SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test na słodko NOWOŚCI ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Poprzednie akcje testowe
https://www.sfd.pl/ZBIÓR_TEMATÓW_TESTOWYCH_DZIAŁU_SUPLE.-t905925.html


W dniu dzisiejszym ruszamy z testami n/w produktów firmy Allnutrition.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Bites-opis36849.html x 10



https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Coconut_Dream-opis36945.html x 10



https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Bar-opis36846.html x 10



https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Gym_Bar-opis36847.html x 10



https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Citrulline-opis36921.html x 2





Przewidujemy 10 testujących którymi będą moderatorzy działu Odżywki i Suplementy oraz 8 użytkowników forum.

!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 13 PLN w koszt wchodzą koperty bąbelkowe jak koszty wysyłki listem poleconym aby nie było sytuacji że ktoś nie otrzymał przesyłki, a tak każda przesyłka jest monitorowana.


Jak zawsze to co jest dzielimy równo pomiędzy uczestników.

Najważniejsze informacje:
1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, oraz dlaczego to ją mamy wybrać.
2. Wybrane osoby wysyłają do mnie swoje dane w wiadomości prywatnej, musi koniecznie się znaleźć
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!
3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
Chyba że dana osoba mnie uprzedzi wcześniej ze nie może w danym czasie wykonać przelewu.
5. Akcja trwa od dnia 27.08.2017, nabór zakończy się dnia 01.09.2017 o godzinie 20, nabór może się przedłużyć w przypadku braku osób spełniających kryteria testu.
6. Wysyłka nastąpi jak zbiorę wszystkie wpłaty by wysłać wszystko za jednym razem.
7. Osoba testująca ma max miesiąc na testowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach.
8. Opinia musi wyglądać następująco
Smak, konsystencja, ogólne odczucia
W przypadku cytruliny, smak, pompa, wytrzymałość, ogólne odczucia (cytrulina jest higroskopijna, może się zbrylić ale to nie wpływa na jej działanie)
9. Opinie umieszczamy w tym temacie oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem ( w przypadku sklepu proszę umieścić krótkie podsumowanie ze względu na ograniczenia wynikające z ilości znaków)
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie, bierze suple na własne ryzyko, nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce.
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
13. Próbek nie łączymy z innymi stymulantami oraz pomperami!
14. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum (1 miesiąc), i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum.

Zgłoszenia proszę kierować w temacie https://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_suplementów-t1141757.html

Ze względu że otrzymujecie pełnowartościowe produkty, proszę o przywiązanie szczególnej uwagi do testu.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-08-27 21:50:27

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Protein Bites smak żurawina i jogurt.
Bardzo fajna alternatywa dla słodyczy ,można sobie czasem pozwolić na coś słodkiego
Smak bardzo dobry


Protein Coconut Dream

całkiem smaczne kuleczki kokosowe ,jako przekąska może się sprawdzić
bardzo słodkie ale ja takie lubię

Protein Bar smak Czekoladowy

smak bardzo dobry ,konsystencja ok
bardzo dobry baton w rozsądnej cenie


Gym Bar smak Almond & Vanilla
Tutaj opinie podobna jak wyżej
również smak bardzo dobry i polecam
Citrulline
Citrulinka o bardzo dobrym smaku
Rozpuszczalność bardzo dobra
Przed treningowo przyjąłem 5g i można było odczuć pompę mięśniową która utrzymywała się jeszcze długo po treningu
Bardzo dobry suplement który również mogę polecić

Dziękuję za możliwość udziału w testach produktów firmy Allnutrition
Czekam na więcej nowości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Na początku dziękuję jeszcze raz za możliwość udziału w teście
Mój zestaw:


No to po kolei:
1. Gym Bar smak Almond & Vanilla
Pierwsze wrażenie, bardzo fajny duuży baton. Konsystencja dosyć krucha, ale podczas jedzenia miałem wrażenie, że w ustach zachowuje się podobnie jak guma rozpuszczalna, gdyby był w cienkich plasterkach, mógłby mi ktoś wmówić, że jest to Fritt (były kiedyś takei gumy witaminowe). W smaku bardzo dobry, nie za słodki, ale czułem bardzo mocno Wanilię, a słabo wyczuwalny Migdał. Tak jak wspomniałem, dosyć fajnie się rozpuszcza w ustach, ale lekka mordoklejka też jest jak weźmie się duży kęs. Bardzo fajna przekąska, u mnie wleciał po treningu, bo makro bardzo mi pasowało.

