SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Nr 6 Iron Horse Anabolic Dream-w różnych formach przyswajania

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Szukamy trzech testerów do naprawdę trudnego testu-wg Marka C najtrudniejszego z dotychczasowych-trwającego 60 dni.

Stąd potrzebni są już dość zaawansowani i skrupulatni forumowicze,którzy dadzą sobie radę z pewnymi wymogami żywieniowymi.


Jak działa Anabolic Dream pewnie już się dowiedzieliście po wyczynach Ojana na tym suplemencie-nawet pobił swój rekord życiowy w przysiadach sprzed lat.


Test będzie polegał nadwóch sposobach przyjmowania Anabolic Drem-w obecnie wystepującej formie orz w specjalnych kapsułkach,które pozwolą na dojelitowe przyjmowanie AD.

Ale jest jesscze jedna trudność.
Trzeba wyrównać ph żołądka-będzie do tego odpowiedni preparat.

Dokładniej wszystko wyjaśni Wam Jezoo,jako obeznany z tematem i poda zasady całego testu .

Przeczytać,i kto czuje się na siłach by podołać temu wyzwaniu-zgłaszać się.

Anabolic Dream jest bardzo przydatny przy robieniu siły i masy mieśniowej.

A 60 dni spokojnie da parę kg przyrostów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56087
To ja zrobię tak, że przez 10 dni będę brał po 6 kapsułek w porcji a potem po 5 i wystarczy AD na 3 tygodnie i zobaczę czy będzie jakaś różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, jak już Masti wspomniał potrzebni będą trzej Panowie, którzy chcieliby trochę odświeżyć swój organizm, poprawić siłę i kompozycję sylwetki. Chyba każdy myśli o tym jak zwiększyć swój progres choć trochę więc podczas testu Uczestnicy będą mieli okazję stworzyć jak najlepsze środowisko anaboliczne a przy okazji poznać swój organizm od kuchni. Każdy kto miał do czynienia ze zbilansowaną dietą nie powinien mieć problemów z odżywianiem podczas testu.

Czas trwania testu to 60 dni podzielone na trzy etapy:
- regulacja pH żołądka
- Test Anabolic Dream - proszek
- Test Anabolic Dream - DR caps

W ramach testu uczestnicy otrzymują Proszek Zasadowy, AD w proszku i AD w kapsułkach dojelitowych, Omega 3, Iron Tadd i Iron Recover
Głównym założeniem testu jest wykazanie jaki wpływ mają soki trawienne na działanie suplementów jak i ominięcie działania kwasu żółciowego poprzez podawanie AD w DRcaps.
Przypomnę, że zakwaszenie organizmu a niedokwaszenie żołądka to dwie różne sprawy. W odkwaszaniu naszego organizmu chodzi o to, abyśmy mieli krew o pH lekko zasadowym, a nie żołądek. Żołądek, z punktu widzenia fizjologii został tak stworzony, żeby był maksymalnie kwaśny.

Główne przyczyny niedokwaszenia żołądka:
- leki zobojętniające, antybiotyki
- śmieciowe jedzenie i napoje, wegetarianizm, wysokie spożycie ziaren/zbóż/cukru
- używki: alkohol, papierosy
- przewlekły stres
- przyjmowanie nadmiernej ilości płynów w trakcie i po posiłku.

Test jest dobrowolny więc liczymy na rzetelność Uczestników.

Uczestnik zakłada osobny temat: IHS TEST 6 Anabolic Dream DR caps wg …….(nick)
Podaje dane: wagę ciała, obwód pasa, filmik i obciążenie z max ciężar w WL na 8 powtórzeń. Te same dane podaje na końcu testu jak i w trakcie wg treningów.

Podczas testu w swoim temacie opisuje wszystkie zauważone odczucia:
Samopoczucie/sen
Wzrost/spadek wagi
Wzrost/spadek siły
Apetyt/Trawienie
Suplementacja

Test rozpoczyna się od wyrównania pH żołądka. W tym celu uczestnik zaczyna od suplementowania Proszku Zasadowego 8g przed snem (do wyczerpania produktu) oraz Omega 3, Iron Tadd wg zaleceń producenta, które pomogą w osiągnięciu równowagi. Do diety powinien wprowadzić zwiększone spożycie warzyw i owoców oraz zmniejszyć spożycie produktów zakwaszających organizm. Wszystko jest w miarę możliwości – im bardziej uda się zachować odpowiedni bilans w spożyciu takich produktów tym lepsze efekty a test będzie bardziej wiarygodny. Trenujemy jak zawsze na 110%.

Od 11 dnia wprowadzamy AD w proszku stosując 2 razy dziennie po 5g wg zaleceń producenta do ok. 38 dnia.

Od ok. 30 dnia (jak skończy się Proszek Zasadowy) wprowadzamy Iron Recover po treningu.

Od 39 dnia wprowadzamy AD DR caps stosując 2 razy dziennie po 3,5g tak, jak AD w proszku.
To chyba oczywiste ale kapsułek nie wolno rozgryzać i wysypywać zawartości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz trochę o produktach, które mają znaczny wpływ na środowisko w naszych żołądkach i przypominam nie chodzi nam o ph organizmu.
Ph organizmu powinno wynosić 7 ale już ph żołądka powinno oscylować wokół 2 więc powinno być kwaśne. Ważną uwagą jest wprowadzenie warzyw do diety - zbliża się wiosna więc nie powinno być większego problemu z dostępem - i unikanie wszelakich używek. Tak jak jest napisane w tabeli, 80% produktów zasadotwórczych i 20% produktów zakwaszających nasz żołądek. Dokładniej o produktach, które prowadzą do przewagi środowiska zasadowego w naszych żołądkach możecie znaleźć w internecie. Proszę dobrać produkty do swoich możliwości dostępu i finansowych. W razie pytań jestem tu codziennie więc odpowiem na wszystkie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezoo
- i unikanie wszelakich używek.


Wiedzieli jak fansa wyeliminować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ja byłbym chętny. Jeśli się nadam conprawda ani zaawansowany ani silny nie jestem ale chętnie zostane :p
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
jezoo
- i unikanie wszelakich używek.


Wiedzieli jak fansa wyeliminować

Nikt tu nie jest wyeliminowany, trzeba tylko zachować równowagę aby nie utracić ph żołądka. Zależy jak często się suplementujesz (to nie pytanie) ale też dobrze by było ograniczyć alkohol do minimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczypior.trenuje
Ja byłbym chętny. Jeśli się nadam conprawda ani zaawansowany ani silny nie jestem ale chętnie zostane :p

Szczypior to tylko od Ciebie zależy czy się nadajesz i masz chęć coś zmienić w diecie. Na pewno oczyszczenie organizmu może dobrze wpłynąć na wyniki siłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Na redukcji to przejdzie, czy nie bardzo ? Ja na redukcji mam tendencje wzrostową jak coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LiptonS
Na redukcji to przejdzie, czy nie bardzo ? Ja na redukcji mam tendencje wzrostową jak coś.

Zależy jaką dietę chcesz wprowadzić. Jeśli tłuszczowa to będzie kicha. Dobrze było to wypośrodkować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezoo
fanslaska
jezoo
- i unikanie wszelakich używek.


Wiedzieli jak fansa wyeliminować

Nikt tu nie jest wyeliminowany, trzeba tylko zachować równowagę aby nie utracić ph żołądka. Zależy jak często się suplementujesz (to nie pytanie) ale też dobrze by było ograniczyć alkohol do minimum.


To mnie zastrzeliłeś. Co masz na myśli pisząc suplementujesz? Mi używki skojarzyły się tylko z gorzałką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
jezoo
fanslaska
jezoo
- i unikanie wszelakich używek.


Wiedzieli jak fansa wyeliminować

Nikt tu nie jest wyeliminowany, trzeba tylko zachować równowagę aby nie utracić ph żołądka. Zależy jak często się suplementujesz (to nie pytanie) ale też dobrze by było ograniczyć alkohol do minimum.


To mnie zastrzeliłeś. Co masz na myśli pisząc suplementujesz? Mi używki skojarzyły się tylko z gorzałką.

Właśnie o gorzałkę mi chodziło Stopniowo powinno się ją ograniczać do minimum - wiadomo jaki ma wpływ na żołądek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KNL- Krata Na Lato,bez kodu :)

Następny temat

Włączamy napęd 4x4 wg Jezoo

WHEY premium