SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test przedtreningówek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Tak więc panowie ruszamy,większość z was już odebrała paczki i tak na kazdej paczuszcze macie numer wpisany
1-Ritual
2-Friction
3-Iron pump
4-Hemo Rage
5-Mesomorph
6-Double Impact tutaj macie spakowane po 2 porcję tak więc proszę podzielic na połowę
7-Psycho
8-Noxi pro też podwójna porcja spakowana
9-N.O. Hard Pump
10-Canibal Ferox
11-Devil

prosze o takie recenzje panowie
nazwa supla (ile porcji)
- pompa
- pobudzenie
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia

mamy do przetestowania 11 produktów,w tym miejscu chce podziekować firmie Atlela Łódź https://www.sfd.pl/ATLETA-f137.html
która kolejny raz zrobiła ukłon w nasza stronę przekazując nam nie odpłatnie swoje produkty,namawiam serdecznie was do zakupów w tym sklepie i w ciemno mogę wam powiedzieć ze jest to chyba najlepiej zaopatrzony sklep stacjonarny w którym robiłem zakupy.
prośba też abyscie umiescili opinie
https://www.sfd.pl/NOWOŚĆ_VITALMAX_N.O._HARD_PUMP_!__świetna_przedtreningówka_!-t1038378.html  i proponował bym rozpocząc test od tego produktu robiac ukłon w stronę firmy,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
A wiec zacznę test zacząłem od mesomorpha w sob na trening nóg
nazwa supla (ile porcji) : Mesomorph , 1 porcja
- pompa 6,5/10 : po 2 ćwiczeniu już była masakra jednak kolejna porcja np dziisaj już tak nie działała trzeba na pewno zwiekszyć dawkę
- pobudzenie: 5/10 hmm tutaj się troszeczkę zawiodłem bo pare razy zdarzało mi się ziewać na treningu
- smak 8/10 : mieszam z aminokwasami i jest trochę kwaśne ale generalnie gitara
- rozpuszczalność : 10/10
- ogólne odczucia 6/10 : Jak dla mnie nie ma tragedii chodz spodziewałem się czegoś lepszego no i zjazd po treningu najlepiej się zdrzemnąć nie polecam brać na trening z samego rana bo cały dzień przyj**any

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2014-08-27 17:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Mam też 2 saszetki A i C - czy to są białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
tak są w drugim temacie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
6-Double Impact tutaj macie spakowane po 2 porcję tak więc proszę podzielic na połowę j**:)
za pozno jestem po ttreningu raz mi zimno raz cieplo ogolnie jak na zejsciach
- pompa 6
- pobudzenie 6
- smak b dobry
- rozpuszczalność fajna bez problemu
- ogólne odczucia zawalilem ze wziolem podwujna porcje nie czulem sie dobrze na treningu tak jaby ktos zamna stal caly czas lekko w glowie sie krecilo:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
10 : canibal ferox
Co prawda zapodałem go w pracy na pobudzenie itp i mogę stwierdzić że sie spisał ^^.. koło 14 wziąłem połowe porcji, słabo mnei ruszyło, za 30-40minut wziąłem reszte to do tej pory jestem pobudzony i zapyerdalam jak mały samochodzik, cisnienie poszłow góre na skroniach odrazu poczułem, morda czerwona, oczy przekrwione, przedramiona się pompowały. Czyli bajera:)

- pompa (nie jestem w stanie okreslic)
-pobudzenie 8 ( przydało by się jeszcze troche mocniej , ale jest ok)
- smak not good , z małą ilością wody smakuje jak wczorajsze rzygi.
- rozpuszczalność spoko, zabełtałem łyżką i po sprawie
- ogólne odczucia opisane wyżej.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
9)N.O. Hard Pump
pompa 6,5/10
pobudzenie 4/10
rozpuszczalnosc 10/10
smak 8/10
ogolnie slabo na mnie podzialala,lekka pompa a tak to przez caly trening czulem mrowienie,ale to od beta alaniny zawartej w produkcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ciekawi mnie które powinno podziałać najmocniej

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Mesomorph

- pompa 10
- pobudzenie10
- smak 6
- rozpuszczalność 10
- ogólne odczucia je*ie ostro;p cała dawka mocno klepie poł wystarczy (geranium)

Zmieniony przez - koksik125 w dniu 2014-08-27 21:20:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ja ruszam dopiero od kolejnego poniedzialku bo mam chwilowy off od silki, Jak rusze bede zdawal relacje na biezaco. Bede umieszczal tez opinie innej osoby (o innej plci )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
zapowiadaja sie ciekawe testy bo dosc mocne PW patrzac na wypiske.. ten psycho to z muscle junkie czy to cos innego? mozna tu pisac bo jak lamie regulamin to sorry nie chcialem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid

Następny temat

lecytyna w proszku do cyklu

WHEY premium