SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Test i Opinie ALLNUTRITION Pro Series, Protein Wafer, SFD Power Shot

Wysłana -
Pre workout jedna porcja
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - woda 250ml
- pobudzenie - 5/5
- pompa - 4/5
- koncentracja - 5/5
- smak -4/5 całkiem przyjemny
- rozpuszczalność - 5/5
- ogólne odczucia - bardzo pozytywne nie czuć jakiegoś mega wyrywania z butów,dla mnie idealny .Idealnie żeby zrobić dobry trening

Intra workout jedna porcja
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 1L
- pobudzenie - 5/5
- pompa - 5/5
- koncentracja - 5/5
- smak - 4/5
- rozpuszczalność 5/5
- ogólne odczucia - bardzo ciekawy produkt,popijając w trakcie treningów czujemy cały czas dopływ nowej energii .Pompa ,koncentracja wszystko na najwyższym poziomie

Shot SFD
- pobudzenie - 5/5
- pompa 5/5
- koncentracja 5/5
- smak 4/5
- ogólne odczucia -dla mnie najważniejsze natychmiastowe działanie ,jeżeli trzeba szybko wskoczyć na obroty to produkt jest idealny

Protein Wafer
- smak tofiiii 5/5
- konsystencja 5/5
tutaj nie ma co się rozpisywać - poprostu niebo w gębie.

Wszystkim proponuje zapoznać się z nową gamą produktów Allnutrition / SFD bo naprawdę warto.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-07-27 11:29:45
Wysłana -
- nazwa suplementu (ile porcji) Intra Workout Pro Series 20g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja, 600 ml,
- pobudzenie 5/5 - mniejszy efekt niż po shocie, przyjemniej niz po pre, bo to się tak na spokojnie podczas treningu sączyło, a pre - no trzeba wypić, bo zaraz trening
- pompa 5/5 - no żesz w końcu wiem co to ta "pompa"
- koncentracja 5/5 dużo lepsze skupienie podczas treningu, i to zdecydowanie na plus, odczuwalnie i dzięki temu motywacja do progresowania rośnie
- smak 5/5 porównania nie mam, bo zasadniczo piję kawę, herbatę, rzadko naturalne soki i wodę, żadnych wynalazków . Nie czuć słodzików, po których z zasady mnie mdli.
- rozpuszczalność 5/5
- ogólne odczucia - Jak pre mi nie podeszło - tylko dlatego, iż trzeba je pić "zadaniowo", mimo braku pragnienia, to intra się sprawdza.Kolor fajny, różowy , mój ulubiony

No i wafelek... Tu był największy problem, bo moje domowe chłopy, które z zasady moich "zdrowych" słodyczy, czy to kupionych, czy hand made nie poważają, zażądali, by ich poczęstować... I dla mnie zostały praktycznie okruszki...

Protein Wafer
- smak wanilia 5/5
- konsystencja 5/5

Smakuje jak "normalne" słodycze. Plusem tez jest, że to taka "deserowa" ilośc, bo jeśli np. zjem batona proteinowego o wartości energetycznej na poziomie 300 kcal, to mi zastępuje posiłek, a tu - jak znalazł - taki deserek.

Bardzo dziękuję za możliwośc testowania produktów. Ja jestem wdzięczna, mój portfel mniej, bo szykuje się większe zamówienie w sklepie sfd

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-27 21:05:17

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-27 21:06:48
Wysłana -
Shot SFD
- pół buteleczki 1 porcja 40 ml
- pobudzenie - 8/10 dla mnie idealne, kiedyś wziąłem całą to ewidentnie za dużo już kofeiny było
- pompa - 5/10 w zasadzie to produkt pobudzajacy
- koncentracaj - 7/10
- smak -8/10 bardzo przyjemny
- ogólne odczucia - 8/10

Protein Wafer
- smak Vanilla
- konsystencja jak wafelek, w porównaniu do batonów nie zakleja buzi
- ogólne odczucia - super, wafelek ala grzesiek w zdrowszym wydaniu i nawet lepiej od niego smakuje Moja ocena 10/10

Intra workout

- nazwa suplementu (ile porcji) Intra workout 1porcja 20g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja, Woda ok 1.2 L
- pobudzenie 8/10
- pompa... 8/10
- koncentracja 9/10
- smak tropikalny wieloowocowy 8/10
- rozpuszczalność 10/10
- ogólne odczucia stosowane wspólnie z pre workout idealne przedłożenie pompy i pobudzenia

Pre Workout Pro Series 30g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja, 250ml
- pobudzenie 8/10
- pompa 8/10
- koncentracja 8/10 dużo lepsze skupienie podczas treningu,
- smak 7/10 dl mnie by mógłbyć bardziej kwaskowy
- rozpuszczalność 9/10 mieszane widelcem
Porcje wziąłem 60 min po posilku przedtreningowym na 20 min przed treningiem Pobudzenie bardzo dobre Na treningu jest moc Nawet sila do przodu poszla Trening bicepsów masakra Wykonałem 6 serii i miałem dość Świetna pompa
Wysłana -
Intra workout jedna porcja na 1l wody
- pobudzenie - 3/5
- pompa - 3/5
- koncentracja - 3/5
- smak - 4/5
- rozpuszczalność 5/5
- ogólne odczucia – bardzo fajny wspomagacz do picia podczas treningu, nie było fajerwerków ale ewidentnie czuć że coś nakręca podczas trenowania. Jak dla mnie to trochę za słodki.
Wysłana -
Proszę o zdanie końcowych opinii to 10.08 , kto nie napisał jej w temacie lub na sklepie SFD - otrzymał od Anubisa info na priv

Kto nie zda opinii do tego czasu zostaje na stałe wykluczony z podobnych akcji testowych na forum
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź