SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test NOWOŚCI ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
FRUIT SPLASH

Na pierwszy ogień poszedł smak truskawkowy.
Po wymieszaniu pojawiło się trochę grudek, jednak dało się je rozpuścić.
Smak świetny, bardzo fajny deser.
4,5/5





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666


Jeszcze nigdy w życiu nie udało mi się szota podzielić na dwie porcje pomimo zaleceń producenta, zawsze piję na raz - tak też było tym razem.
Pompa rewelacyjna, Przy treningu push całe ciało spompowane elegancko.
Smak - shot wjechał bardzo dobrze, smak dobry, nie wykrzywia.

Ocena 5/5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
I to już ostatni produkt z testowanychAAKG SHOCK SHOT - https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_AAKG_Shock_Shot-opis37127.html


Arginina zauważyłem, że działa na mnie w sposób określiłbym to - zamulający, dlatego podszedłem ostrożnie do tego produktu. Wypiłem pół buteleczki 20 minut przed treningiem. O dziwo nie miałem żadnych skutków, które zawsze odczuwałem w postaci zamulenia, jednak nie czułem także zbytnio lepszej pompy i wytrzymałości. Po ok. 30 minutach treningu dopiłem drugą połowę i tutaj świat zawirował.... Owszem było lekkie zamulenie w głowie, bo już porcja znaczniejsza, przyjęta argi, jednak pompa weszła piękna i wkręcił się nawrót sił, przez co trochę podokładałem serii Działanie odczułem i mogę powiedzieć, że jest fajne, dokładnie tak jak opisuje producent i jak ktoś nie ma takich przypadłości jak ja to polecam do stosowania. Smak nie wiem, czy jest jakiś konkretny, ale nie powiedziałbym nawet, że mógłby być to cytrynowy, raczej po prostu jakiś kwaskowy, ale smaczny i orzeźwiający. Polecam produkt, jednak moja ocena 4/5, ze względu na to, że dopiero po całej buteleczce ładnie weszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie bawiłem się w rozdrabnianie i od razu po całej butelce poszło

AAKG Shock Shot Smak jak to shoty, taki kwaskowaty trochę, całkiem przyjemy tak samo jak PUMP Shock Shot, Dla mnie bardziej odpowiedni był aakg, lepszą czułem, po nim pompę.

Protein Marquise Dream ciasteczka czekoladowe z zewnątrz nie są przesłodzone cukrem, bardziej wytrawna jest ta część, środek juz jest słodszy w smaku, fajne kruche ciasteczka.

Sugar Free Jelly Robiona wg przepisu wyszła idealnie, nie polecam potrząsać z lenistwa zamiast wymieszać to potrząsłem szejkerem wtedy mi sie w ogóle nie skrzepło, żelatyna się widocznie wytrąciła, serniczki na zimno wchodzą ekstra, najlepsza jest malina, potem truskawka i na koncu wiśnia.


Protein Ice Cream Milky/Chocolate
Zawsze wolałem smaki mleczne niz czekolaodw i tak było też tym razem, robione na mleku na wodzie i ubitej śmietanie kremówce 30%, g mnie na śmietanie wyszły najlepsze trochę spulchnione poprzec co były delikatniejsze. Wiadomo że do prawdziwych lodów nie można przyrównać ale oceniając sam produkt w smaku to fajny dodatek na deser.

Fruit Splash
Jak dla mnie wygrywa truskaweczka, malina i wiśnia, dla mnie 200 ml wody to za mało, wolę rzadszy produkt, 300 ml się wpasowało idealnie, konsystencja wtedy fajna nie za gęsta. Oczywiście spożywane na ciepło, za zimnym nie przepadam.

Protein Jelly Salted Caramel
Dla mnie zwycięzca ze wszystkich słodkości, smak wpc słony karmel to jeden z moich ulubionych i tak też jest tutaj, smak fajny, konsystencja w sam raz jak budyń, też oczywiście na ciepło spożywane, fajnie smakuje z syropem zero o smaku truskawkowym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
All Nutrition Protein Ice Cream - smak MLECZNY
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Ice_Cream_Milky-opis37176.html

Tak jak poprzednio z lodami czekoladowymi zrobiłem 2 porcje z 60g (sugerowana opcja) i ze 120g. Konsystencja, wygląd, zapach wszystko jak należy (w obu wersjach). Jesli chodzi o smak to ogólnie nie przepadam za lodami mlecznymi/śmietankowymi, ale nie mogę powiedzieć, że nie były smaczne W tym przypadku jednak wole porcję 60g bo lody są delikatniejsze, 120g porcja jest bardzo słodka a w połączeniu z tym, że jest to smak śmietankowy to mnie nie podeszło.

Ocena: 7/10.

All Nutrition Protein Jelly - smak KARMELOWY

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Jelly_Salted_Caramel-opis37159.html#sposob

Porcja zrobiona z 70g (zalecana). Za 1 razem mieszałem w szejkerze i zostały grudki, za drugim to zmiksowałem mikserem i konsystencja była jednolita bez grudek (polecam mikser). Szczerze tego produktu "bałem się" najbardziej kisiel karmelowy i jeszcze słony? Dałem spróbować koleżance i bratu. Oboje powiedzieli że to jest dobre i zjedli 1 porcję sami Za drugą wziąłem się sam i o dziwo to jest dobre jest wyczuwalny smak słony i słodki. Fajne połączenie.

Ocena: 8/10.

