SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i Opinie ALLNUTRITION Pro Series, Protein Wafer, SFD Power Shot

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poprzednie akcje testowe
https://www.sfd.pl/ZBIÓR_TEMATÓW_TESTOWYCH_DZIAŁU_SUPLE.-t905925.html


W dniu dzisiejszym ruszamy z testami n/w produktów firmy Allnutrition z serii Pro Series,

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pre_Workout_Pro_Series-opis36346.html x2


https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Intra_Workout_Pro_Series-opis36351.html x2



Wafelków Protein Wafer smak losowy 10 szt.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Wafer-opis36429.html


Shot sfd Power Shot 10 szt.
https://sklep.sfd.pl/SFD_Power_Shot-opis36377.html



Przewidujemy 10 testujących którymi będą moderatorzy działu Odżywki i Suplementy oraz 7 użytkowników forum.

!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 12 PLN w koszt wchodzą koperty bąbelkowe jak koszty wysyłki listem poleconym aby nie było sytuacji że ktoś nie otrzymał przesyłki, a tak każda przesyłka jest monitorowana.


Jak zawsze to co jest dzielimy równo pomiędzy uczestników.

Najważniejsze informacje:
1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, oraz dlaczego to ją mamy wybrać.
2. Wybrane osoby wysyłają do mnie swoje dane w wiadomości prywatnej, musi koniecznie się znaleźć
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!
3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
Chyba że dana osoba mnie uprzedzi wcześniej ze nie może w danym czasie wykonać przelewu.
5. Akcja trwa od dnia 19.06.2017, nabór zakończy się dnia 23.06.2017 o godzinie 20, nabór może się przedłużyć w przypadku braku osób spełniających kryteria testu.
6. Wysyłka nastąpi jak zbiorę wszystkie wpłaty by wysłać wszystko za jednym razem.
7. Osoba testująca ma max miesiąc na testowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach.
8. Opinia musi wyglądać następująco

Pre workout oraz Intra workout
- nazwa suplementu (ile porcji)
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja,
- pobudzenie
- pompa
- koncentracja
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia

Shot SFD
- pobudzenie
- pompa
- koncentracja
- smak
- ogólne odczucia

Protein Wafer
- smak
- konsystencja
- ogólne odczucia

9. Opinie umieszczamy w tym temacie oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem.
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie, bierze suple na własne ryzyko, nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce.
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
13. Próbek nie łączymy z innymi stymulantami oraz pomperami!
14. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum (1 miesiąc), i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum.

Zgłoszenia proszę kierować w temacie https://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_suplementów-t1141757.html

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
Proszę o zdanie końcowych opinii to 10.08 , kto nie napisał jej w temacie lub na sklepie SFD - otrzymał od Anubisa info na priv

Kto nie zda opinii do tego czasu zostaje na stałe wykluczony z podobnych akcji testowych na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jutro wysyłam paczki. Aby nie było pytań, wafelek i shot każdy chyba wie jak wyglada, w wielkiej torebce 6 porcji intra, w 2 mniejszych 2x60 pre czyli po 2 porcje w woreczku każdy smak to frui punch czyli jakiś wieloowocowy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Przed chwilą odebrane
Szczęście mi sprzyja, liczyłem na Wafera toffi i taki też się znalazł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To nie szczęście, napisałeś to taki dostałeś

fajnie że już dochodzą przesyłki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
od siebie napisze o wafelkach bo już trochę zjadłem
truskawa i toffi do zjedzenia , lecz bez jakiegoś szału jak dla mnie ( żonie toffi bardzo smakowało)
wanilia dla mnie kosa , jak normalny wafelek waniliowy po prostu super
czeko jak brałem to chyba nie było? jeszcze w wyborze albo nie pamiętam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
anubis84
To nie szczęście, napisałeś to taki dostałeś

fajnie że już dochodzą przesyłki.


