SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Krótkiego Rękawka

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2528

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Ogólnie to lubimy rózne testy,psychozabawy,które odkrywaja nasze niesamowite cechy psychiczno -fizyczne.
Dziwnym trafem,zawsze wyniki sie zgadzaja z naszymi oczekiwaniami...

Pewnie i tym razem tak bedzie-ale przekonajmy sie...
Odpowiedzi jest wiele,niektóre dość podobne,kazdy po chwili namysłu, wybierze najbardziej zblizona ,odpowiednia do siebie.
Ale zanim cos zaznaczymy przeczytac wszystkie kilka razy-róznia sie istotnymi w tej zabawie niuansami...

pytanie brzmi:

Kiedy Zakładamy Koszulkę z Krótkim Rękawkiem?


Jedyna trudność-można tylko zaznaczyc jedna odpowiedz-nie ma możliwości poprawy ,anulowania,zmiany(ankiety nie maja zreszta takich opcji).

Po zaznaczeniu wybranej opcji przydałoby sie jakieś krótkie uzasadnienie...ale nie jest to warunek konieczny....

mozna też zamieścić zdjecie-najlepsze zdjecie w krótkim rekawku-tak jak chcielibyście się prezentować...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
nr1
szkoda że nasz klimat nie zawsze pozwala na całoroczne bieganie z krótkim rękawem
chociaż ja nawet w tym roku podczas ostrego mrozu ,pod kurtką chodziłem w samym T-shircie
dla mnie to wygoda ,bo zazwyczaj nie lubię się przegrzewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Jestem jeszcze młody szczawik ale chętnie się wypowiem:) Bardzo lubię nosić wygodne, dopasowane t-shirty najlepiej z dobrego naturalnego materiału czy to lato czy to zima. Niestety pracuję w urzędzie gdzie obowiązuje dress-code i moja jedyna próba przyjścia w t-shircie została storpedowana Poza tym gdy spod rękawka wystaje trochę grubsza łapka niż u przeciętnego kowalskiego czuję się lekko skrępowany, gdyż ludzie postrzegają takie osoby jako bezmózgich koksów, a szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2662
flex 1976
nr1
szkoda że nasz klimat nie zawsze pozwala na całoroczne bieganie z krótkim rękawem
chociaż ja nawet w tym roku podczas ostrego mrozu ,pod kurtką chodziłem w samym T-shircie
dla mnie to wygoda ,bo zazwyczaj nie lubię się przegrzewać

mam podobnie i czasami zastanawiałem się czy może ze mną jest coś nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
nie kumam tematu, ale mam nadzieje że nie znajdzie się burak co zakłada do garnituru koszulkę z krótkim rękawkiem

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
głosujcie,głosujcie..
za pare dni sie sprawa wyjasni.czekam na wiecej głosów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2384
Wybrałem nr 1. Pewnie mógłbym zaznaczyć jeszcze parę odpowiedzi ale ta z nich najodpowiedniejsza jest, wygoda i tyle. Na szczęście nie muszę w pracy uniformu żadnego nosić i zakładam co chcę, krótki rękaw rządzi cały rok.

STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Nr 2, dla mnie istotna jest temperatura. Co za różnica jaka pora roku ? Jak jest ciepło zakładam krótki, jak chłodno długi. Tyle w temacie ;)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
masti
za pare dni sie sprawa wyjasni.czekam na wiecej głosów...


no więc ?

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4588
odpowiedz 2 , zakladam tylko gdy temperatura na to pozwala , oczywscie na silowni jest odpowiednia temp wiec cwicze w krótkim rekawku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
jeszcze troche poczekamy...mało odpowiedzi..:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Trener Kulturysty -Zadanie Drugie

Następny temat

pomocy FBW

WHEY premium