All Nutrition Fruit Splash - smaki wiśnia, truskawka, malina.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Fruit_Splash-opis37174.html

Uwielbiam kisiel więc jestem co do takich produktów wybredny. Zrobiłem porcję z zalecanej przez producenta ilośći proszku. bardzo intensywny zapach owoców, najmniej intensywna chyba malina. Kolor, konsystencja jak należy. Smaki:
- truskawka - słodka, nie czuć chemii (jak w niektórych tego typu produktach ze sklepu). Smak 9/10.
- wiśnia - mistrzostwo. Najlepsze chyba co jadłem na tym teście. 10/10.
malina - z tej trójki najsłabsza. 8/10.

Ocena: 9/10.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9768 Napisanych postów 5546 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18126
Protein jelly solony karmel.
Wychodzi cos w stylu pianki.
Jak bylam sceptycznie nastawiona do tego smaku to po zamowieniu na probe malego op bialko zmienilam zdanie
Super smak. Pianki bardzo fajna. Kolejnym razem zrobie razem z galaretkami warstwowo
Ocena 10/10










Zmieniony przez - agnieszka.aj. w dniu 2017-12-10 18:54:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
PROTEIN JELLY SALTED CARMEL
Znakomity produkt, smak bardzo intensywny, nieco chemiczny, jednak na głodzie w niczym nie przeszkadzający, idealnie będzie pasoal jako dodatek np. do fi deserów, stanowiąc np dodatek do jakiegoś biszkoptu w placuszku lub deseru:) dla mnie bardzo ciekawy dodatek do diety redukcyjnej, na ktorej smakowo pewnie bedzie jeszcze lepiej wypadal.

PROTEIN ICE CREAM MILKY/CHOCOLATE
czytajac te negatywne opinie o lodach, myslalem, ze bedzie faktycznie mocna tragedia, jednak nie jest tak zle, jak czytalem. Przygotowanie samej przekaski nie zabiera wiele czasu, dosc proste, wrzucamy do lodowki i zapominamy o tym, ze musielismy sie z czyms pobawic. gorzej faktycznie, jak ktos oczekuje tych lodow
wtedy te 2h mrozenia moga wydawac sie wiecznoscia, dlatego, lepiej zrobic sobie wieczorem i zjesc na drugi dzien.
Smak czekoladowy - dla mnie wyczuwalny dosc dobrze, nie przeszkadza, nie zmakuje chemia, ogolnie ok 4/5
Smak mleczny, mniej intensywny niz czekolada, malo slodki 3/5

FRUIT SPLASH WIŚNIA/TRUSKAWKA/MALINA
kisiel dla mnie najlepszy ze wszystkich tetsowanych produktow. smaki bardzo intensywne, orzeźwiające, szybkie przygotowanie. jak ktos lubi przekąski na cieplo, to z powodzeniem zaraz po przygotowaniu mozemy sie zabierac za jego konsumpcje. z posrod wszystkich smakow wisnia przypadla mi najbardziej do gustu. na drugim miejscu jest malina, pozniej truskawka.

SUGAR FREE JELLY - WIŚNIA/TRUSKAWKA/MALINA
galaretki podobnie jak kisiele wypadają bardzo dobrze. zarowno są ciekawe jako dodatek do owocow, czy ciast, jak i same w sobie, gdy mamy ochote na cos slodkiego, a dieta niekoniecznie pozwala, aby zjesc cos z poza niskokalorycznej listy.

Dzięki za mozliwość spróbowania produktów, na pewno będą dobrą formą urozmaicenia diety na redukcji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Protein Ice - Chocolate

Negatywnie nastawiony po lodach waniliowych, tutaj smak odrobinę lepszy jednak nadal nie zachwyca, podtrzymuje swoją ocenę 3/5


PROTEIN JELLY SALTED CARMEL

Tutaj zdecydowanie pozytywnie, bardzo ciekawy deser. Fajna konsystencja i smak przypadł mi do gustu.
Polecam ten produkt
4.5/5


Dzięki za test.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
All Nutrition Sugar Free Jelly - smak MALINOWY
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Sugar_Free_Jelly-opis37177.html

Porcja 7g Dla mnie bardziej kwaskowa niż słodka ,dla mnie minus bo lubię słodkie
Konsystencja zwykłej galaretki.
fajny orzeźwiający deser.
Ocena 4/5

All Nutrition Protein Marquise Dream - smak waniliowy
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Protein_Marquise_Dream-opis37261.html
Smak 4/5 minimalnie za suche
Konsystencja 5/5 kruche
jako zastępstwo dla słodyczy będzie ok

All Nutrition AAKG Shock Shot - chyba smak ananasowy/jabłkowy ciężko wyczuć.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_AAKG_Shock_Shot-opis37127.html
AAKG Shock Shot Smak lekko kwaskowaty ,jednak przyjemny .Pompa na treningu bardzo dobra.
produkt oceniam 5/5


All Nutrition Pump Shock Shot

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_PUMP_Shock_Shot-opis37134.html
smak kwaskowaty ,odczucia na treningu bardzo dobre .pompa na wysokim poziomie
5/5



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-01-09 11:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
została mi porcja lodów i wyszło takie cudo, że muszę dodać koniecznie nową opinię i zmieniam zdanie nt. lodów
Z wodą i mlekiem mi nie podeszły, ale zrobiłem miksując z jogurtem greckim. Kilka godzin w zamrażalniku i wyszło takie dobre, że ciężko opisać i nie pomylę się jeżeli powiem, że to jedne z lepszych lodów jakie kiedykolwiek miałem okazję jeść Wiadomo, że przeznaczenie lodów było na mieszanie z wodą lub mlekiem, ale warto te pare kcal w makro doliczyć i zrobić w tej wersji bo zrywają papę z dachu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon I + monohydrat

Wiecej