SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test boostera testosteronu Black Devil + wyniki badań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Cześć, dawno mnie tu nie było ale przychodzę z ciekawym tematem. Testowałem Black Devila, wykonałem oczywiście badania przed suplementacją oraz po trzech tygodniach stosowania. Oznaczałem prolaktynę, kortyzol oraz oczywiście testosteron wolny i całkowity. Muszę przyznać, że wyniki są bardzo ciekawe i jeżeli administratorzy działu nie będą mieli nic przeciwko podrzucę link do filmu na youtube z całą recenzją

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Każdy z osób trenujących jakąkolwiek dyscyplinę sportu chciałby, aby jego poziom testosteronu był jak największy. To właśnie on decyduje w dużej mierze o tym, jakie będą nasze wyniki sylwetkowe, siłowe, wytrzymałościowe, czy ogólne samopoczucie. W celu zwiększenia poziomu testosteronu do granic fizjologicznej normy zastosować można różnego rodzaju boostery testosteronu. Suplementy przydatne szczególnie dla osób po 35 roku życia, gdy poziom tego hormonu spada z roku na rok. Również istotne dla osób, które w wyniku przeprowadzonych badań zdiagnozowały jego niski poziom. Przydatnie też w sytuacji, spadków libido.

Jednym z najbardziej popularnych suplementów w tym kierunku jest Hi Tec Black Devil: https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Black_Devil-opis26171.html Zawiera on 240 kaps, przy dziennej porcji 8 kaps, w skład których wchodzą:

- Kwas D - Asparaginowy 3000 mg
- Maca 1200 mg
- Tribulus (90%) 1000 mg
- Fenugreek 400 mg
- ZMA complex 500 mg
- Witamina B6 1,1mg
- Magnez 39mg
- Cynk 2,6mg

Aby dokładnie określić ,ile wzrósł nasz poziom testosteronu po stosowaniu boostera, można wykonać badania hormonalne przed i po cyklu stosowania suplementu. Będą to: testosteron, wolny testosteron, fsh, lh, kortyzol, estradiol, prolaktyna, estrogen.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
Jeżeli film nie będzie zawierał żadnych reklam to oczywiście możesz wstawić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Chodzi o to, że pracuje w sklepie z suplementami diety i jest to kanał firmowy a nie mój prywatny... film nie żadnych zawiera reklam

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
Oczywiście darmowej reklamy sklepu rownież nie może być . Wiec jak odpowiednio go zmontujesz to możesz wstawiać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
wstawić fotki wyników przed i po i gotowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Poświęciliśmy czas i pieniądze na zrealizowanie tego testu dlatego nie chcemy rozrzucać jego wyników na prawo i lewo, włożyliśmy w to trochę pracy i zależy nam na wyświetleniach kanału firmowego na którym recenzujemy różne suplementy... dlatego zaproponowałem szefowi, że zapytam czy mogę podzielić się tu tym filmem. Oczywiście przyklasną temu pomysłowi jednak oddać od tak wyniki nie czuje się upoważniony. Recenzję mamy też w formie tekstowej na firmowym blogu i tam są skany wyników ale nie chcę wstawiać tu linków bez zgody moderatorów

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
tak jak zostalo napisane wczesniej, jak nie bedzie nazwy sklepu, jego logo, czy linoow z odnosnikami, aby przekierowac na sklep, to ok.
jak takowa nazwa wystepuje, linki, logo, czy cokolwiek, co pozwoli na identyfikacje sklepu, to nie ma zgody na film.

pozdr.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Rozumiem, dzięki za odpowiedź

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
film nie zawiera zadnych reklam ale chcecie w ten sposób zareklamować sklep janusze marketingu, jakbys nie chcial niczego reklamować to wrzucenie wynikow jak ktos wyzej napisal w postaci zdjec/skanów nie byloby dla Ciebie problemem ;)
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363860 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667339
dokładnie w taki sposób można zareklamować dany suplement/środek
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
@NoIzZer @lodzianin1 Jest małe niezrozumienie z waszej strony koledzy. To nie jest reklama sklepu ani produktu tylko recenzja opublikowana na firmowym kanale. Nie ja zapłaciłem za realizacje badań więc nie mogę dysponować wynikami. Recenzja była zrobiona na nasz firmowy kanał na którym testujemy różne suplementy, by go rozwijać.

Oczywiste jest, że firmowe profile w social media to element komunikacji z klientem zatem nie dziwi chyba nikogo, że nasz kanał przekierowuje do naszego sklepu, bloga i facebooka :) Natomiast film sam w sobie nie jest ani reklamą tego produktu ani czymś w stylu kupujcie tylko u nas. Jest to recenzja produktu wraz z przedstaweieniem wyników poziomu hormonów przed i w trakcie suplementacji. Zapytałem moderatorów o zgodę, rozumiem że to naruszałoby regulamin więc nie publikuje. Powiem tylko że wyniki były naprawdę ciekawe :)

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja na regeneracje

Następny temat

Jakie odżywki stosować?

WHEY premium