SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i Opinie ALLNUTRITION Pro Series, Protein Wafer, SFD Power Shot

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Pamiętajcie proszę o dodawaniu opinii również na sklepie sfd przy testowanych produktach, linki w 1 poście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Intra workout
- nazwa suplementu (ile porcji) Intra workout 1porcja 20g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja, Woda 1L
- pobudzenie tutaj oceny nie wstawię bo nie chce krzywdzić produktu, szczegóły niżej
- pompa o mamo... 10/10 pompa over 9000
- koncentracja hmm dam 10/10 szczegóły niżej
- smak tropico tropico jak napój tropikalny, smaczny 10/10
- rozpuszczalność wzorowa 10/10
- ogólne odczucia Ok teraz rzecz najciekawsza moim zdaniem czyli możliwość przy rozpisaniu się odnośnie swoich odczuć. Ogólnie zamierzałem wstawić posta z oceną po kilku wariantach, ale nie wiem czy się zdecyduję bo 1 porcja zwyczajnie WYMIATA Od jakiegoś czasu zupełnie czysty od pomperków itp więc uznałem, że dzisiejszy dzień będzie idealny do testu. Może po kolei będę się rozpisywał.
1.Wg producenta zalecana 1 porcja na około 500ml, ale gdzieś czytałem opinię, że nadaję się na 1L. Podczas treningu przeważnie zeruję 1,5l więc nie chciało mi się nosić dwóch butelek i postanowiłem przetestować na 1L wody. Kolor widoczny na zdjęciu. Dodatkowo wstałem rano i przy śniadaniu zrobiłem sobie i wstawiłem do lodówki.
2. Pobudzenie, tutaj nie chciałem oceniać produktu pod tym względem pomimo, że w 1 porcji znajduję się 1g taurny i kofeina 124mg to pompy tutaj NIE oczekiwałem i jako tako jej nie odczułem więc trochę głupio bym się czuł oceniając pobudzenie, którego raczej nie ma co oczekiwać. Może fakt, że byłem wyspany, rano wypita kawa zrobiła swoje.
3. Pompa - no tutaj nie ma za bardzo nad czym dyskutować, rewelacja. Powoli się trochę rozkręcała, ale dopieła swojego jak w połowie treningu(lecę na FBW) doszedłem do bicepsów no i był problem z uginaniem ramion Tym bardziej mnie to zdziwiło, że wcześniej jak stosowałem pre z Ostrovitu to łykałem podwójne porcję i wychodziło więcej argininy i jabłczanu cytruliny , a mam wrażenie, że tutaj pompa była większa. W planach miałem zrobienia testu na 1 porcji, 1,5 i podwójnej, ale chyba nie dam rady podwójnej, aż się boję co zrobi ze mną 6,5g jabłczanu cytruliny w pre
4. Koncentracja , zawsze sam chodzę więc wewnętrznie się wyciszam i nikt mi nie przeszkadza. Tym razem też byłem skoncentrowany na swojej robocie, może to efekt wyspania, może intra więc tam tak 10/10. Jedynie koncentracje zbijały niewiasty w leginsach robiąc obok mnie przysiady, mc, wykroki, wymachy ehhh .
5.Smak bardzo dobry, nie mam mu nic do zarzucenia.
6.Rozpuszczalność - coś wspaniałego. Wsypałem do butelki i momentalnie zaczął proch się rozpuszczać. Wyszedłem dosłownie na chwilę z kuchni i po powrocie nie było żadnego prochu na powierzchni. W sumie zdjęcie właśnie z tej chwili. Jedynie po wyjęciu z lodówki, w której było nie wiem może 40 min lekki osad na dnie, ale po ruszeniu butlą znikał.

Podsumowując swoją opinię to produkt ten nieźle namieszał mi w głowie. Nigdy nie miałem styczności z tego typu "zabawką" i poważnie zacząłem się zastanawiać czy w przyszłości w ogóle nie odpuścić typowych pre i nie zakupić sobie puchy Intra. Zapewne jak hajs w portfelu będzie się bardziej zgadzał to wyląduje u mnie na półce. W sumie jest to test więc pewnie dla dobra ogółu i informacji dla innych zrobię test na większej dawce.
PS Generalnie jakoś super się po nim czuję, że nawet pranie zrobiłem, dziewczyna będzie ze mnie dumna jak wróci z pracy




PS2. Nie wiem czy ktoś testował, ale takie trochę intymnie, też sikaliście po tym na różowo?