2. Protein Bar smak Czekoladowy
Konsystencja batona bardzo fajna, nie skleja buzi. Smak genialny, nie czuć żadnej chemii, tylko pyszna czekoladka, idealna alternatywa dla osób, które na diecie nie chcą rezygnować z tego smaku. Makro też bardzo fajne, zjadłem sobie na dniu wyjazdowym, jako mała przekąska. Najlepszy baton jaki do tej pory jadłem. Bardzo fajne też pierwsze wrażenie, że łapie się w rękę konkretnego dużego batona. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, łatwo wliczyć w swoje makro i przy okazji cieszyć się słodką czekoladą.

3. Protein Bites smak Hazelnut & Vanilla
Po otwarciu paczki, pokazują się małe batoniki, które wyglądają jak czekoladki. Dosyć kruche, ale najbardziej porównałbym zarówno smak jak i konsystencję do piernika, co prawda bardziej zbitego, ale takie miałem pierwsze skojarzenie. Bardzo smaczne. Jadłem zarówno luzem jako przekąska (chce się więcej i więcej dobrze, że brałem wyliczoną ilość), jak i dodatek do deseru. W obu przypadkach sprawdza się perfekcyjnie. Polecam każdemu kto lubi słodycze, a szczególnie jak np. do kawy wystarcza mu jedna malutka czekoladka, wtedy możemy się taką paczuszką cieszyć długo i słodkim dodatkiem do kawy.

4. Protein Coconut Dream
Na to najbardziej czekałem, bo jestem kokosożercą. Bardzo fajna duża ilość wiórków, wafelek chrupiący w środku, brakuje tylko jakiegoś orzeszka w sercu tej pralinki. Makro bardzo przyjemne, łatwo wliczyć sobie w bilans i zajadać po jednym, ale uruchamia apetyt na więcej i trzeba wykazać się silną wolą. Jedynie zmieniłbym lekko coś w nadzieniu, bo jak dla mnie jest trochę za słodkie, a jednak za mało kokosowe. Gdyby w środku był migdał, albo inny orzeszek i dać komuś spróbować, to raczej nie połapałby się czy to Rafaello, czy jego zdrowszy odpowiednik. Dałem spróbować też trzem osobom nie związanych z tematem fit i wszystkim smakowały, ale od razu określali jako "odpowiednik Rafaello", a na pytanie dlaczego odpowiadali to co pisałem wcześniej - brak orzeszka w środku

5. Citrulline
Pierwszy raz stosowałem cytrulinę solo. Dawkę jaką brałem przed treningiem to 3g. Bardzo pozytywne zaskoczenie pompą, wszystko napuchnięte, a najbardziej klatka i łapki, ale to chyba dlatego, że te partie najlepiej zawsze się pompowały. Muszę poważnie rozważyć, czy nie włączyć tego suplementu na stałe, zamiast przedtreningówki, cytrulinka plus kofeinka i powinno wystarczyć Jeżeli chodzi o wytrzymałość ciężko mi ocenić, ale nie odczułem raczej szczególnej różnicy pod tym względem, być może dlatego, że już jakiś czas często dorzucam Pre, w których jest zawsze mniej lub więcej cytruliny. Jeżeli chodzi o smaki Kiwi i Truskawka, są bardzo fajne, a szczególnie zapachy, jakby się otwierało paczkę z landrynkami. Jedyny minus to to, że w ilości wody która jest zalecana oba były dla mnie za słodkie, także tutaj można by coś zmienić, ale nie szkodzi, bo później dawałem po prostu więcej wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak natomiast wyglądał mój zestaw:

</a>

również jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość udziału w testach.

oto i moje wrażenia z testowanych słodkości:

