SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test białka SFD WPC Delicious Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637


W dniu dzisiejszym ruszamy z testami nowych smaków białka SFD WPC Delicious Protein

20 x https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_WPC_Delicious_Protein-opis38276.html

Wszystkie 20 smaków

1. Apple Pie
2. Blueberry
3. Caffe Latte
4. Cheescake With Strawberry
5. Chocolate
6. Chocolate Raspberry
7. Chocolate With Banana
8. Cocount
9. Cookies
10. Creme Brulee
11. Milk Caramel
12. Strawberry
13. Strawberry With Wild Strawberry
14. Vanilla
15. Vanilla With Banana
16. Vanilla With Strawberry
17. White Chocolate Orange
18. White Chocolate Raspberry
19. White Chocolate With Peach
20. White Chocolate With Sponge Cake


Przewidujemy do testów 14 osób, wybranych wśród forumowiczów SFD, oraz osób z grupy Super Fajne Dziki



!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 18 PLN w koszt wchodzą pudełko, koszty wysyłki paczka (waga ok 1 kg ) .


Jak zawsze to co jest dzielimy równo pomiędzy uczestników.

Najważniejsze informacje:

1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, proszę również napisać 2-3 zdania o sobie jaki sport trenujemy jak długo, jaka intensywność.

Uwaga: Pkt 1 nie dotyczy osób z grupy.

2. Wybrane osoby wysyłają do mnie swoje dane w wiadomości prywatnej, musi koniecznie się znaleźć
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!

Uwaga: Osoby wybrane z grupy Super Fajne Dziki są zobowiązane do założenia konta na forum SFD jeśli takowego nie posiadają, i podania nicka oraz danych do mnie na pw.

3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
Chyba że dana osoba mnie uprzedzi wcześniej ze nie może w danym czasie wykonać przelewu.
5. Akcja trwa od dnia 28.03.2018. Na zgłoszenia czekamy do 03.04.2018. Wyniki ogłosimy 06-07.04.2018
6. Wysyłka nastąpi jak zbiorę wszystkie wpłaty by wysłać wszystko za jednym razem.
7. Osoba testująca ma max miesiąc na przetestowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach.
8. Opinia musi wyglądać następująco
- nazwa suplementu (ile porcji)
- jak została przyrządzona odżywka, szejk, szejk z owocami, serek wiejski, twarogi, desery, wypieki itp. (proszę się nie ograniczać tylko do szejka).
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia
9. Opinie umieszczamy w tym temacie oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem. Na stronie sklepu proszę jedynie napisać krótkie podsumowanie ze względu na ograniczoną ilość znaków.
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie, bierze suple na własne ryzyko, nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce.
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
13. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum, i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum. W przypadku osób z gry usunięcie ich z grupy.

Zgłoszenia proszę kierować w temacie https://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_białka_SFD_WPC_Delicious_Protein_-t1164262.html

W tym temacie jedynie opinie, wszelkie pytania kierować w w/w temacie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-13 21:05:22
4

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6794
Apple Pie
- sernik na zimno
- rozpuszczalność - 10/10
- jako dodatek do ciacha rewelacja
- ogólna ocena - 10/10

2. Blueberry
- shake
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- ogólnie smak ok
- ogólna ocena - 8/10

3. Caffe Latte
- shake
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- smak delikatny
- ogólna ocena - 8/10

4. Cheescake With Strawberry
- sernik
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- pycha
- ogólna ocena - 10/10

5. Chocolate
- jaglanka z owocami i bialkiem
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- ok, lecz nie jest zły aczkolwiek nie moj smak
- ogólna ocena - 7/10

