SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test białka SFD WPC Delicious Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- Dodatek do platkow jaglanych
- Smak: nr 1 Apple Pie- 6/10
- rozpuszczalność:10/10
- ogólne odczucia: smak slabo wyczuwalny, mimo to dobrze wchodzi.
Jest smaczne.
Ogólna ocena 6/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- dodatek do płatków jaglanych
- nr 8 - coconut
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- jeśli mam być szczery to kolejny raz się zawiodłem, smak słabo wyczuwalny, nawet bym nie powiedział, że to kokos, gdybym nie sprawdził, no kompletnie tego smaku nie wyczułem, nie powiem, że był niedobry, ale kokosowego posmaku długo bym musiał w nim szukać
- ogólna ocena - 6/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Smak 2 Blueberry 50g
- płatki jaglane na wodzie
- smak - 8/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - od początku czuć, że jest to jagoda, intensywny zapach i smak, wziąłem troszkę prochu na łyżeczkę i miłe zaskoczenie, w samych płatkach już słabiej odczuwalna, choć zapach się utrzymwał

Smak 3 Caffe Latte 50g
- posiłek potreningowy, płatki ryżowe, banan, jabłko, słodkie płatki
- smak - 8/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - zapach nie był jakiś intensywny, jednak po skosztowaniu było czuć momentalnie kawę, w samym posiłku posmak kawy też dość intensywnie wyczuwalny gdzie jest jednak sporo dodatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Caffe Latte
Strasznie słodkie i mdłe.
Rozpuszczalnosc bardzo dobra , wszystko daje z woda.
Zdecydowanie to nie mój smak i nie wyobrazam sobie pic tego dzien w dzien.

Natomiast smak Milk Caramel to jest bajka Chyba mój numer 1 poki co


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-04-20 14:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
- nazwa suplementu : BLUEBERRY - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka : na szybko szejk z mlekiem 0,5 % tłuszczu - 200 ml
- smak : wyczuwalny smak jagód, słodki, dobry ale bez szału
- rozpuszczalność : 10/10 nie można się do niczego przyczepić
- ogólne odczucia : wleciała odżywka na szybko między treningami jako szejk. Rozpuszczalność bez zarzutu, konsystencja też. Co do smaku dobre, słodkie, wyczuwalny smak jagód ale jakoś bez większego wow. Na pewno wypada słabiej niż APPLE PIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5434 Napisanych postów 16239 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 327404
Dobrze to teraz coś ode mnie, trochę smaków już przetestowałem więc:

Smak: Ciasteczko
Rozpuszczalność: 5/5
Smak: 5/5
Białko użyte do jaglanki, bardzo intensywny zapach, pachniało karmelem :D Rozpuszczalność bardzo dobra, konsystencja bardzo gęsta, prawie budyniowa:)

Smak: Biała czekolada pomarańcz
Rozpuszczalnośc 5/5
smak: 6/5
Nigdy nie byłem zwolennikiem białek owocowych, ale to się zmieniło :d Białka użyłem do serka wiejskiego. Intensywny zapach pomarańczy, również w smaku pomarańcz jest bardzo wyczuwalny. Warto spróbować, na pewno wiele osób przekona się do białek tego typu. Konsystencja podobnie, jak w przypadku jaglanki bardzo gęsta.

Smak: Kokos
Ocena:3:5
Szczerze powiem, spodziewałem sie czegoś lepszego. Zapach bardzo intensywny, przypomina batonika Princesse:P Smak niestety nie przypadł mi do gustu, a lubie kokos. Białko użyte do jaglanki

Smak: Biała czekolada biszkopt
Smak: 4/5
Rownież użyłem do jaglanki, smak jest ok. słodkie białko, ale ja osobiście nie poczułem biszkoptu.

Smak: Wanilia Banan
Smak: 3/5
Wpc użyte do omleta. Tym razem nie mój smak, ale komuś może podpasuje, wiadomo o gustach się nie dyskutuje :) Według mnie smak jest mało intensywny osobiście nie poczułem w ogóle banana.