Cytrulina - testowany smak to kiwi, smak jest lekko kwaskowy (nie za słodki), bardzo dobrze sie rozpuszcza w wodzie (rozpuszczałam w większej ilości niż zalecane - tak z 3/4 szklanki). była to moja pierwsza cytrulina w czystej postaci - do tej pory testowałam ją jedynie jako składnik przedtreningówek (które raczej bardzo rzadko stosuję).
podczas gdy normalne przedtreningówki są dla mnie dużo za mocne, i odczucia po nich nie zawsze fajne, tak sama cytrulina zapewniła to co powinna zapewnić - uczucie jakby lekkiego ciepła i fajną pompę mięśniową. druga sprawa, ze moje treningi są raczej dosyć długie (ok 2 h) - czasem pod koniec cieżko bywa - z cytruliną mam wrażenie że dokończenie cięższego treningu (np. nóg) jest "mniejszym wyzwaniem" niż zazwyczaj.
polecam wszystkim, dla których ważna jest wytrzymałość i pompa, a przedtreningówki "mieszanki" są za mocne/lub z jakiegokolwiek powodu nie do końca nam odpowiadają.


protein bites - te ciasteczka mają zdecydowanie jedną wadę - za szybko znikają :) składowo rewelacyjne, mają fajne ciekawe dodatki: żurawinę i L-karnitynę, i nie są w klasycznej czekoladzie a w polewie jogurtowej. jak dla mnie idealna przekąska po którą mogę sięgnąć bez obaw, że coś mi przybędzie na wadze ;). podoba mi się też to, że są to po prostu takie małe "czekoladki" (a nie cały baton proteinowy), można sięgnąć po kilka i resztę trzymać na później w poręcznym zamykanym opakowniu (jeśli of kors da radę wytrzymać, żeby nie opędzlować całego opakowania od razu). smakują bardzo dobrze, nie przesłodzone, lekko kwaskowe. jak dla mnie 10 punktów na 10. fajna konsystencja - leciutko chrupiące, leciutko ciągnące się, nie kruszą się.


protein bar - producent pisze, ze smakuje jak prawdziwy baton. jesli za prawdziwe batony uznawać to, co jest dostepne w markecie na stoisku ze slodyczami, to przy tym batoniku, niech sie owe prawdziwe batony z supermarketu schowaja.
ten baton bije je na glowe i pod wzgledem smaku i skladu (sklad to nie - jak w popularnych ogolnodostepnych slodyczach cukier w cukrze, ale witaminy, duzo bialka a nawet BCAA)
fajny smak - banan + polewa czekoladowa i podkreślę, bo uważam ze to ważne - nie jest za słodko, jest słodko w sam raz. kupując w ciemno, normalnie bym się sama chyba na taki smak nie zdecydowała bo nie przekonują mnie smakowo owoce z czekoladą. po tej degustacji zmieniłam zdanie.


gym bar - największą dla mnie zaletą tego batona jest to, że naprawdę syci, a uczucie głodu po nim mija (czego nie można powiedzieć o tradycyjnych słodyczach, gdzie jest wręcz odwrotnie). dla mnie fajna alternatywa drugiego śniadania, lub mniejszego posiłku który obowiązkowo (u mnie) musi się pojawić miedzy śniadaniem a obiadem, gdy np. czasu mniej (tak ten baton został wykorzystany u mnie). tym bardziej że składowo bardzo fajnie, przede wszystkim mało cukru, więc bez obaw że rozjedzie się dzienne makro. smak ciekawy (migdał&wanilia) a co ważne: jak to w wielu słodkich przekąskach od AN - nie przesłodzony, ot na słodkość w sam raz. jeśli chodzi o konsystencję, to jest zwarta a już przy gryzieniu lekko się ciągnie, ale mi to akurat nie przeszkadza, bo lekkie "mordoklejki" lubię.