6. Chocolate Raspberry
- shake
- rozpuszczalność 10/10
- podobnie jak wyzej

7. Chocolate with banana
- shake
- rozpuszczalnosc 10/10
- ogólnie ok

10. Creme brulee
- ryz z bialkiem i orzechami
- rozpuszczalnosc 10/10
- smak ok
- ogólna ocena 7/10

11. Milk carmel
- shake
- rozp 10/10
- smak bardzo fajny, delikatny
- ogolna ocena 9/10

12. Strawbery
- omlet
- rozp 10/10
-ogólna oc 8/10

13. Strawberry With Wild Strawberry
- shake
- rozp 10/10
- og ocena 8/10

14. Vanilla
- omlet
- rozpuszczalnosc 10/10
- ogólna ocena 9/10

15. Vanilla With Banana
- omlet
- rozp 10/10
- smak bardzo dobry
- ocena 9/10

16. Vanilla With Strawberry
- owsianka
- rozp 10/10
-smak ok
- ogolna ocena 8/10

17. White Chocolate Orange
- shake
- rozp 10/10
- biała czekolada z dodatkami najleppsza opcja dla mnie
- ocena 10/10

20. White Chocolate With Sponge Cake
- jaglanka
- rozp 10/10
- rewelacja
- ocena 10/10


Zmieniony przez - kameleoo w dniu 2018-06-11 09:10:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- dodatek do płatków jaglanych
- nr 15 - vanilla with banana
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- dobrze, że białka są oznaczone jedynie nr, a nie nazwą, bo biorę pierwszy lepszy nie zastanawiam się, a dopiero potem sprawdzam co wpadło co do smaku to jak na banan, którego za bardzo nie lubię wypadł bdb, nie jest to mój gust, natomiast wyrazistość smaku i brak wyczuwalnej chemii, która często jest zauważalna w bananie dla mnie zdecydowanie na plus wanilia w tym wypadku dominuje, ale dla mnie to pozytyw
- ogólna ocena - 7/10


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2018-04-17 12:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
- nazwa suplementu : APPLE PIE - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka : dodatek do jogurtu jogobella o smaku jabłko cynamon, z dodatkiem siemienia lnianego, płatków owsianych, błonnika i płatków czekoladowych
- smak : pyszne, słodkie, jak szarlotka babci
- rozpuszczalność : rewelacja, 10/10 zero grudek
- ogólne odczucia : pyszne. Zrobiłam sobie potreningowy deser. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobre. Uwielbiam szarlotkę ale smak tego białka przerósł moje oczekiwania. Wyczuwalny aromat cynamonu, pieczonego jabłka.... na pewno wrócę do smaku tego białka i będzie moim lekarstwem na chęć zjedzenia czegoś słodkiego. Dla mnie rewelacja smakowa, duże zaskoczenie, duża niespodzianka. Muszę przyznać 10/10 :)





Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-04-17 20:33:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
SMAK: Chocolate
- 300ml wody i ok 50 gr białka
- rozpuszczalnosc 10/10
- smak idealny, ani nie za slodki ani nie za mdły, wyraznie czuc czekolade , skusiłbym sie aby zakupic całe opakowanie.
Szczerze moge polecic
Smaczne było





Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-04-17 23:25:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Smak nr 1 - Apple Pie
- jedna miarka - ok. 30 g
- szejk z mlekiem 2% 200 ml
- smak - 10/10
- rozpuszczalność - 10/10 (brak grudek)
- piana - 8/10 (utrzymuje się około 1,5 minuty, ale mi nie przeszkadzała)
- ogólne odczucia - smak bardzo fajny, nie za słodki ani mdły, ale wyraźny. Konsystencja idealna. W porównaniu z kazeiną nie pozostawia białka na ściankach szejkera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Smak nr 2 - Blueberry
- jedna miarka - ok. 30 g
- szejk z mlekiem 2% 200 ml
- smak10+/10 (do tego smaku z pewnością wrócę)
- rozpuszczalność - 10/10 (brak grudek)
- piana - 8/10 (utrzymuje się około 1,5 minuty ale mi osobiście ona nie przeszkadzała)
- ogólne odczucia - smak bardzo fajny, wyraźny, słodkość w sam raz. Nie czuć chemii. Konsystencja idealna. Białko nie zostaje na ściankach szejkera, co jest też dużym plusem (nie trzeba dolewać białka czy też wody aby nic się nie zmarnowało). Z pewnością wykorzystam ten smak jeszcze raz do innej wariacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2007
Zamówiłem sobie 2 smaki, nr 5 Chocolate oraz nr 11 Milk Carmel, nie wiem jak pozostałe, ale Milk Carmel u mnie zdecydowanie wygrywa z Chocolate, jest delikatny i pyszny.