Zmieniony przez - ogoremat w dniu 2017-07-10 19:54:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
- nazwa suplementu (ile porcji) Pre Workout Pro Series 30g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja, 250ml
- pobudzenie 4/5 prawie idealne nie ma ćpalni, ale jest odczuwalne przyjemne kopnięcie
- pompa 5/5 dla mnie super, mięśnie puchną w oczach
- koncentracja 5/5 dużo lepsze skupienie podczas treningu,
- smak 5/5 nie za słodki i nie wali chemią,
- rozpuszczalność 5/5 -
- ogólne odczucia - Ogólnie bardzo polecam ten pre workout, jedna z lepszych przedtreningówek jakie jadłem. Po ciężkim dniu stawia na nogi i pozwala na mocny trening, do tego nie odczułem żadnego zjazdu. Fajnie spompowało i koncentracja też na duży plus, do tego słuchawki na uszy i trening sam się robi.
Mogę szczerze powiedzieć że kupię sobie całą puszkę ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Shot SFD

- pobudzenie: Ćwiczę rano, ostatnio cierpiąc na brak entuzjazmu do treningu. Shota podzieliłam na 3 porcje zamiast zalecanych dwóch, bo to był mój pierwszy raz z takim suplementem i miałam obawy, jak organizm zareaguje, zwłaszcza, że w życiu nie próbowałam żadnych napojów energetycznych, a kofeinę przyjmuję tylko w kawie. Wnioski: zdecydowanie fajne uczucie, coś jak filtr do zdjęć „usuń mgłę”, takie zdrowe „rozbudzenie”, ale bez uczucia podenerwowania i niepokoju. To uczucie pobudzenia utrzymywało się u mnie praktycznie cały dzień, nie wpływając jednak negatywnie na regenerację i sen.
- pompa: Tego to się bałam, bo generalnie to moim celem jest smukła sylwetka, a nie jakaś specjalnie „napakowana” – więc wizja Hulka wychodzącego po treningu lekko mnie niepokoiła . Z drugiej strony tych mięśni do napompowania wiele nie mam. Różnica pomiędzy wyglądem mięśni po treningu z użyciem shota była zauważalna, albo było to „wishful thinking” – ale to też miły efekt.

- koncentracja: suplement zdecydowanie ją poprawił – krótsze przerwy, większy entuzjazm, skupienie i motywacja i zadowolenie po.

-smak: jak już pisałam, nie próbowałam żadnych energetyków, także z uwagi na drażniący dla mnie chemiczny zapach „rozpuszczonych landrynek”. A tu bez problemu – smak trudno określić jako naturalny, ale zdecydowanie przyjemny, powiedziałabym, że nawet w miarę delikatny, nie za słodki, nie bardzo chemiczny. Wyczuwalna lekka goryczka, no ale czego chcieć przy takiej zawartości kofeiny, przy czym ta gorycz nie utrzymuje się długo.

- ogólne odczucia: mimo wielkich obaw, jak to będzie, czy sobie nie zaszkodzę, nie zacznie mnie telepać, nie zrobi mi się słabo – pozytywne zaskoczenie, bo i forma podania przyjazna, poręczna, jak i samopoczucie dużo lepsze i praktycznie te pozytywne efekty utrzymywały się dość długo. Wniosek taki, że nawet panikary takie jak ja mogą stosować takiego shota przed treningiem. Na pewno zamówię w przyszłości.



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-07-12 20:50:19

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 76 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 335
- nazwa suplementu - - Pre workout jedna porcja
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - woda 250ml
- pobudzenie - 5/5
- pompa - 3/5
- koncentracja - 5/5
- smak -4/5 taka multiwitamina
- rozpuszczalność - 5/5
- ogólne odczucia - ogólnie REWELACJA. Używałem kilku wcześniej i odczucia były różne, albo za słabe, albo za mocne i mnie troszkę telepało itp. Tu podejrzewam, że akurat porcja i proporcje jej składników. jak dla mnie w sam raz. Ćwiczy się bajka nawet po ciężkim w robo czy upalnym dniu. Każde z zaplanowanych ćwiczeń wykonane w 100% bez większego problemu a wcześniej bywało różnie. Chyba mnie kupiliście :)


- nazwa suplementu - Intra workout jedna porcja
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 1L
- pobudzenie - 5/5
- pompa - 5/5
- koncentracja - 5/5
- smak - 3/5 taka multiwitamina
- rozpuszczalność 5/5
- ogólne odczucia - to ciekawe, byłem sceptycznie nastawiony bo jak to pić w trakcie, a co z zastrzykiem energii na rozgrzewkę czy też na pierwsze ćwiczenia. I tu niespodzianka, z każdym łykiem frajda z ćwiczeń aż po skończeniu chciało się jeszcze coś zrobić i jeszcze...jedyny minus jak dla mnie to trochę słodki, i im więcej piłem tym bardziej pić mi się chciało :) Ale spompowało mnie niemiłosiernie.