Bo jak TomQ napisał, że w smaku jak grześki to od razu zapragnąłem toffi. Pisałeś w którymś poście, że batony będziesz losowo przydzielał to delikatnie szepnąłem o swojej preferencji z nadzieją, że może zauważysz i będzie Ci się chciało odpowiedni smak do odpowiedniej koperty wsadzić, dzięki

Co by to spamu nie było już mogę coś wkleić. Nie będę ukrywał, że wafer wjechał

Protein Wafer

- smak Toffi
- konsystencja Jak na załączonym obrazku, bardzo ładnie odznaczone warstwy. Nie był twardy jak skała więc duży +
- ogólne odczucia Jak dla mnie(miłośnika słodyczy) ilość toffi w odpowiadającej ilości, było słodko, ale tego oczekiwałem. Całe szczęście nie zmuliło mnie i chętnie bym zjadł drugiego Smak toffi wyraźniejszy niż wspomniane wcześniej grześki, teraz grześki nie będą już takie dobre Co mi się jeszcze podobało to w odróżnieniu od innych batonów ten faktycznie smakował jak wafel. Gryząc go czułem to "chrupnięcie" czekolady i warstwy wafelka. Nie oczerniając publicznie batona, który ma nazwę jak trylogia braci, a teraz sióstr Wachowskich to tam niestety tego "chrupnięcia" nie było, a w jego regularnej cenie mogę kupić 2,5 Wafery, profit! Dodatkowo nie miałem obaw, że połamię na nim zęby. Co do dalszych odczuć to wafel podzieliłem na 2 części. Jednak nacieszyć się mogłem tylko 1 bo drugą (całe szczęście tą mniejszą) wzięła mi dziewczyna niby na "gryza" i spróbowanie, ale zaraz zapytała czy może skończyć "swój" kawałek. Oddałem bo co będę jej żałować Generalnie jej też smakował. Ok, kończąc już i tak długi opis to na pewno przy następnym zamówieniu wezmę po każdym smaku, a może nawet i po 2 sztuki. Marzę już o tym, żeby zrobić z wpc lody i wafera połamać na małe kostki i je dorzucić . Takie marzenie mam

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Właśnie odebrałem z poczty :) po południu lecę na trening i dodam opinie o shotcie i intra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887191
Paczkę odebrałem w dniu wczorajszym i od razu wrzuciłem na testy żeby za długo nie czekać z opinią :)

Shot SFD
- pobudzenie - Mimo tak dużej dawki kofeiny nie było jakieś wielkie boom. Czułem się delikatnie bardziej rozbudzony i takie delikatnie pobudzenie utrzymywało się przez cały trening i dobrą godzinę po treningu. Na samym końcu bez żadnego większego zejścia, wzięty dość późno bo po godzinie 18 ale nie było problemów z zaśnięciem.
- pompa - Żadnych shotów i PW nie brałem już dość długi okres czasu więc liczyłem na naprawdę wielkie boom. Nie mogę powiedzieć iż się rozczarowałem ale nie było to też nic wielkiego delikatnie spompowało a trening miałem dość intensywny i wymagający w dość dużej ilości powtórzeń. Tutaj pozostawię ocenę 6/10 nabiło dobrze ale w swojej karierze spotykałem już suplementy które dużo dużo lepiej było czuć pod tym względem.
- koncentracja - Nie odczułem żadnej zwiększonej koncentracji podczas treningu natomiast ciężko mi też wypowiedzieć się jakoś rozsądniej w tej kwestii ponieważ na treningu zazwyczaj ćwiczę sam więc wchodząc na trening zakładam tylko słuchawki na uszy i totalnie się wyłączam więc skoncentrowany na treningu jestem w 100% od początku do końca również bez PW
- smak - Tutaj za to należy się pochwała dla stwórcy tego SHOT'a! Smak jak dla mnie idealny mimo tak dużej ilości kofeiny która sama w sobie jest dość gorzkawa nie odczuwałem za to cały czas od wzięcia przez kilkanaście dobrych minut czułem w ustach dość przyjemny hmm "słodki" smak :) Tak więc tutaj zdecydowanie ocena 10/10
- ogólne odczucia - Porównując go do np Napalmu czy shotów z Olimpu za tą cenę zdecydowanie SHOT z SFD jest na pierwszym miejscu. Myślę, że dla osób które na co dzień nie stosują żadnych mocniejszych suplementów będzie to doskonała przedtreningówka na mocniejsze treningi. Suma sumarum po wzięciu również byłem zadowolony i jeśli miał bym go podsumować w ocenie końcowej wydaje mi się, że ocena 8/10 będzie tutaj jak najbardziej optymalna i dobrze dobrana.

