SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i Opinie ALLNUTRITION Pro Series, Protein Wafer, SFD Power Shot

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Pre workout jedna porcja
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - woda 250ml
- pobudzenie - 5/5
- pompa - 4/5
- koncentracja - 5/5
- smak -4/5 całkiem przyjemny
- rozpuszczalność - 5/5
- ogólne odczucia - bardzo pozytywne nie czuć jakiegoś mega wyrywania z butów,dla mnie idealny .Idealnie żeby zrobić dobry trening

Intra workout jedna porcja
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 1L
- pobudzenie - 5/5
- pompa - 5/5
- koncentracja - 5/5
- smak - 4/5
- rozpuszczalność 5/5
- ogólne odczucia - bardzo ciekawy produkt,popijając w trakcie treningów czujemy cały czas dopływ nowej energii .Pompa ,koncentracja wszystko na najwyższym poziomie

Shot SFD
- pobudzenie - 5/5
- pompa 5/5
- koncentracja 5/5
- smak 4/5
- ogólne odczucia -dla mnie najważniejsze natychmiastowe działanie ,jeżeli trzeba szybko wskoczyć na obroty to produkt jest idealny

Protein Wafer
- smak tofiiii 5/5
- konsystencja 5/5
tutaj nie ma co się rozpisywać - poprostu niebo w gębie.

Wszystkim proponuje zapoznać się z nową gamą produktów Allnutrition / SFD bo naprawdę warto.


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-07-27 11:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
- nazwa suplementu (ile porcji) Intra Workout Pro Series 20g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja, 600 ml,
- pobudzenie 5/5 - mniejszy efekt niż po shocie, przyjemniej niz po pre, bo to się tak na spokojnie podczas treningu sączyło, a pre - no trzeba wypić, bo zaraz trening
- pompa 5/5 - no żesz w końcu wiem co to ta "pompa"
- koncentracja 5/5 dużo lepsze skupienie podczas treningu, i to zdecydowanie na plus, odczuwalnie i dzięki temu motywacja do progresowania rośnie
- smak 5/5 porównania nie mam, bo zasadniczo piję kawę, herbatę, rzadko naturalne soki i wodę, żadnych wynalazków . Nie czuć słodzików, po których z zasady mnie mdli.
- rozpuszczalność 5/5
- ogólne odczucia - Jak pre mi nie podeszło - tylko dlatego, iż trzeba je pić "zadaniowo", mimo braku pragnienia, to intra się sprawdza.Kolor fajny, różowy , mój ulubiony


No i wafelek... Tu był największy problem, bo moje domowe chłopy, które z zasady moich "zdrowych" słodyczy, czy to kupionych, czy hand made nie poważają, zażądali, by ich poczęstować... I dla mnie zostały praktycznie okruszki...

Protein Wafer
- smak wanilia 5/5
- konsystencja 5/5

Smakuje jak "normalne" słodycze. Plusem tez jest, że to taka "deserowa" ilośc, bo jeśli np. zjem batona proteinowego o wartości energetycznej na poziomie 300 kcal, to mi zastępuje posiłek, a tu - jak znalazł - taki deserek.


Bardzo dziękuję za możliwośc testowania produktów. Ja jestem wdzięczna, mój portfel mniej, bo szykuje się większe zamówienie w sklepie sfd





Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-27 21:05:17

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-27 21:06:48
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Shot SFD
- pół buteleczki 1 porcja 40 ml
- pobudzenie - 8/10 dla mnie idealne, kiedyś wziąłem całą to ewidentnie za dużo już kofeiny było
- pompa - 5/10 w zasadzie to produkt pobudzajacy
- koncentracaj - 7/10
- smak -8/10 bardzo przyjemny
- ogólne odczucia - 8/10

Protein Wafer
- smak Vanilla
- konsystencja jak wafelek, w porównaniu do batonów nie zakleja buzi
- ogólne odczucia - super, wafelek ala grzesiek w zdrowszym wydaniu i nawet lepiej od niego smakuje Moja ocena 10/10


Intra workout

- nazwa suplementu (ile porcji) Intra workout 1porcja 20g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja, Woda ok 1.2 L
- pobudzenie 8/10
- pompa... 8/10
- koncentracja 9/10
- smak tropikalny wieloowocowy 8/10
- rozpuszczalność 10/10
- ogólne odczucia stosowane wspólnie z pre workout idealne przedłożenie pompy i pobudzenia

Pre Workout Pro Series 30g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja, 250ml
- pobudzenie 8/10
- pompa 8/10
- koncentracja 8/10 dużo lepsze skupienie podczas treningu,
- smak 7/10 dl mnie by mógłbyć bardziej kwaskowy
- rozpuszczalność 9/10 mieszane widelcem
Porcje wziąłem 60 min po posilku przedtreningowym na 20 min przed treningiem Pobudzenie bardzo dobre Na treningu jest moc Nawet sila do przodu poszla Trening bicepsów masakra Wykonałem 6 serii i miałem dość Świetna pompa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Intra workout jedna porcja na 1l wody
- pobudzenie - 3/5
- pompa - 3/5
- koncentracja - 3/5
- smak - 4/5
- rozpuszczalność 5/5
- ogólne odczucia – bardzo fajny wspomagacz do picia podczas treningu, nie było fajerwerków ale ewidentnie czuć że coś nakręca podczas trenowania. Jak dla mnie to trochę za słodki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Proszę o zdanie końcowych opinii to 10.08 , kto nie napisał jej w temacie lub na sklepie SFD - otrzymał od Anubisa info na priv

Kto nie zda opinii do tego czasu zostaje na stałe wykluczony z podobnych akcji testowych na forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple do Gruzji

Wiecej