SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test pod patronatem Iron Horse by meju - podsumowanie 44 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


Siema wszystkim!

Na wstępie chciałem podziękować przede wszystkim firmie IH, a w szczególności Marcinowi, który pomógł mi w ogarnięciu diety
i za dobry kontakt, oraz wszysktim, którzy mi przy tym pomagali oraz dla użytkownika zinko, bo to jego banery, które ogarnął mi Golden ;)
Dzięki!


A więc na poczatek kilka słów wstępu.Jestem meju :D Myślę, że część z was kojarzy mnie z forum.
Będzie to mój pierwszy dziennik/test także proszę o wyrozumiałość jesli coś będzie nie tak.
Będzie to test oparty na produktach firmy Iron Horse Series i pod ich patronatem.
Głównym bohaterem testu będzie produkt przedtreningowy "It's show time" niestety niedostępny
już w tej formie w sprzedaży ze względu na geraminę, która jest w składzie tego specyfiku.

Chcę zaznaczyć i podkreślić na samym początku, że ze swojej strony przyłożę się do tego w 110%,
tak żeby rzetelnie i porządnie przeprowadzić test tych produktów. Chciałbym też żeby nie był
to kolejny suchy i nudny test czy dziennik. Chciałbym, żeby każdy kto tu wchodzi mógł się czegoś
nowego dowiedzieć czy pogadać w miłym gronie. Nie obrażę się za SPAM, oczywiście wszystko w granicach
rozsądku. Zapraszam wszystkich, również tych doświadczonych aby pomagali nie tylko mnie,
ale tez kazdemu młodemu adeptowi kulturystyki.

Także prośba do mniej zaawansowanych aby nie bali się zadawać pytań dotyczących różnych dziedzin
tego sportu a bardziej doświadczonych by pomagali, nie tylko mnie ale tez każdemu kto
będzie potrzebował pomocy :) Mam nadzieję, że admini i firma IH nie będą mieli nic przeciwko
jeżeli u mnie w dzienniku będzie można zadać jakieś pytanie, wyjdzie to wszystkim na dobre.
Chcę po prostu, żeby ten dziennik żył, żeby było dużo ludzi, a ja ze swojej strony moge obiecać
o duzej aktywności i materiałach (zdjęcia, filmy, relacje wideo itp).
Nie chcę dać d*py z pierwszym swoim dziennikiem.

Dobra, dośc gadania, pora na konkrety.




imię: meju (zwracajcie się do mnie po prostu meju a nie jakieś tam xmejux czy cokolwiek innego )
wiek: 18 lat
staż: 1,5 roku
waga: 95kg
wzrost: 194cm
pas: 89cm
klatka: 118cm
ręka: 41,5cm
noga:58cm



Moim celem jest masa, oczywiście najlepiej gdyby to była czysta masa. Moim celem narazie jest 100kg




















zakryłem moją niewyjściową twarz ze względu na miny podczas próby przypinania




poniedziałek: Plecy + brzuch
wtorek: Klatka + triceps
środa: off
czwartek: Nogi
piątek: Barki + biceps
weekend: off

Nie piszę dokłądnych ćwiczeń, bo będa się zmieniały chociaż niewiele. Sotsuję motedoę wstępnego zmęczenia. Potem jedno albo dwa podstawowe cięzkie ćwiczenia i jakies izolacje jeszcze na koniec. ZOabczycie sami. Klasyczny 4-dniowy split bez zbędnego kombinowania. Na treningu daje z siebie zawsze 100%, nie ma opie*dalania się. Stawiam na wysoką inensywność (przerwy 30s). Z siłowni wychodzę z zawrotami głowy nawet po klatce czy łapach. W tym planie zależy mi głównie na plecach, bocznym aktonie barków i łapach. czyli na połowie ciała Po pierwszym tygodniu dodam prawdopodobnie aeroby żeby się tak nie zalewać.
Wszystko wyjdzie w praniu.





1 i 2. Placek z 6 jaj, 200g owsa, 30g WPC, 30g orzechów
3. 200g kurczaka, 120g makaronu + warzywa
po treningu 30g WPC, 30g carbo
4. 200g kurczaka, 120g makaronu, oliwa 25ml +warzywa
5.250g twarogu póltłustego, oliwa 25ml +warzywa

Zaczynam od tego, czyli:
3550kcal
B: 205g
T: 132g +4 capsy omega3
W: 320g

Tu jest wliczony już szejk potreningowy. Zaczynam od tego, zobaczymy jak organizm zareaguje. W DNT będe obcinał z węgli. Po mniej więcej tygodniu albo dwóch waga kontrolna i zobacze co dalej robić.






show time- narazie 5g 30 min przed treningiem
crea plus- 5g rano przed śniadaniem, 5g po treningu
carbomax- 30g po treningu
100% pure whey- 30g rano, 30g po treningu
omega 3- 4 capsy, 2x dziennie
flexit- 10g rano przed śniadaniem





nie wiem czy będzie działać ten filmik. Mam nadzieję, że tak ale u mnie jakoś nie chce



Dobra mam nadziję, że o niczym nie zapomniałem. Jeszcze raz zapraszam wszystkich do aktywności, a ja ze swojej strony będę się starał, żeby to wszystko fajnie wygladąło!








Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-09-10 15:03:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
obecny i powodzenia

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Powodzenia, daj z siebie 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Powodzenia

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wielkie dzięki Panowie!

jestem tak zmotywowany, że szok. Dam z siebie nie 100% ale znacznie więcej

aha i ogarnąłem już program do konwertowania filmów także będą one teraz w lepszej jakośći

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-09-10 16:23:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
powodzenia bede wpadał.

test się przyda bo ostatnio cisza w tym dziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
liczę na obecność

No dokładnie, długo już nie było żadnego testu.

Łyknąłem już ST, jeszcze wypije n-gine i lecę na trening!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2278
Powodzenia.


Zmieniony przez - Golden4 w dniu 2012-09-10 17:22:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Siemka, po pierwszym wpisie (i innych w wielu dziennikach, które zdarza mi się przeglądać ) stwierdzam, że może to być dość ciekawy dziennik Powodzenia!
PS. Filmik działa

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78297
Witam!
Meju na reszcie ruszyłeś!
Będę wpadał obowiązkowo!

Mam już na wstępie do Ciebie pytania?

- ST 5gram 30 minut przed treningiem - nie uważasz, że porcja lekko mała?
(wiem, że brałeś już ST - ja tak samo i stwierdzam że jest rewelacyjne, lecz porcja ok 10gr. w moim wypadku)

- jak smakuje Ci białko, jak się rozpuszcza, co ogólnie sądzisz o tym białku?

Pozdrawiam i trzymam kciuki!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(6) Test i Opinie dla X-pomp - HEAT SEEKER - N.O. MONSTER - ???? -

Następny temat

Witamina D, jak brac?

WHEY premium