SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test nowości od ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
W dniu dzisiejszym ruszamy z testami nowości od Allnutrition

4 x Protein Pizza

5 x Protein Cookie Hemp

10 x Proteineo Bread




Przewidujemy do testów 10 osób, wybranych wśród forumowiczów SFD.



!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 16 PLN w koszt wchodzą pudełko, koszty wysyłki paczka .


Jak zawsze to co jest dzielimy równo pomiędzy uczestników.

Najważniejsze informacje:

1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, proszę również napisać 2-3 zdania o sobie jaki sport trenujemy jak długo, jaka intensywność.

Uwaga: Pkt 1 nie dotyczy osób z grupy.

2. Wybrane osoby wysyłają do mnie swoje dane w wiadomości prywatnej, musi koniecznie się znaleźć
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!

Uwaga: Osoby wybrane z grupy Super Fajne Dziki są zobowiązane do założenia konta na forum SFD jeśli takowego nie posiadają, i podania nicka oraz danych do mnie na pw.

3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
Chyba że dana osoba mnie uprzedzi wcześniej ze nie może w danym czasie wykonać przelewu.
5. Akcja trwa od dnia 11.07.2018. Na zgłoszenia czekamy do 15.07.2018 godzina 8:00. Wyniki ogłosimy 15-16.04.2018
6. Wysyłka nastąpi jak zbiorę wszystkie wpłaty by wysłać wszystko za jednym razem.
7. Osoba testująca ma max miesiąc na przetestowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach.
8. Opinia musi wyglądać następująco
Pizza
Jak została przyrządzona, składniki, smak ciasta, ogólne odczucia
Ciastka
Smak, konsystencja , ogólne odczucia
Chlebek
Smak, konsystencja, z czym został zjedzony, ogólne odczucia
Można również dodać swoje dodatkowe kryteria, np jak kruchość itp.
9. Opinie umieszczamy w tym temacie oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem. Na stronie sklepu proszę jedynie napisać krótkie podsumowanie ze względu na ograniczoną ilość znaków.
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie, bierze suple na własne ryzyko, nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce.
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
13. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum, i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum. W przypadku osób z gry usunięcie ich z grupy.

Zgłoszenia proszę kierować w temacie https://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_nowości_od_ALLNUTRITION-t1168748.html

W tym temacie jedynie opinie, wszelkie pytania kierować w w/w temacie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-07-11 22:07:03
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
ALLNUTRITION PROTEINEO BREAD
Produkt w smaku i konsystencją podobny do tych co spotykamy w zwykłym sklepie, czyli bardzo dobry jak dla mnie. W połączeniu z pastą z twarogu i makreli, pychota, lepiej smakuje niż z pieczywem pełnoziarnistym. Chyba teraz wiem co będę kupował do pasty rybnej.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33031 Napisanych postów 23138 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277986
Przyszła paczka :) dzięki ale nie mam pojęcia co z tymi proszkami zrobić bo nie mam przepisu. Na górze pisze test 4x protein pizza i tez nie czaje o co chodiz;/ proszku doszło 200g . I z tego mam zrobić 4 pizze??

Pytanie może się wydawac głupie ale dla jasności napisze że nie dostałem calego opakowania oryginalnego tylko sam dół bez przepisu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na stronie sklepu masz przepis

To było tak dla każdego po chlebku, co do pizzy 4 opakowania x 500g = 2000g/10 wiec dla każdego po 200g, no i co do ciastek po połowie dostał każdy.

Sposób użycia

1. Do 100 g proszku dodać 140 ml wody, rozmieszać ręcznie lub mikserem do uzyskania jednolitego ciasta, odstawić na 5 minut. W tym czasie przygotować sos pomidorowy. Łyżkę proszku wymieszać z niewielka ilością wody. Konsystencje oraz ilość sosu dopasować do indywidualnych upodobań. 2. Następnie ciasto wyłożyć na papier do pieczenia, przykryć drugim arkuszem papieru i tak przygotowane rozwałkować do preferowanej grubości. 3. Ciasto na papierze do pieczenia smarujemy równomiernie przygotowanym wcześniej sosem oraz dodajemy ulubione składniki. Przygotowana pizze pieczemy na kratce piekarnika w temp. 200 st. przez 20 minut.


Duży worek 200g pizzy, mały 40g sosu

ta połowa przepisu na pizze to tak dałem aby ciastka się nie walały po paczce i nie połamały
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33031 Napisanych postów 23138 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277986
Dzieki . W wolnej chwili będę testował ze smakiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Na pierwszy ogień zaraz po otwarciu paczki poszły
ALLNUTRITION PROTEIN COOKIE HEMP - https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Cookie_Hemp-opis37784.html

Kilka zjedzonych z białkiem i trochę pokruszonych dosypanych do potreningowego posiłku. Ciasteczka fajnie się prezentują, jakby z mini kawałeczkami czekolady. Twardawe dzięki czemu fajnie chrupią podczas jedzenia, można porównać do takich cieńszych podkładów markizów. Smak ciężko zdefiniować, ale bardzo smakiemprzypominają "ciastka kruche" pieczone przez babcię. Nie są za słodkie, wręcz bym powiedział mało słodkie, ale to dobrze, bo chęć na słodycz zaspokojona, a nie rozdrażnia na tyle żeby chcieć więcej. Ogólnie bardzo pozytywne odczucia, bo nie przepadam, za przesłodzonymi słodyczami i te idealnie nadają się jako dodatek do kawki czy mały grzeszek w ciągu dnia.










Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-07-24 12:32:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Drugi produkt częściowo przetestowany
ALLNUTRITION PROTEINEO BREAD - https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Proteineo_Bread-opis38600.html

Przetestowane wpierw z produktami powiedzmy, że na słodko mimo, że było wśród smarowideł masło orzechowe. Fajne i chrupiące kromki, można jeść bez niczego jako coś do pochrupania. Bardzo zapachem przypomają mi chrupki kukurydziane, zresztą smakiem także i od razu sprawdziłem skład i po kukurydzy ani śladu, ale takie po prostu miałem skojarzenie. Tutaj testowane były z twarogiem na słodko i masłem orzechowym i idealnie nadają się do takich produktów, nic się nie gryzie ze sobą. Bardzo pozytywne odczucia, dobre w smaku i dodatkowo chrupiące do pogryzienia. Powtarzam to chrupiące, bo często mi tego brakuje, a to jest fajna alternatywa dla mniej zdrowych chrupiących produktów.

Jeszcze dodam opinię jak przetestuję "na słono".




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
PROTEIN PIZZA


Jako pierwsza do testów oczywiście zgłosiła się pizza ;)

Ciasto przyrządziłem zgodnie z instrukcją.. I tu pojawił się mały problem, otóż nie dało się jej rozwałkować (nawet w papierze do pieczenia)
Na szczęście jakoś udało mi się ją rozpracowac, tak żeby chociaż trochę przypominała pizze.
Drugą porcje spróbuję zrobić z mniejszą ilością wody.

Do wykonania pizzy użyłem kolejno
- sos dołączony do ciasta.
- mozzarella.
- szynka.
- papryka.

Co do smaku pizzy jestem miło zaskoczony, wiadomo że to nie to samo co typowe ciasto na pizze ale wyszło smacznie ;)

Na pewno osobą a redukcji taka pizza może uratować życie ;p


Makro mojej wyszło - BTW 72/15/21.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Jak zjeść ciastko i mieć ciastko? Czyli PROTEIN PIZZA.

Jak słyszę "pizza" to robi mi się ciepło na serduszku. Ale przyszedł czas na redukcję, do cheata daleko, co robić... Do produktu Protein Pizza podeszłam dość sceptycznie. Coś co ma takie makro, prawie samo białko, nie może być dobre. Przyszła paczka, zrobiłam dwie porcje, dla siebie i pasożyta* (*drugiej połówki, literówka ). Przygotowanie jest banalnie proste, zalewasz wodą i woala, nawet mi nie udało się tego zepsuć. Porcja wielkością nie zabija, ale na posiłek potreningowy akurat. Na wierzchu wylądowały pieczarki, pomidory, papryka, cebula i ser żółty. Pod tym oczywiście sos dołączony do pizzy. Upiekła się w czasie sugerowanym na opakowaniu i przyszedł czas testować. Pachniała pięknie. A smakowała... dobra, macie mnie, uległam totalnie. Zachwyt rósł z każdym gryzem. Ale niestety nadszedł koniec. Muszę jednak zasugerować, że dla pewności poproszę jeszcze chociaż z 10 opakowań, żeby się upewnić, wiecie...

Oceniam 5/5 i polecam wszystkim fanom pizzy - nie zawiedziecie się. Można zjeść pizzę i mieć czyste sumienie. Kłaniam się nisko producentowi. :D
Jak ktoś oceni na mniej powinien dostać bana.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
ALLNUTRITION Protein Cookie Hemp

W smaku, jak i w konsystencji podobne do kruchych ciastek, które kupuje się w paczkach 1kg, lecz znacznie mniej słodsze, smak bardziej ubogi i posmaku brak, ewidentnie te ciastka sprawdzą się jako dodatek do kawy, kakao.





Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-08-05 23:22:18
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
ALLNUTRITION Protein Cookie Hemp

Pozytyw to kruchość, dla osoby, która ceni to w ciastkach będą idealne.
Niestety na tym pozytywy się kończą. Ciastka same w sobie bez smaku i wyrazu, człowiek chrupie, ale nie wiadomo co. Dla osób, które znają smak kruchych ciastek będą rozczarowaniem.
Moja ocena: 2/5
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ostatni z produktów już po testach
ALLNUTRITION PROTEIN PIZZA - https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Pizza-opis37990.html

Przygotowana wg przepisu na stronie, czyli 100g proszku i 140ml wody ..... trochę za mokre wyszło i strasznie się lepiło, następnym razem zacznę od 100ml i będę stopniowo dodawać. Podczas wyrabiania bardzo fajny zapach pomidorów, serów i ziół. Dosypałem więcej proszku, żeby ciasto lepiej wyrobić i rozłożyć na blasze. Urabia się szybko i bez problemu, po dodaniu większej ilości proszku łatwo się rozwałkowywało. Sos bardzo aromatyczny, coś jak koncentrat pomidorowy w proszku. Pieczone zgodnie z przepisem, fajnie upieczona i bardzo smaczna, mimo że nie jest to pizza jak z pizzerii, to w świecie fit może stanowić fajny dodatek do diety. Ogromnym plusem jest makro oraz szybkość przygotowania. Odczucia jak najbardziej pozytywne, warto mieć w szafce na trudne momenty i na pewno odsunie daleko myśl o pójściu na jakiegoś fast fooda. Ode mnie mocne 5/5

Dodaki u mnie: mozarella, kabanos, papryka, cebula
Makro? nie mam pojęcia, bo to była luźna niedziela

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja

Następny temat

Zgłoszenia do testu nowości od ALLNUTRITION

WHEY premium