SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test białka SFD WPC Delicious Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35138
Smak 2 Cheescake With Strawberry 50g
- płatki jaglane na wodzie
- smak - 7/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - delikatnie wyczuwalna truskawka, smak dla mnie niezbyt specjalny, chyba tylko tyle mogę powiedzieć o tym białku

Smak 3 Chocolate 50g

- posiłek potreningowy, płatki ryżowe, banan, jabłko, słodkie płatki
- smak - 9/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - mocno wyczuwalna czekolada i bardzo dobra, jest to dla mnie takie małe zaskoczenie, z tymi białkami o smaku czekolady bywa różnie tutaj naprawdę mogę śmiało polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu :Cheescake With Strawberry - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka : dodatek do jogurtu jogobella o smaku jagodowym z płatkami owsianymi i siemieniem lnianym
- smak : gdybym nie przeczytała że to sernik z truskawką to bym na to nie wpadła. Nie wyczuwałam ani sernika ani truskawki, może to kwestia smakowego jogurtu. Ogólnie bardzo słodkie wyszło
- rozpuszczalność : 10/10
- ogólne odczucia : Słodkie bardzo nawet, co do smaku to nie wiedziałabym jaki to gdybym nie przeczytała, zapachu też nie miał truskawek. Dla mnie póki co najsłabsze. Skosztowałam nawet samego białka łyżeczką ale mimo tego nie wyczułam smaku sernika z truskawką, raczej smak słodki ale bez bliżej sprecyzowanej nuty smakowej ...
Ogólnie 5/10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- posiłek potreningowy - polewa na ryż, jabłko, rodzynki, słodkie płatki
- nr 11 - milk caramel
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- na szczęście bardzo miło się zaskoczyłem, smak przyjemny, nie za słodki, zero chemii, delikatny posmak karmelu
- ogólna ocena - 8/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu : CHOCOLATE - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka :racuch jak na zdjęciu : dwa jajka plus pół jabłka, wybełtane, wlane na patelnię na rozgrzany olej kokosowy
- smak : oczywiście najpierw była próba paluchem : smak jak kakao, później na surowo z jajkiem : smak z dzieciństwa : kogiel mogiel :) na końcu efekt końcowy : pyszne :) uwielbiam czekoladę :)
- rozpuszczalność : jak to w jajku trzeba trochę się nabełtać jak robi się na piechotę bo nie chce się wyciągać blendera ;)
- ogólne odczucia : uwielbiam czekoladę i odżywki białkowe w tym smaku. Na surowo jako kogiel mogiel mój fawory :) po usmażeniu też pycha. Dla mnie 10/10 z czystym sumieniem :)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
- nazwa suplementu :Chocolate Raspberry - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka : szejk na szybko z mlekiem 0,5 %
- smak : na początek próba palucha : wyczuwalna malina, później z mlekiem jeszcze bardziej wyczuwalna malina. Próbowałam dojść z czym mi się kojarzy ten smak i doszłam że w budyniem waniliowo - malinowym. Czekolady osobiście nie wyczułam za bardzo i dla mnie nazwa powinna być bardziej budyń malinowy, ale mimo wszystko bardzo mi smakowało
- rozpuszczalność : 10/10 chyba nie można mieć zastrzeżeń co do rozpuszczalności tego białka
- ogólne odczucia : mimo, że nie wyczułam smaku czekolady to ogólnie miłe połączenie smakowe, słodkie, ale nie mdłe. Z uwagi na to że nazwa to czekolada - malina, a ja czekolady nie wyczułam to 9/10. Polecam zmienić nazwę na budyń waniliowo - malinowy i będzie 10 ;) ale to moje odczucia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- płatki jaglane na wodzie
- nr 19 - white chocolate with peach
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- zapach naprawdę bardzo przyjemny i intensywny, jak nasypałem do jaglanych to unosił się dobre parę minut po całej kuchni o dziwo brzoskwinia była tutaj świetnie wyczuwalna, absolutnie biała czekolada jej "nie zabiła", świetnie taka kompozycja przypadła mi do gustu, jedno z lepszych smaków, które na ten moment testowałem
- ogólna ocena - 8/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
- nr 11 - Milk Caramel (30 g)
- szejk z mlekiem 3% , druga próba z wodą, oba 200 ml
- smak - 8,5/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia- białko smaczne, lekko wyczuwalny karmel. Smak troszkę słabiej wyczuwalny w wodzie. Jak ktoś lubi słodkie białka, to na pewno będzie mu odpowiadało na 100%. O piance nie wspominam, ponieważ nie ma potrzeby oceniania tej właściwości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35138
Smak 6. Chocolate Raspberry 50g
- płatki jaglane na wodzie
- smak - 5/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - czekolada niestety bardzo słabo wyczuwalna u mnie przy płatkach, malina niestety też, dużo lepiej wypada jak dla mnie sama czekolada


Smak Chocolate With Banana 50g
- posiłek potreningowy, płatki ryżowe, banan, jabłko, słodkie płatki
- smak - 6/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - podobnie jak wyżej, tutaj czekolada bardziej wyczuwalna, jednak banana niestety nie czułem praktycznie w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Smak 8 Cocount 50g
- kawa i omlet
- smak - 10/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - smak mocno kokosowy, bardzo dobry, mile zaskoczenie, że w ogole nie czuć chemii

Smak 9 Cookies 50g
- omlet
- smak - 8/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia - smak mnie nie zaskoczył, moge porównać z kilkoma innymi odżywkami o tym samym smaku i jedyne czym się różni to tym, że jest bardzo, bardzo słodki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
- nr 5 - Chocolate (30 g)
- smoothie z mlekiem 3% 200 ml + banan
- smak - 10+/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia- białko smaczne (jako sam szejk), natomiast jako smoothie wypada rewelacyjnie. Zero posmaku chemii. Żonie oraz 3-letniemu dziecku smoothie bardzo smakowało i świetnie się sprawdziło jako przekąska na wieczór, tak więc zasłużona 10 :) To jest dokładnie taki rodzaj smaku czekolady, jakiego oczekuję.




Zmieniony przez - ltrzyna w dniu 2018-04-24 09:01:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Delicious Protein

Wiecej