Shot SFD
- pobudzenie - 4/5
- pompa 3/5
- koncentracja 5/5
- smak 4/5 taki wygazowany energetyk
- ogólne odczucia - fajny lekki i przyjemny, ale niestety dwa dni wcześniej był pre i Shot wypadł trochę słabiej. Podejrzewam, że muszę popracować nad porcją i będzie git

Protein Wafer
- smak tofiiii 5/5
- konsystencja 5/5
ogólne odczucia - powinni tylko takie sprzedawać. Smacznie, zdrowo, przyjemnie, chyba zastąpi wszystkie słodycze w moim otoczeniu


Dzięki za wybór do testu, mam nadzieję, że komuś pomogę w decyzji i jeszcze raz powtarzam, dla mnie super, podejrzewam, że na większość będzie działało bo składy zacne, jedyne co, to zanim się zniechęcicie to poeksperymentujcie z porcjami.
Miłego dnia reszty


Zmieniony przez - wjj23 w dniu 2017-07-14 08:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3512 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71979
Protein Wafer
- smak wanilia
- konsystencja - 5/5 Delikatny, chrupiący, widać warstwy. Nie to co ciągnące się białkowe batony.
- ogólne odczucia 5/5- Naprawdę przyjemny mimo tego, ze jestem czekoladolubny. Przypomina princesse. Jadłem wcześniej czekoladowego, mimo to dałbym im obu taką samą ocenę. Do tego przyzwoite makro i bardzo dobra cena.



Pre Workout Pro Series 30g 1 porcja
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja- 300ml wody
- pobudzenie 3/5 Lekko pobudza, bez ćpalni, spoko skupienie
- pompa 5/5 petarda
- koncentracja 5/5 czuć skupienie podczas treningu,
- smak 5/5 słodki, coś jak oranżadka
- rozpuszczalność 5/5 - 2 ruchy szejkerem i zrobione
- ogólne odczucia - Bardzo dobry produkt. Cytrulina naprawde rozrywa miesnie. Robilem trening FBW wiec po skonczonym wydawalem sie o rozmiar wiekszy :D Polecam wysokie zakresy, ew jakis regres na koniec, jest moc ! SMak i rozpuszczalność na duzy plus. Dla kogos kto ma mało pobudzaczy dorzucic tabsa kofeiny i trening sam sie robi.


Zmieniony przez - szaunima w dniu 2017-07-17 18:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Pre workout
- nazwa suplementu (ile porcji) Pre workout,1 porcja, 33g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja 300ml wody
- pobudzenie 10/10
- pompa 8/10
- koncentracja 10/10
- smak wieloowocowy/ tropikalny. Smaczny, ale zbyt intensywny jak dla mnie 8/10
- rozpuszczalność 10/10
- ogólne odczucia W sumie to moje drugie podejście pod otrzymaną próbkę pre. Po 1 podejściu nie byłem pewien jak go ocenić więc postanowiłem wstrzymać się z decyzją do podejścia nr 2. Po wypróbowaniu Intra gdzie byłem mega zadowolony ciekaw byłem zwiększonej ponad 2 krotnej dawki cytruliny i o ile w przypadku Intra byłem zachwycony pompą tak tutaj delikatnie mówiąc trochę się zawiodłem. Nie chce powiedzieć, że pompy wcale nie było, bo była. Czułem się nabity, ale nie tak dobrze jak po Intra. Jako miłośnik teorii spiskowych zacząłem nawet myśleć, że Anubis pomylił dilerki i do małych nasypał Intra, a do dużych pre Albo kolejną teorią spiskową dlaczego tak dobrze zapamiętałem Intra było to, że 2 h przed treningiem zjadłem chłodnik, gdzie głównym składnikiem była botwinka. Całe szczęście intra było 6 porcji więc pozostało jeszcze 5 do przetestowania.
Kolejną rzeczą, która była dla mnie delikatnie na minus to intensywność smaku. Rozpuściłem 33g w 300ml wody i smak był na tyle mocny, że na raz nie byłem w stanie tego upić. Prawdę pisząc to na 3 razy brać musiałem. Niby mogłem rozpuścić w większej ilości wody, ale przed samym treningiem nie miałbym siły walnąć 0,5. Druga alternatywa do której jestem przyzwyczajony to proch do gęby i zapicie wodą to 30g zasypać raczej ciężko, też pewnie na 4-5 razy. Jako wersja do popijania to było by ok, ale jak na wypicie na raz to zbyt męcząca intensywność smaku.
Ok, wymieniłem "minusy", Jeżeli chodzi o pobudzenie i koncentrację to spełnił swoje zadanie w 100%. Energia na treningu była ogromna i nie było żadnego zjazdu. Rozpuszczalność rewelacja, jak w przypadku Intra. Tym razem pozwoliłem sobie nagrać filmik.
Tak podsumowując 1 zdaniem to uważam ten pre za bardzo dobry produkt, ale mając na wydanie około 100 zł to wziąłbym Intra.