Protein Coconut Dream - jako że od jakiegoś czasu tu i tam informacje o tym produkcie pojawiały się na sfd, to nie ukrywam, że tego smaku byłam najbardziej ciekawa. tym bardziej że od dłuższego czasu chodziło mi też po głowie zrobienie "forumowego" rafaello z polewą kokosową i puddingiem od an. a tu proszę - jest gotowa wersja dla leniwców.
wyobrażałam sobie że czekoladki będą większe, bo na opakowaniu wyglądają na większe. do rafaello mam słabe porównanie, bo rzadko jem i nie pamiętam jak smakuje. czekoladka bardzo spoko - wiórki się nie zsypują, wafelek obtoczony wiorkami chrupiący a masa w środku dla mnie i na słodkość i na gęstość w sam raz. szybko się "pochłania", dla mnie idealny dodatek który doskonale współgra jako zakąska do czarnej kawy. wrócę do tego produktu nie raz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061


1. Gym Bar smak Almond & Vanilla
Całkiem spory batonik o przyjemnym waniliowym smaku z delikatnym posmakiem migdałów. Nie jest zbyt słodki, co dla większości ludzi może się okazać zaletą. W konsystencji dość twardy, ale wręcz rozpływa się w ustach. Przyjemnie można się wynagrodzić nim po treningu bądź stłamsić głód bez obaw o naładowanie swojego organizmu cukrem. Mimo dużej zawartości białka nie ma chemicznego, ani sztucznego posmaku – zabijasz ochotę na słodkie nie czując, że jesz zdrową przekąskę. :)

2. Protein Bar smak Czekoladowy
Dane mi go było spróbować jako przymusowego zamiennika śniadania na szybko – zaskakująco na długo dał mi energii. Ale grzechem byłoby nie zacząć od oceny smaku – pyszny, czekoladowy, o kruchej konsystencji, zdecydowanie w moim guście. Bez żadnego ale ląduje w moim top 3 batoników i to nie biorąc pod uwagę tylko tych proteinowych… :) Nie odbiega smakiem od popularnych batonów ze sklepowych półek, a ma zdecydowanie korzystniejszy skład, a także, co ważne, przystępną cenę. Mimo tego, że jest dość duży największą jego wadą było to, że się skończył. Dla pewność przetestowałabym tak chociaż jeszcze ze dwadzieścia…


3. Protein Bites
Mini-batoniki okazały się przyjemnym zaskoczeniem – zawierają l-kanitynę, witaminy, dużo białka, a przy tym są pyszne w smaku. Polewa jogurtowa i posmak żurawiny sprawdzają się tutaj doskonale. Kolejnym plusem jest opakowanie – umożliwia wielorazowe zamykanie, sprawiając, że nasza zdrowa przekąska będzie świeża, gdziekolwiek ją zabierzemy.


4. Protein Coconut Dream
Dream w nazwie zdecydowanie się sprawdza. Przekąska jest krucha i miękka w środku, dzięki czemu przyjemnie rozpływa się w ustach. Nie odbiega smakiem od klasycznego Rafaello, a ma lepszy skład i mniej kalorii. Każda z kokosanek zapakowana jest w osobną folię, dzięki czemu nie tracą swojej kruchości nawet, gdy nie zjemy wszystkich na raz (co swoją drogą jest niezwykle ciężkie w dokonaniu )

5. Citrulline
Pierwsze na co zwróciłam uwagę otwierając paczkę to cudowny, owocowy smak przypominający owocowe gumy do żucia. Zachwycałam się nim ze dwa dni przechodząc obok szafki z suplami. Cytrullinę wykorzystałam przy treningu nóg i pośladków – był to zdecydowanie dobry wybór, w połączeniu z martwymi ciągami lub przysiadami pompa mięśniowa zaskoczyła nawet mnie samą. Oba smaki są bardzo słodkie, co akurat dla mnie jest zdecydowanym plusem, im słodsze tym więcej przyjemności. Truskawka po rozmieszaniu bardzo ładnie pachniała, ale to zdecydowanie kiwi jest moim faworytem. Rozpuszczalność bardzo ok, bez żadnego problemu. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, rozważam włączenie jej do stałej suplementacji, na pewno nie byłyby to zmarnowane pieniądze.



Zmieniony przez - Lexi_ w dniu 2017-10-02 19:20:53
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w teście.

Moje produkty:



1. Gym Bar smak almond & chocolate.

Konsystencja troszkę gumowata. Smak bardziej  czekoladowy niz migdałowo-czekoladowy ale wyśmienity. Nie jest za słodki. Na pewno gwarantuje ciekawe doznania. Duży batonik, idealny na szybkie drugie śniadanie lub po treningu.