Smak nr 5 - Chocolate
- jedna miarka - ok. 30 g
- szejk, rozpuszczane z wodą 200 ml
- smak – 8/10
- rozpuszczalność - 9/10 (drobne grudki)
- piana - 8/10 (pojawia się, ale dość szybko znika)
- moje odczucia - bardzo dobry delikatny smak, nie za słodki, nie czuć chemią, konsystencja w sam raz, dobrze się rozpuszcza, jednak malutkie grudki czasem zostają.

Smak nr 11 - Milk Carmel
- jedna miarka - ok. 30 g
- szejk, rozpuszczane z wodą 200 ml
- smak – 10/10 (jak dla mnie idealny)
- rozpuszczalność - 9/10 (drobne grudki)
- piana - 8/10 (j/w)
- moje odczucia - wszystko tak samo jak w przypadku smaku Chocolate, jednak ten smak, konsystencja, to jest po prostu pyszne, mógłbym to pic cały czas, zdecydowanie lepszy oo Chocolate.

Jestem ciekaw porównania smaków Milk Carmel z Cookies oraz Coconut, który lepszy.


Zmieniony przez - Iron Stone w dniu 2018-04-18 18:58:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Smak nr 3 - Caffe Latte
- jedna miarka - ok. 30 g
- szejk z mlekiem 2% 200 ml
- smak – 10/10
- rozpuszczalność - 10/10 (brak grudek)
- piana - 8/10 (utrzymuje się około 1,5 minuty, jak we wcześniejszych próbkach białek)
- ogólne odczucia - nie jestem fanem tego typu smaków, ale smak tego białka mnie mile zaskoczył. Na tyle naturalny i ciekawy, że z chęcią od niego bym zaczynał swój dzień. (przed normalną kawą z mlekiem). Żonie również posmakował.




Zmieniony przez - ltrzyna w dniu 2018-04-19 07:42:56

Zmieniony przez - ltrzyna w dniu 2018-04-19 07:43:16

Zmieniony przez - ltrzyna w dniu 2018-04-19 07:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- Dodatek do ryżu z truskawkami
- Smak: nr 16 Vanilla With Strawberry - 9/10
- rozpuszczalność:10/10 mimo dodania bardzo małej ilości wody
- ogólne odczucia: bardzo dobre białko, przeważnie każda odżywka o smaku truskawki zalatuje chemią natomiast w tej chemia jest nie odczuwalna.
Sprawdziło się bardzo dobrze jako dodatek do posiłku po treningowego. Z cynamonem bardzo smaczne połączenie.
Ogólna ocena 10/10


Zmieniony przez - KamGru w dniu 2018-04-19 11:10:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- dodatek do płatków jaglanych
- nr 7 - chocolate with banana
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- smak dobry, ale bez rewelacji, ogólnie lubię czekoladowe smaki, więc spodziewałem się jakiejś różnicy między zwykłym WPC protein plus, no a niestety jej nie odczułem
- ogólna ocena - 7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Smak 1 Apple Pie 50g
- płatki jaglane na wodzie
- smak - 6/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - dopiero teraz przeczytałem jaki to smak i nigdy bym nie przypuszczał, że jest to szarlotka, może delikatnie wyczuwalny smak jabłka, ogólnie smaczne, jednak spodziewałem się czegoś lepszego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Delicious Protein

Następny temat

Suplementacja witaminami - kilka pytań

WHEY premium