie , ale jeśli będzie coś nie tak to licze na krytykę i uwagi .


Zestaw A

Nogi:
1.Przysiady z sztangą na barkach 3s 12p
2.Wspiętki na palcach ( sztanga)
Plecy: Wiosłowanie sztangą stojąc podchwyt 3s 12p
Klatka: Wyciskanie Sztangielek na płaskiej 3s 12p
Barki:
1.Wyciskanie sztangielek z klatki w siedzeniu 3s 12p
2.Face pulls sztangą w lezeniu na ławce 2s 12p
Triceps: Wyciskanie francuskie sztangielkami 2s 12p
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s 12p





Rano- Witaminy+Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3

Przed treningiem - REDOX EXTREME 3tab + Citrullina 3g + L-arginina 3g+ Tauryna 3g + Tyrozyna 3g + Kreatyna mono 3g + Caffeina 200 + Power Shot ½

W trakcie treningu - BCAA 2:1:1 20g ( popijane przez cały trening)

Po treningu – Kreatyna mono 3g

W ciągu dnia MSM 0.5g


Odnośnie REDOX to zbyt wiele nie mogę powiedzieć jak na razie bo jednak szedł w komplecie z sporą ilością innych dopalaczy  , dość fajne uczucie grzania , wysoka potliwość na treningu , żadnego efektu zgagi , pieprzu czy odbijania jak to miało miejsce przy innych spalaczach które kiedyś spożywałem .

Jestem mega zachwycony BCAA 2:1:1 - rozpuszczalność w zimnej wodzie wyśmienita a smak to po prostu mistrzostwo świata ( jablko )Mój numer jeden na dzień dzisiejszy jak chodzi o smaki popitek treningowych .

Kreatyna też bardzo fajny smak ( łyżka do buzi i popita ) szło gładko i przyjemnie bez jakiegoś palenia , szczypania , delikatny fajny smak cytryny – lepszy niż konkurencyjne Activlaba czy Olimpa xplode – Polecam

Reszta supli bez smakowa – więc gorzki lub bez smakowy smak ( mało przyjemny  )

Poszedł shot w ilości ½ , tabs coffeiny a wczesniej jakieś 30 min kawa 2 łyżeczki + reszta wyżej opisane ( pobudzenie ok. ale bez szału )




Głodówka – organizm nie przyzwyczajony i cały czas naarzie głodny chodze i tylko odliczam czas do jedzenia – jakiś koszmar 
Do tej pory leciało 3600 i zawsze o 6 rano jadlem sycące śniadanie i nie wyobrażałem sobie wyjść z domu bez śniadania a teraz musze tak przekładać posiłki żeby jak najpóźniej coś zjeść bo ssanie się włącza zbyt wczesnie .. Pokus na słodkie brak więc jest ok. ,.
Płynów średnio 3 l poszlo , posiłki widoczne na zdjęciach
1. To co biore do pracy w formie kanapek (zawsze gotowane mięso w zależności od zapotrzebowania ) orzeszki i omlet z watróbką drobiowa wpadł – na ciepło wyborny a na zimno już słabo ale trzeba było zjeść 

2.Przed treningiem , schab pieczony w ilośći żebraczej tak jak i dwa ziemniaczki i nadrabiałem surówką z buraków i jabłka .

3.Po treningu symbolicznie ryż z cyckiem gotowanym i warzywami obficie podsypany imbirem i kurkuma z pieprzem ,.
Wszystkie posiłki staram się dzielić mniej więcej równo aby dostarczy odpowiednią ilość białka i tłuszczu . Wymienione jedzenie w pracy to tak jakby dwa dania (11 i 14 )
To by było na tyle. - czekam na uwagi i sugestie jak coś trzeba dodać czy opisać ..

PS,. Podpinam temat z moja sugestią

https://www.sfd.pl/Pytanie_o_działanie_forum__zakładanie_tematów_-t1163779.html



















Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-19 22:15:29

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-20 09:05:19

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-20 09:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Monkey - organizm się przyzwyczaja więc dasz radę na minusie

Ja do piątku zeszłego chodziłem CIĄGLE głodny. W weekend miałem zjazd na uczelni i praktycznie z różnych względów nie zjadłem nic. Głodówka
I najlepsze jest to że nie odczuwam żadnego głodu. Mógłbym nic nie jeść, a jem wg potrzeby.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ja tez mam ten plus, ze nie musze jesc%) serio, lubie okresy redukcyjne, bo zycie jest latwiejsze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
W pracy fizycznej ciężko jest funkcjonować podczas redukcji . Zwyczajnie musisz dostarczać energię bo nie masz siły na nic. Dlatego redukcja nie jest taka łatwa w moim przypadku ( szvegolnie na początku jak organizm nie przyzwyczajony )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja wypiskę wrzucę wieczorem, bo kabla to tel zapomniałem do pracy

Tak w skrócie - drugi dzien i odcięło mi zupełnie apetyt, męczę to co mam do zjedzenia, a przecież zeskoczyłem z 4k kcal.
Myślę, że redox robi tu robotę, bo nic innego nie zmieniałem przecież..


Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2018-03-20 14:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
obecny będę obserwować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Pitbull sorki ze przed toba dodalem wpiskę ale dziś moja kolej kąpania i usypiania młodego :) i znając życie jak sie z nim położę to usnę

Dzień Drugi ( DNT )
Dzień raczej aktywny pomimo braku treningu , w samej pracy wykręciłem spacerem 8km według wskazań telefonu , Ogólnie jakoś przeleciało choć pogoda jest już męcząca ( biało – wszędzie biało i sypie cały dzień ) a tak poza tym to dzień jak co dzień .



Cardio w pracy




Rano – REDOX EXTREME 3tab + L-Arginina 3g + Kreatyna mono 6g + BCAA 2:1:1 10g

W ciągu dnia - Witaminy+Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3 +MSM 0.5g

Koktajl na czczo wszedł wyjątkowo gładko z czym miałem zazwyczaj problem stosując tego typu suple innych producentów.


Dzisiaj lżej znosiłem deficyt kcal , możliwe że pierwsze lody przełamane i organizm zacznie wchodzić na właściwe tory a może to dzialanie REDOX EXTREME podanego z samego rana .Czas pokaże bo to dopiero 2 dzień deficytu . Podziwiam Pitbula za jego podejście z dnia na dzień z 4K na 1700 – dla mnie to kosmos jak chodzi o takie skoki kcal .
Płynów średnio 3 l poszlo , ( 4 kawy w tym ) posiłki widoczne na zdjęciach

1.
To co biore do pracy w formie kanapek (zestaw gotowanych mięs do kanapek oraz solo jako zagrycha do banana i orzechów )
2.
Przed treningiem , schab pieczony ( był na promocji wiec od niedzieli ponad kilogram musze upychac bo zrobiłem wszystko za jednym ogniem  ) pastani świderki i buraki
3.
Kolacja calkiem symbolicznie – co miałem pod ręką
















W ostatnim posiłku było jeszcze 80 g piersi .zapomniałem dodać na fotce i w tabeli


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-03-20 21:35:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Monkey - no problem, już się poogarniałem, wrzucam wypiski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który rodzaj kreatyny dla mnie?

Następny temat

jaki pakiet UNIVERSAL NUTRITION???

WHEY premium