2. Protein Bar smak banana.

Jak na bananowy smak to jest  bardzo dobry.  Nie był ani twardy ani gumowaty. Konsystencja  idealna, rozpływa się po prostu w ustach. Świetnie sprawdził się jako przekąska po treningu. Nie jest za słodki i dosyć duży w porównaniu z innymi proteinowymi batonikami dostępnymi na rynku.



3. Protein Bites smak żurawina i jogurt.

Zdecydowany faworyt wśród testowanych produktów. Nie za słodki. Świetnie komponujący się smak żurawiny z polewą jogurtową. Konsystencja bardziej zbliżona do babeczki niż ciasteczka Można zjeść 1sztuke, 3 zamiast batona po treningu albo poczęstować znajomych, bo w paczce jest ich dosyć duzo . Dla mnie ten produkt nie ma minusów. Mogłabym jeść i jeść. Zdecydowanie polecam.



4. Protein Coconut Dream.

Nie będę się czepiać braku migdałka . Poza tym bardzo dobre kokosowe pralinki, przypominające popularne Rafaello, ale o zdrowszym składzie.  Kruchy wafelek z odpowiednią ilością kremu w środku. Jedynie dla mnie trochę zbyt słodki. Poza tym idealne na przekąskę do kawy lub zaspokojenie słodyczowych "zachcianek.



5. Citrulline.

Smak kiwi - kwaskowaty, mało przypominający kiwi ale smaczny.

Smak tropikalny - Zdecydowany faworyt,  pomimo mojej dotychczasowej awersji do produktów o tym smaku.

Dobrze się rozpuszcza, jednak zdecydowanie polecam robić to w większej ilości płynu niż rekomendowana przez producenta. Ja testowałam w ok. 300ml wody, co pozwoliło zniwelować   odczucie lekkiego  "drapania"  w gardle a sam smak nie stracił bardzo na intensywności.

Wcześniej nigdy nie stosowałam tego suplementu w czystej postaci. Wielkie zaskoczenie na plus: odczuwałam wzrost siły i nie było spadku energii przy końcówce treningu. Na pewno wygrał z wcześniej stosowanymi przedtreningówkami - nie odczułam przy nim "kołatania" serca a jedynie lekkie pobudzenie. Dzięki temu mogłam też  przetestować go przed bieganiem i sprawdził się idealnie. Na pewno będę stosować.













Zmieniony przez - porandojin w dniu 2017-10-03 01:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Protein Bites

Smak: bardzo dobry. Ciężko porównać go do jakiegokolwiek innego produktu. Jest to połączenie batona z ciastkiem. Przypomina czekoladowo-ciasteczke batoniki. Gdyby powstały o smaku kokosowym byłoby idealnie.

Konsystencja: polewa czekoladowa a w środku masa batona z kawałkami chrupiących ciasteczek. Bardzo przyjemna i nie twarda, ani gumowa.

Ogólne odczucia: produkt ciekawy jako przekąska. Jednak zdecydowanym plusem byłoby pozbycie się utwarodznego oleju roślinnego.

Protein Coconut Dream

Smak: kokosowy, przypominający Rafaello. Może trochę bardziej słodki. Z początku wydaje się średni. Jednak wraz z przełknięciem i spożyciem kolejnych coraz lepszy.

Konsystencja: masa kokosowa gość gęsta w porównaniu do Rafaello. W środku brak migdała według mnie nie jest istotny. Wafelek otaczający masę trochę zbyt twardy.

Ogólne odczucia: produkt dobry w smaku o całkiem niezłym składzie. Bez wątpienia dobre zastępstwo słodyczy. Szczególnie dla osób lubiących kokosa.

Citrulline

Smak: Kaktus-kiwi bardzo dobry. Pod tym względem jeden z lepszych suplementów. Fajny, lekko kwaskowaty i orzeźwiający smak.
Exotic również przyjemny. Pijąc pierwszy raz nie wiedziałem jaki smak piję. Ciężko mi było określić co to dokładnie jest. Czuć jednak, że coś związanego z wieloowocowym lub tropikalnym smakiem.

Pompa: nie jestem w stanie określić odczucia pompy mięśniowej. Stosuje cytrulinę w celach wytrzymałościowych a treningi nie są ukierunkowane pod pompę. Być może lepsza widoczność żył na ramionach.

