SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Test białka SFD WPC Delicious Protein

Wysłana -
Smak 2 Cheescake With Strawberry 50g
- płatki jaglane na wodzie
- smak - 7/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - delikatnie wyczuwalna truskawka, smak dla mnie niezbyt specjalny, chyba tylko tyle mogę powiedzieć o tym białku

Smak 3 Chocolate 50g

- posiłek potreningowy, płatki ryżowe, banan, jabłko, słodkie płatki
- smak - 9/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - mocno wyczuwalna czekolada i bardzo dobra, jest to dla mnie takie małe zaskoczenie, z tymi białkami o smaku czekolady bywa różnie tutaj naprawdę mogę śmiało polecić
Wysłana -
nazwa suplementu :Cheescake With Strawberry - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka : dodatek do jogurtu jogobella o smaku jagodowym z płatkami owsianymi i siemieniem lnianym
- smak : gdybym nie przeczytała że to sernik z truskawką to bym na to nie wpadła. Nie wyczuwałam ani sernika ani truskawki, może to kwestia smakowego jogurtu. Ogólnie bardzo słodkie wyszło
- rozpuszczalność : 10/10
- ogólne odczucia : Słodkie bardzo nawet, co do smaku to nie wiedziałabym jaki to gdybym nie przeczytała, zapachu też nie miał truskawek. Dla mnie póki co najsłabsze. Skosztowałam nawet samego białka łyżeczką ale mimo tego nie wyczułam smaku sernika z truskawką, raczej smak słodki ale bez bliżej sprecyzowanej nuty smakowej ...
Ogólnie 5/10
Wysłana -
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- posiłek potreningowy - polewa na ryż, jabłko, rodzynki, słodkie płatki
- nr 11 - milk caramel
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- na szczęście bardzo miło się zaskoczyłem, smak przyjemny, nie za słodki, zero chemii, delikatny posmak karmelu
- ogólna ocena - 8/10
Wysłana -
nazwa suplementu : CHOCOLATE - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka :racuch jak na zdjęciu : dwa jajka plus pół jabłka, wybełtane, wlane na patelnię na rozgrzany olej kokosowy
- smak : oczywiście najpierw była próba paluchem : smak jak kakao, później na surowo z jajkiem : smak z dzieciństwa : kogiel mogiel :) na końcu efekt końcowy : pyszne :) uwielbiam czekoladę :)
- rozpuszczalność : jak to w jajku trzeba trochę się nabełtać jak robi się na piechotę bo nie chce się wyciągać blendera ;)
- ogólne odczucia : uwielbiam czekoladę i odżywki białkowe w tym smaku. Na surowo jako kogiel mogiel mój fawory :) po usmażeniu też pycha. Dla mnie 10/10 z czystym sumieniem :)

Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź