SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Pirlo2122

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
No to jedziemy z tematem -) Jak dojdą suple na czas testu zawiesze mój główny dziennik do momentu ukończenia testowania.


Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2017-11-13 15:54:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Piątek rower 90min, nie miałem siły na takie zadanie jak w złączniku, zrobiłem tylko 1den interwał i dokręciłem sobie na tętnie IMa co dawało moc około 275W (około godzinka). Kręcenie w pozycji TT bo na górnym chwycie Iszy zakres mam na 310W jeszcze. Wieczorem grupowy basen.
Wczoraj po południu bieganie, 8km na bieżni co dało hr na 126 uderzeń, czyli prawie 30 poniżej granicy Iszego zakresu. O 22,30 biegłem 3cią dychę do maratonu w Lublinie, zapisany byłem jako oficjalny zając na 42,30 czyli tempo 4,15. Wyszło mi średnio z zegarka 4,14, chociaż czas orga to 42,45 bo trasa była lekko dłuższa, a dokładnie ostatni kilometr jakiś większy-) Trudna trasa jak to w Lublinie, do połowy trzymała się bardzo duża grupa bo i trasa była z górki, potem się wykruszali a kiedy przyszedł czas na 7-8-9 km odpadłą większość grupki, ci co dotrwali, dobiegli i zrobili swoje czasy bo od 9tego było z górki i kazałem i gonić do mety więc wszyscy mnie wyprzedzili o 50-100m. Fajnie być zającem biegnie sobie człowiek w relaksie, wszyscy się męczą, sapią itd. a ja sobie myśle że fajnie że nie biegne po życiówkę-) Z uwagi na fakt że nie biegam w zawodach na PB prócz jednego wiosennego półmaratonu i jednej dyszki pewnie będę częściej obstawiał te lokalne Lubelskie biegi.
Tętno średnie wyszło na poziomie 163 uderzenia, pewnie gdybym nie gadał cały czas to byłoby mniejsze ze 2 uderzenia, na półmaraton za 3tyg zakładam hr na poziomie 170 i liczę na to że spokojnie da to tempo 4,00 tym bardziej że będzie tam zupełnie płaska trasa, wzdłuż rzeki a tutaj było sporo podbiegania. Natomiast sam bieg to czysty relaks, nie zrobiłem nawet jednego dynamicznego kroku, ot prze tuptałem sobie 10km-) aż szkoda mi się robiło w trakcie biegu że nie obstawiłem czasu 40min.
Po wykresie tetna widac jak trasa była trudna do biegania na PB.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
No to lecimy z tematem. Dzisiaj przyszly suple, w takim razie startuje z testowaniem ale akurat tak sie zlozylo ze jestem juz dzisiaj po treningu ciezkim, zostalo bieganie a jutro lekki basen wiec testowanie formalnie rozpoczynam od niedzieli bo biegne wtedy na zawodach na 10km. Poki co wzialem sobie supla do regeneracji, Ironwings czeka do niedzieli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
A tutaj trening o ktorym wspomnialem wyzej. Rower 60min z zadaniem 4x10min na 300W, r. 2 min. Pierwszy trening kolarski tej zimy gdzie dostalem drgawek czworek, ale nie ostatni -) Akurat musial mi sie zepsuc pasek hr, na zawody bede musial od kogos sobie pozyczyc bo mam biec na hr. W nastepnym tygodniu odsylam do Garmina i pewnie dadza mi nowy. Nastepny tydzien bedzie tygodniem regeneracyjnym bo koncze pierwszy okres bazy trwajacy 5 tygodni, zostalo mi do zrobienia jeszcze dzisiejszy bieg, zawody w niedziele i baaardzo ciezki rower w poniedzialek lub wtorek, potem tydzien luzu wiec w sumie Ironawingsa bede testotwal teraz w niedziele i potem na rowerze bo w tygodniu regeneracyjnym mam tylko jakies spacerki a szkoda IW marnowac na marsze -)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
konkret, produkt dla Ciebie. jak nie masz do tej pory styczności z tego typu pre to zaczynaj od 2 miarek czyli 10g , po tym 3 czyli 15.g i max 4 czyli kolo 22.g. powodzenia

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
W sumie to ja jedyne co mialem to kreatyne mono dawno temu -) W niedziele zaczne tak jak mowisz od 10g -)



Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2017-11-17 16:05:35

Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2017-11-17 16:08:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dobry rower:)
Będziesz robił nowy test ftp po okresie regeneracji? Bo skoro już teraz wchodzi taki trening to znaczy, że ftp chyba podskoczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
kalikstat
Dobry rower:)
Będziesz robił nowy test ftp po okresie regeneracji? Bo skoro już teraz wchodzi taki trening to znaczy, że ftp chyba podskoczy.


Kalik dopiero co zrobilem 3x20min na 300W NP prawie, pomiedzy dycha w interwale byla minuta przerwy. FTP mam ciagle zanizone wzgledem sezonu gdzie mialem 304W, 4W ale jednak hehe. Test ftp za 2 tyg tzn. mnie testy same w sobie nie jaraja, pisalem o tym, ja mam zadanie do pojechania 2x8 min na 350W jak zrobie to to nastepny cel bedzie 2x370-80W bo ftp to ja juz na ostatnim tescie moglem miec wyzsze niz w sezonie ale chcialem robic zadanie i nie wytrzymalem tempa pod koneic drugiego interwalu, teoretycznie moglem jechac 345W i wytrzymac i miec wyzsze ftp ale jak mowie mnie interesuja konkretne cele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jak masz w niedziele zawody a nie znasz suplementu to zdecydowanie polecam 1/2 porcji, mozna wtedy w końcówce zawodów podać drugie 1/2. Po prostu nie wiemy jak twój układ trawienny zareaguje na 22g dawkę aminokwasów.

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
To bieg na 10km raczej nie bedzie czasu na przyjmowani drugiej dawki -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
O ile wcześniej nie stosowałeś, będziesz mile zaskoczony suplementacją
Trochę może Ci tętno podbić, n ale to pewnie po zwykłej kawie zauważasz.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
Kawy nie pije bo nie lubie, wszystkie zele w sezonie mam z cofa jak i kupilem sobie cofe w tabletkach, stosuje gdzies od 1,5 miesiaca i nie zauwazam roznicy w hr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Ronin78

Następny temat

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Szajby ;)

WHEY premium