Wytrzymałość: nie przepracowałem pełnego okresu treningowego z uwagi na przeziębienie. Jednak do czasu choroby widoczny progres i poprawa wyników.

Protein Bar

Smak: smak całkiem niezły. Szczególnie jak na skład. Baton zjedzony z przyjemnością.

Konsystencja: nie był zbyt suchy/piaskowy, ani zbyt gumowaty. W sam raz.

Odczucia ogólne: fajny baton porównując cene w stosunku do składu i smaku. Plusem byłaby większa gama smaków, np. szarlotka, kokos.

Gym Bar

Smak: osobiście smak Protein Bara bardziej mi odpowiadał. Myślę, że to jednak nie kwestia batona a konkretnych smaków, jakie miałem.

Konsystencja: bardziej krucha i sucha w porównaniu z Protein Barem.















1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Protein Bites smak żurawina i jogurt.

Ciekawe ciasteczka, bardzo przypadło mi do gustu że są to małe kawałki, które mogłem przegryzać rano do kawy.
Smak jest ok, jednak dla mnie delikatnie za twarde.
Ogólnie ciekawy produkt.

Protein Coconut Dream

Przed testowaniem zdążyłem już wyczytać kilka opinii nt. PCD od allnutrition. Wszyscy porównywają do rafaello, jedynie miał różnić je brak migdała. No proszę, bez jaj %) Ok jako zdrowsza przekąska naprawdę jest super, ale nie porównywałbym tego do nigdy do raraello. Ogólnie smaczne pralinki, ciut za słodkie jak dla mnie ale zdecydowanie warte polecenia dla społeczności fit i nie tylko

Protein Bar smak Czekoladowy

Przejadłem już sporo proteinowych batonów, muszę przyznać że Protein bar spełnił moje oczekiwania. Smak dobry, jego konsystencja dobra, nie mogę się do niczego przyczepić.


Gym Bar smak Almond & Vanilla

Zdecydowanie mój nr 1 z całego testu. Konsystencja delikatnie gumowata ale mi to pasowało. Smak idealny dla mnie, naprawdę tego batona oceniam wysoko i chętnie zamówię go ponownie przy najbliższej okazji.

Citrulline

Smak kiwi oraz exotic - dla mnie bardzo przyjemne
Rozpuszczalność - nie miałem problemów
Pompa przy porcji 5g przedtreningowo zdecydowanie na plus. Miałem okazję testować już ten produkt wcześniej i dobrze wiedziałem że jest to coś w co warto inwestować gdyż trening dzieki cytrulinie jest przyjemniejszy. Mocno polecam ten produkt.


Podsumowując test słodkości - ranking wg którego ustawiłbym powyższe produkty (nie licząc cytruliny)

1. Gym Bar smak Almond & Vanilla
2. Protein Coconut Dream
3. Protein Bar smak Czekoladowy
4. Protein Bites smak żurawina i jogurt.


Dzięki za możliwość przeprowadzenia testu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225705


Protein Bites smak żurawina i jogurt.
Bardzo dobre ciasteczka, nie za słodkie. Idealne połączenie żurawiny i z polewą jogurtową. Fajnie, że są takie malutkie, akurat na zaspokojenie słodkiego smaku. Podoba mi się opakowanie, w łatwy sposób można je zabrać ze sobą nie martwiąc się, że zawartość wyląduje w torbie.


Gym Bar smak Almond & Vanilla
Baton ma konsystencje trochę gumowatą. Mało słodki ale dla mnie duży plus, nie lubię batonów bardzo słodkich. Nie czuć chemicznego posmaku. Malo wyczuwalny smak wanilii Smak przypominał mi smak krówki. Ogólnie bardzo dobry. Lepszy niż smak czekoladowy.


Protein Bar smak Czekoladowy
Również baton nie za słodki, nieodczuwalny posmak chemiczny. Delikatnie czekoladowy smak. Ma konsystencje mniej gumowatą niż poprzedni baton ale z kolei bardziej twardy. Ale w niczym to nie przeszkadza. Oby dwa batony mocno sycą.


Protein Coconut Dream
Byłam ich najbardziej ciekawa. Czuć smak kokosowy, sporo kokosu, chrupiący wafelek. Ale jak dla mnie czuć trochę chemiczny smak i zbyt słodkie. Czytałam sporo pozytywnych opinii ale szczerze to mnie nie zachwyciły, zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu batony.