Protein Wafer
- smak - Chocolate
- konsystencja - Niczym Prince Polo albo inny tego typu baton. Dobrze skomponowany nie klei się do podniebienia jest dość chrupiący i każdy będzie w stanie go pogryźć :D Taki zwykły wafelek który kojarzy mi się ze sklepikiem szkolnym bądź wafelkami na wagę w cukierni z trochę lepszym składem.
- ogólne odczucia - Tutaj się trochę zawiodłem o ile jestem fanem wszelakich czekoladowych smaków tak tutaj jak dla mnie ta czekolada była dość słabo odczuwalna. Popracował bym trochę nad wzmocnieniem tego czekoladowego aromatu aczkolwiek domyślam się iż mogło by to odbić się delikatnie na składzie i makro całego wafelka tak więc też nie ma co zbytnio narzekać. Czekolada owszem jest odczuwalna ale nie jest jakaś mega intensywna. Tak jak już wcześniej napisałem pod względem konsystencji wafelek jest dobrze zrobiony gdyby jeszcze delikatnie poprawić jego smak - mówię tutaj o wersji czekoladowej ponieważ nie mam odniesienia do innych - to było by idealnie. Ocena końcowa w moim odczuciu to 6/10


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-07-05 13:24:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
ciężko by 2g cytrulinki w shocie jakoś znacząco pompowało to głównie pobudzacz :) (blisko 600mg kofeiny na butelke) ;)
ja swoją paczuszke wlasnie odebrałem z poczty, oczywiscie kochany listonsz zostawił wczoraj awizo mimo ,ze caly dzien byłem w domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
To masz banan takiego listonosza jakiego ja miałem przez 10 lat :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Shot SFD
- pobudzenie - 6/10 czuć było lekkie pobudzenie, utrzymywało się jeszcze jakiś czas po treningu, ale jak dla mnie to ciut za słabo
- pompa - 6/10 Przyzwoicie spompowało. Nie było jakiejś kosmicznej pompy, ale dużo lepiej niż "na sucho"
- koncentracaj - 7/10 duzym plusem jest brak rozkojarzenia. Niektóre mózgotrzepy sprawiały że ciężko się skupić na treningu bo w głowie była gonitwa myśli. A po Shocie z SFD tego nie uświadczyłem . Mogłem w 100% skupić się na każdym ćwiczeniu co mi się bardzo podobało.
- smak -7/10 jak na shota to bardzo dobry, w porównaniu np z napalmem to niebo a ziemia.
- ogólne odczucia - Niezły produkt, jak dla mnie mógłby bardziej kopać ale jeśli ktoś szuka shota który nie wyrywa z butów a pomaga w treningu po ciężkim dniu to jak najbardziej polecam.

Protein Wafer
- smak Vanilla
- konsystencja jak typowy wafel, czyli super. W porównaniu z innym fit batonami wypada dużo lepiej
- ogólne odczucia - Petarda ! Słodki niczym ambrozja w smaku i wyglądzie nie różni się niczym od wafli które można kupić w sklepie, nawet od niektórych smakuje lepiej. Od dzisiaj na bank przed każdym wyjazdem zaopatrzę się w Protein Wafer. Moja ocena 10/10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple do Gruzji

Następny temat

Suplementacja

WHEY premium