Wstawiam filmik z rozpuszczania i jak wygląda po przelaniu do 0,5 litrowej butelki.









Zmieniony przez - ogoremat w dniu 2017-07-17 23:34:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3512 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71979
Shot SFD 1 porcja
- pobudzenie 5/5 Bardzo fajnie.
- pompa 2/5 Coś było czuć jednak za mało składników żeby spompowało mocno
- koncentracja 5/5 fajnie ! Czekałem na kolejna serie, nie byłem rozkojarzony
- smak 5/5 Jak ktoś lubi smak energetyka to ok - smakuje dokładnie tak samo. Leciutko gorzki pewnie przez kofeine
- ogólne odczucia 5/5 Dziś miałem idealna okazje zeby przetestować shota bo spałem mało po nocce. O dziwo pobudził mnie idealnie i trening poszedł całkiem przyjemnie. Bardzo dobra cena, polecam


Zmieniony przez - szaunima w dniu 2017-07-19 15:09:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Protein Wafer - TOFFI
- konsystencja -Podobna do Grześka ale bardziej miekka. nie klei się do podniebienia , nawet lekko chrupiący. Zwykly wafelek z tych tańszych (nie poziom prince pollo, ale porządny)
- ogólne odczucia - Średnio smaczny. Da się chrupnąc, ale nie ma czym się zachwycać. Ale pisze to niefanka batonów. Na batonach mało sie znam bo i ch nie jem, to zupełnie nie mój typ słodyczy. Są byt kaloryczne w małej objetości dlatego wole lody ;) Zawsze jedząć takiego batona mam wyrzyty sumienia że 2 gryzy.... 200kcla poszlo. Wracając do smku, niby dobry, niby okej, ale szału nie ma . Da rade rozpoznac że to smak toffi lub karmel. Przegryzka okej, białka w sumie niewiele. DLa fanów wafli pewnie zasmakuje, bo jest wafelkowy taki jak powinien być. 6,5/10

Protein Wafer - TRUSKAWKA
- konsystencja -Podobna do Grześka ale bardziej miekka. nie klei się do podniebienia , nawet lekko chrupiący. Zwykly wafelek z tych tańszych (nie poziom prince pollo, ale porządny)
- ogólne odczucia - Jak wyżej. Porządny wafelek , ale niczym sie nie wyróznia. Dla fanów wafli pewnie super, dla mnie średniak. Bardziej owocowy i kwasny wiec mozna poznac że owocowy po smaku. Ładnie oblany czekoalą która dodaje uroku i smaku. Przyjemnie się chrupie. Nadla niestety ubolewa nad tym że 35g
(czyli takien nic na 2 gryz) i 200kcal poszło. Pewnie niejedna osoba dlategio wybierze Grześka bo kaloryka na 100g taka sama niemal, ale tańszy i lepiej dostępny. Co do smaku i wykonania nic nie mozna zarzucic. Słodki, nie mdły, wafelkowy, warstwowy, nie klei - porządny produkt. ALe niczym nie porywa. 6/10






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3512 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71979
Intra workout 1 porcja 20g
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja - 1 litr wody
- pobudzenie 5/5
- pompa 3/5
- koncentracja 5/5
- smak 10/5
- rozpuszczalność 5/5
- ogólne odczucia - Bardzo fajny produkt. Przyjemnie sie cwiczylo. Smak naprawde petarda, biega sie miedzy seriami chetnie do tej butelki ;) rozpuszczalnosc i koncentracja taka jak nalezy. Jedynie pompa moglaby byc ciut wieksza. Polecam !

dziekuje bardzo za wybór do testu, mam nadzieje, ze moje opinie komus pomoga ;) Bardzo dobre produkty od Allnutrition


Zmieniony przez - szaunima w dniu 2017-07-21 18:29:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple do Gruzji

Następny temat

Suplementacja

WHEY premium