Citrulline
Pierwszy raz stosowałam ten suplement. Rozpuszczalność bardzo dobra. Na co dzień nie stosuje, żadnych przedtreningówek ani nie wykonuje "pompujących" treningów. Stosowałam Citrulline przed treningiem rowerowym - teren górzysty. Odczuwałam pobudzenie, nie czułam żadnego obciążenia żołądka, nie odbijało mi się jak to czasem bywa przy niektórych suplementach w momencie wykonywania intensywnego wysiłku. Myślę, że kiedyś powrócę do tego suplementu.


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2017-10-04 19:49:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
1. PROTEIN BITES - smak waniliowy z orzechami w ciemnej czekoladzie

Fajna przekąska, kilka sztuk potrafi nasycić. Niezbyt twarde i dość "żujne " - dla mnie to plus, nie przepadam za suchymi i twardymi ciastkami. Lekki posmak waniliowy można wyczuć, ale orzechy się przez niego niestety nie przebijają - chociaż widać, że w nadzieniu siedzą kawałki. Ciekawy produkt, chętnie kupę do spróbowania drugi smak.
Na minus obecność w składzie oleju palmowego i cukru.

2. PROTEIN COCONUT DREAM

Po tylu zachwytach na forum spodziewałam się chyba czegoś lepszego.
Wiadomo, że ma przypominać Rafaello, ale moim zdaniem jest to średnio udana imitacja - za słodka i za mało wyrazista w smaku, do tego mi i poczęstowanym znajomym kulki wydały się być mało chrupiące, a wiórki kokosowe mało wysuszone - jakby wilgotne. Bez szału.
Cieszę się, że dostałam możliwość przetestowania, bo teraz wiem, że nie kupię kolejnej paczki. Chociaż makro mają całkiem fajne.

3. PROTEIN BAR - smak czekoladowy

Niestety jeden z najmniej smacznych batonów jakie zdarzyło mi się jeść - suchy, twardy, konsystencja sprasowanych trocin i o gorzkawym posmaku. Czekoladę czuć było tylko w polewie. Nie polecam i na pewno nie powtórzę tego doświadczenia. Ostatnie miejsce w moim rankingu batonów białkowych - tuż obok równie niedobrych Carbrite Diet od Universala.

4. GYM BAR - smak migdał i czekolada

Najsmaczniejszy z testowanych produktów. Nie za słodki, dość miękki, "żujny" o lekko gumiastej konsystencji, bez żadnej polewy. Czekolada dość wyczuwalna, migdały nieco mniej. Do tego całkiem dobrze syci. Przypominał mi nieco Carb Killa od Grenade, ale był nieco smaczniejszy.
Dla mnie całość na plus - chętnie kupię kolejny raz. Do ideału trochę brakuje, ale mogę polecić.

5. CITRULLINE

Oba smaki (exotic i kiwi) są ok, kiwi fajniejsze lekko kwaskowe, co się chwali, bo nie lubię zbyt słodkich supli. Rozpuszczalność bez zastrzeżeń, nie zostają żadne latające w szejkerze drobinki. Pompę ciężko mi ocenić, bo moje treningi są mało pompujące, za to wytrzymałościowo widać, że działa. To moja pierwsza styczność z cytruliną solo i rozważam włączenie jej w przyszłości do regularnej suplementacji. Dla mnie (w połączeniu np. z kofeiną) może śmiało zastąpić typowe przedtreningówki, w których zwykle jest dużo różnych substancji w mikroskopijnych dawkach.

Na koniec dziękuję za możliwość uczestniczenia w teście i polecam się na przyszłość.

A poniżej obowiązkowa fota zestawu testowego:





Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2017-10-04 23:13:44
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Proszę pamiętać o zdawaniu opinii również na sklepie SFD przy danych produktach (linki w 1 poscie tego tematu)

Kto jeszcze nie zdał recenzji w tym temacie i na sklepie - poproszę o zrobienie tego jak najszybciej, bo jest sporo nowości na sklepie i chcielibyśmy ruszyć niedługo z kolejnym naborem!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja siatkarza

Wiecej