SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Prolo rozpiska cylku prośba o pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3674
1. WIEK: 30Lat
2. WAGA: 76
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:--
-udo:--
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: około 6 miesięcy
6. DIETA:
-białko: 2,3 g.kg
-węglowodany: 5,5 g/kg
-tłuszcz: 1,39 g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: siłka 2 razy w tygodniu + uzupełnienie treningów w domu
9. CEL CYKLU: czysta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: meta genesis 3 tygodnie. (10 lat temu brałem DECA 10 hitów omke 6 HItów)
11. POZIOM BF%: około 15-16 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Chciałbym też dodać że ważyłem 85kg rok temu i zacząłem ćwiczyć i biegać wagę zbiłem do 68kg. Później zabrałem się za żelastwo.pozniej...

Niedawno skończyłem krótki cykl na mecie genesis:

1 20mg/ed
2-4 30mg/ed
odblok 6sztuk clomu wieczorem przed snem 1x50mg/ed
5dni przed zakończeniem mety dodałem stak kreatynowy (uniwersal storm) miedzy posiłkami MegaMass FA dla uzupelnienia diety.

Teraz chciałbym spróbować Test enan (prologatum) 250mg 5/ed przez 10 tygodni
do tego kupie 24 sztuki clomu i HCG

dawkowanie:

1-10 5ed/250mg

10 dni po ostatniej iniekcji CLOM

100, 100 50 50 ... do końca 24 tabl

I teraz moje pytania:

1. Czy jest to odpowiedni cykl przy mojej wadze i wieku ?
2. Po ostatnim strzale testa kiedy brać HCG i w jakich ilościach?
3. czy zakończyć najpierw cykl kreatynowy, czy mogę dołączyć do nie go cykl z Testa SOLO

Zastanawiam się czy do takiego cyklu nie mógłbym dołożyć Winstrolu w tabletkach? jeżeli tak o w którym tygodniu i jakie dawki?

Jeżeli mam coś nie tak w rozpisce cyklu, może koś ułoży go porządnie pode mnie.
z góry dzięki

Podpinam jeszcze mój dziennik żywieniowy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tu nie chodzi juz o diete czy saa ale jaki ma sens to jak robi sie 2x w tyg trening - jak sie mnie ma czasu to sie nie bierza za saa itp a mozna pochodzic na silownie rekreacyjnie - i nie obrazaj innych jak ci dobrze radzą a ze wiedzy nie masz to tylko twoja wina bo skoro masz czas tu pisać to mozesz też poczytać o dietach i saa a nie liczysz na kogos ze za ciebie wszystko sie zrobi

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HCG 5000iu rozbite na 1000iu e2d
kreatyne możesz dołączy do cyklu
win 40 mg ed __w 6 - 11 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dieta niestety cienko się prezentuje, 40g pełnowartościowego białka tylko wychodzi tobie tutaj. Czystej masy na serze gołda i karkówce to nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23390
Skoro masz tendencję do tycia, to dokonaj zmian w diecie. Wywal karkówkę (zamień na kurę), dorzuć tłuszcze roślinne (oliwa z oliwek, olej lniany, z pestek winogron). Skoro tendencja do tycia to mutant mass zbędny. Lepiej przegryzaj orzechy w ciągu dnia. Potreningowo dorzuć jakieś szybkowchlanialne białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
siłka 2 razy w tygodniu.... uzupełnienie treningu w domu... test za Ciebie nie będzie zap*****lał.

Zmieniony przez - skyboom w dniu 2013-02-21 12:18:42

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3674
skyboom
siłka 2 razy w tygodniu.... uzupełnienie treningu w domu... test za Ciebie nie będzie zap*****lał.

Zmieniony przez - skyboom w dniu 2013-02-21 12:18:42


nie masz pojęcia o życiu,pewnie mieszkasz u rodziców w domku a obiadki gotuję Ci mamuśka. tak więc takie komentarze zostaw sobie dla siebie.

mój dzień wygląda tak.

5;30 pobudka (łazienka itp i wyjście do pracy)
19:00 wracam z pracy.
do około 21:00 zajmuję się rodziną i przygotowuję jedzenie na następny dzień do pracy.
22:00 śpię jak niemowlę.
i tak 5razy w tygodniu.
Na szczęście mam wolne weekendy ( chodź nie zawszę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No to sorki ale to sport nie dla Ciebie - bez obrazy ale to nie szachy, tutaj jest wiecej poświęceń niż przyjemności. Ja wstaję o 5:40, kręce jeszcze aero rano przed pracą, też chodzę do pracy, też mam rodzinę, a jednak wszystko jest jakoś pogodzone. Sam też sobie gotuję i jakoś daję radę. Jeżeli nie masz czasu ćwiczyć to po co Ci koks?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
dieta koniecznie do zmiany,na cyklu 3 gr/kg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3674
lodzianin1
dieta koniecznie do zmiany,na cyklu 3 gr/kg


czy wiesz kto mogłyby mi pomóc w ułożeniu diety ?
co z nią nie tak? mam po prostu zmienić mięso ? przez ostatni pół roku jadłem po 500g piersi dziennie i już nie mogę na to patrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
jest duzo innych źródeł białka przecież

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
wyrwiflak
lodzianin1
dieta koniecznie do zmiany,na cyklu 3 gr/kg


czy wiesz kto mogłyby mi pomóc w ułożeniu diety ?
co z nią nie tak? mam po prostu zmienić mięso ? przez ostatni pół roku jadłem po 500g piersi dziennie i już nie mogę na to patrzeć.


jak nie mozesz patrzec na jedzenie dietetyczne to tym bardziej zmien sport na sumo bo przy takim cwiczeniu i nie ogarnieciu diety to tylko w sumo bedziesz mial efekty i jadł co chcesz i co smakuje

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop, Pytanie.

Następny temat

zbicie estro

WHEY premium