SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39341

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Suplement dotarł
Poczytam i zaczynam pakować aż do końca.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Oprócz treningu barków po przerwie odpoczynkowej wykonałem treningów ramion taki jak na poprzednim treningu. Ponieważ w międzyczasie pisałem na forum to mogłem wykonać po 1 powtórzeniu więcej na tych samych obciążeniach

Podsumowanie testu: przy pomocy Iron Flex pozbyłem się bólu barków.
Pomógł także w miarę rozsądny trening - tzn. ciężary były dostosowane do mocy bólu, który występował w czasie wykonywania ćwiczeń.
Tak jak pisałem wcześniej - profilaktycznie zaopatrzę się w Iron Flex.

Wracam tu: https://www.sfd.pl/Kulturystyka__ciągła_walka_o_wygląd-t1063942-s614.html#post-18555962


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-07-04 13:01:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965


Zrobiłem :
1a. Przysiad 48/58/68/78/88kgx10p 98kgx6p 103kgx4p 108kgx3p
1b. Wspięcia po 20p

Zadowolony prawie tak jak maceek
Idę jeść


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-05-05 12:06:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Potem zrobiłem:
utrzymywanie nóg w poziomie w zwisie na drążku 3xmaks (robiłem krótkie wznosy)
skłony na krześle 5x20p
wznosy tułowia na krześle (na grzbiet) 2x15p

Następnie po posiłku (mięso wieprzowe z czosnkiem i jabłka z kompotu )przejechałem rowerem 20km w 70 minut. Wiało chyba tak samo jak wczoraj lecz jakoś miałem więcej mocy . Wypiłem następnie Flex na stawy - kolor różowy, smak słodkiej lemoniady z lat PRL czyli jednak wyborny (w wojsku robiłem masę na lemoniadzie i herbatnikach - nie paliłem papierosów i pieniądze przeznaczałem na takie przyjemności ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Miałem problemy z zaśnięciem. Rano bez przedtreningówki:
1a. Pompki na uchwytach 5x13p
1b. Podciąganie na drążku +10kg po 6p
2a. WL na skosie 5x10p bz
2b. Przyciąganie wyciągu do brzucha w siadzie po 10p

Zmęczyłem się i czas na posiłek. Chwalono mnie kurtuazyjnie za kondycję której tak naprawdę nie ma. Muszę odpocząć przed następną sesją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Wypiłem ST - po kilku minutach poczułem mrowienie skóry i pobudzony rozpocząłem trening barków:
1a. Wznos ramion w bok stojąc 5kg/5x15p
1b. Wznos ramion w bok w pochyleniu tułowia 10kgx10p
gdy nie było serii łączonych to robiłem 15p
2. Wznos ramion skosem w tył w pochyleniu (sztangielka taka jak w 1b.) 5x15p
Jest pompa . Ból znośny.Będę tak trenować aż się bardziej wzmocnię .

Po posiłku wsiądę na rower. Wieje mocniej niż wczoraj! Wypiję wcześniej ST - korzystnie wychodzi i nie będę sobie żałować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Mam pecha jak diabli!
Wiało ale była moc w nogach (wiatr był skośno boczny).
Przejechałem 10km i kicha!
Nowa dętka przebita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Mam pecha jak diabli!
Wiało ale była moc w nogach (wiatr był skośno boczny).
Przejechałem 10km i kicha!
Nowa dętka przebita

Panie Janku to kupi sobie Pan opony bezdętkowe jak ma Pan takiego pecha
Co jest powodem? Ta kostka brukowa, o której Pan pisał?
Ja przez pół roku jeździłem po tłuczniu jak robili drogę ale ani razu mi dętka nie poszła, za to 7 szprych strzeliło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Jezoo - napisałeś tak jak mówił mi wczoraj staruszek, gdy widział jak prowadziłem rower po tej ścieżce .
Nie wiem czy są opony bezdętkowe na taki rower trekkingowy jaki mam. Chyba bym ich jednak nie kupił - za mało jeżdżę .

Zakleiłem dętkę i po południu przejechałem 15 km. Było już trochę chłodniej i musiałem jechać w koszulce z krótkim rękawkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak widział Pana jak pcha Pan rower już któryś raz z kolei to podzielił się poradą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
jezoo
Jak widział Pana jak pcha Pan rower już któryś raz z kolei to podzielił się poradą
On się tylko dziwił - podobnie jak Ty.
Radę udzieliłeś tylko Ty.
Ale z dobrymi radami jest jeden problem: najczęściej trudno je zrealizować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
jezoo
Jak widział Pana jak pcha Pan rower już któryś raz z kolei to podzielił się poradą
On się tylko dziwił - podobnie jak Ty.
Radę udzieliłeś tylko Ty.
Ale z dobrymi radami jest jeden problem: najczęściej trudno je zrealizować.
Ja jestem młody i jeszcze mogę się zdziwić na niektóre sprawy W tym roku kleiłem tylko raz ale i tak nie trzyma powietrza. Kupiłem na zapas dwie dętki i jedną wożę ze sobą i klucz do kół na wszelki wypadek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł II

Następny temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex -wg Macka

WHEY premium