Smak: Czekolada Banan
Smak 4/5
Użyłem do ,,szejka" z jogurtu. Wyszedł fajny gęsty, puszysty szejk. Delikatnie czuć banana :) Zbyt wiele powiedzieć nie mogę, ponieważ to nie mój faworyt, aczkolwiek jest ok, osobiście wybrałbym inne połączenie smaków.

Smak: Wanilia Truskawka
Ocena: 5/5
Użyte do ,,sernika" z jogurtu, serka wiejskiego itp. Smak wyrazisty, czuć truskawkę, aczkolwiek nie jest tak bardzo wyczuwalna. Zapach na pewno jest niesamowity :) Nie wiem, czy jakbym nie znał nazwy smaku, powiedziałbym, że to takie połączenie :P

Smak: Biała czekolada Brzoskwinia
Smak: 5/5
No po prostu petarda! Powtórze się, ale kolejne białko, które przekonało mnie do zamawiania smaków owocowych, Na pewno na stałe zagości u mnie w kuchni. Użyłem do serka wiejskiego, no po prostu poezja, smak wyrazisty, wyczuwalna brzoskwinia, zapach również bardzo intensywny. W smaku bardzo przypomina mi jogurt brzoskwiniowy. Zamawiać! Nie pożałujecie :D

Smak: Wanilia
Ocena 5/5
Uzyłem do omleta, jak również do polewy. Zapach budyniu waniliowego. W omlecie również wanilia bardzo wyczuwalna, konsystencja omleta przypominająca biszkopcik :) Smak jest intensywny, myślę że ciekawą opcją byłoby dodanie tego wpc do jakiś lodów białkowych, na pewno by się sprawdziły :)

Jak widać ktoś kto nie jest przekonany do białek owocowych może zmienic zdanie bardzo szybko :P
Z wyżej wymienionych białek moim faworytem jest Biała czekolada pomarańcz/brzoskwinia i ciasteczko. Czekam z niecierpliwością na testy kolejnych białek :)


Zmieniony przez - Hellboys w dniu 2018-04-20 21:35:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- Shake z wodą
- Smak: nr 11 Milk Caramel- 2/10
- rozpuszczalność:10/10
- ogólne odczucia: Jak dla mnie tragedia, spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Po nazwie myślałem że będzie to najlepszy smak. Jako shake z wodą nie wypał totalny. Ale chyba każdego białko z tej serii zaj**iście się rozpuszcza.
Ogólna ocena 3/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu : CAFE LATTE - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka : przedtreningowo z mlekiem, z dodatkiem cynamonu, chilli i oleju kokosowego
- smak : trochę się zawiodłam.... chemiczny posmak, mdłe, za słodkie
- rozpuszczalność : 10/10 nie można do niczego się przyczepić
- ogólne odczucia : Mimo, że lubię słodki smak odżywki białkowej to ten mnie mocno rozczarował. Z dodatkiem mleka jest zbyt mdły, za słodki i chemiczny. Słobo wyczuwalny smak kawy, może byłby lepszy z dodatkiem espresso. Ogólnie 7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- dodatek do płatków jaglanych
- nr 9 - cookies
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- tym razem miłe zaskoczenie, zapach świetnie wyczuwalny i bardzo przyjemny, to samo smak - dużo intensywniejszy niż wspomniany wyżej kokos, czuć wyraźnie ciastko
- ogólna ocena - 8/10


KamGru - a akurat przygotowałem sobie dzisiaj ten smak jako polewa na słodkie płatki, ryż i owoce po treningu, mam nadzieję, że odczucia będą inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
erwinoos
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- dodatek do płatków jaglanych
- nr 9 - cookies
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- tym razem miłe zaskoczenie, zapach świetnie wyczuwalny i bardzo przyjemny, to samo smak - dużo intensywniejszy niż wspomniany wyżej kokos, czuć wyraźnie ciastko
- ogólna ocena - 8/10


KamGru - a akurat przygotowałem sobie dzisiaj ten smak jako polewa na słodkie płatki, ryż i owoce po treningu, mam nadzieję, że odczucia będą inne




Powiem Ci, że jako polewa może się sprawdzi, ale jako shake z wodą nie polecam nikomu, tragedia :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Delicious Protein

Następny temat

Suplementacja witaminami - kilka pytań

WHEY premium