SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex wg masti

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Właśnie diś dotarły testowe Iron Flex.

Wiadomo-zaraz przyjąlem pierwszą porcje-akurat byłem po treningu i przed jedzeniem-więc idealna pora :)


Smak zapach ok-z przyjemnością,się wypiło-a to ważne,bo wtedy organizm lepiej to przyswaja (nie mam na poparcie tego żadnych badań -ale tak mnie się wydaje :) )

Tak też mysle,że za ok 30-40 minut wszystko dojdzie w rejony potrzebujace wsparcia-czyli u mnie najbardziej łokcie.

Dodatkowa aktualna atrakcja-kontuzja wędrująca-tera jest w lewym ramienno promieniowym ale co jakiś czas czuję też w głowie długiej bicepsa i tk w kółko.
Denerwująca i psująca trening dolegliwość.

Po cichu liczę,że Iron Flex jakoś temu zaradzi :)







Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-21 11:08:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Drugi stopień wypalony i odrzucony :)-zaczynam trzecią puszkę Iron Flex.


Ogólnie-nie jest źle-oprócz nadal bolącego barku jakby z pozostałymi odczuciami kontuzyjnymi wydaje się być lepiej.

Przysiady "męczę" po 10 serii -kolana prawie nie bolą,staw biodrowy też się uspokoił.

Ostatnio Dawid chciał się przyłączyć ale jak zobaczył ile nakładam-stwierdził ,że poczeka :)

Co dodatkowo cieszy-długotrwała kontuzja bicepsa lewego jakby odpuszcza-przy wiosłowaniu i treningu ramion coraz mnie się odzywa.

I bardzo dobrze,bo od wtorku nowy plan-na razie będzie split raz w tygodniu dana grupa mięśni,treningi tylko 3 x w tygodniu.
W lipcu zobaczymy co dalej,bo szykują się różne zmiany-mam w planie dołożyć jeszcze jeden trening-osobny na nogi i brzuch.

Ale zobaczymy właśnie,jak z tę naprawą -będzie dalszy postęp -to tak zrobię.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Mam nadzieje ze będzie to rzeczywiście temat o teście Iron Fleks a nie kolejny dziennik treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Dziś trening nóg-całościowo oraz ramion i przedramion-nie zapominając o łydce.


Co cieszy-coraz śmielej robię przysiady ze sztangą -kolana coraz mniej dokuczają ale za to pojawiła się dodatkowa atrakcja-coś zaczyna mnie prawe biodro wysyłać jakieś protesty.
Szczególnie,gdy chce głębiej przysiąść.

Więc po prostu trenuje na lajtowych ,fitnessowych ciężarach z zapasem powtórzeń w serii od min 20 powtórzeń :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Wprowadzam w problem :)

Do tego warto się także zastanowić nad innymi czynnościami,które mogłyby bardziej pomóc działaniom Iron Flex.

Czyli:
-kwestia samego treningu dotyczącego problemowych rejonów-warto przejrzeć ćwiczenia,ich kolejnośc,dobór obciążeń i ilości powtórzeń,serii.
-kwestia rozgrzewki specjalistycznej tych rejonów
-kwestie innych czynności pozatreningowych mogących mieć wpływ na takie dolegliwości.



Pozostaje jeszcze sprawą otwartą-czego się spodziewamy po działaniu Iron Flex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Wczoraj,trudno mnie nawet ustalić konkretną przyczyne naciągnąłem sobie przednie aktony mieśni naramiennych.

Co prawda był trening barków i klaty ale zaczęło mnie to boleć po treningu pleców.

Stąd mam podejrzenia,że mogło to się wziąć z martwych ciągów lub treningu kapturów.
W pozostałych ćw pracowały aktony tylne.

Od wielu lat nie miałem żadnego problemu z barkami a tu nagle takie coś.



Przy okazji testu Iron Flex będzie okazja zaobserwować,jak to pomaga w takich świeżych kontuzjach typu naciągnięcie mięśni.
,Wiadomo-o jakiś efektach pozytywnych nie ma jeszcze mowy.

Ale powoli,powoli to będzie się kumulowało i liczę,że już w czerwcu będa jakieś delikatne zmiany na lepsze w łokciach ,kolanach i biodrze.


Dziś czwarta porcja Iron Flex wchodzi.przy okazji też fajny napój przedtreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Dzień piąty testu -dziś bez treningu.

Przednie aktony barków jakby trochę mniej bolały, reszta bez zmian :)


Czego się spodziewam po Iron Flex?


Na podstawie doświadczeń z innymi tego typu suplementami-zauważalne działanie dostrzega się po ok miesiącu.


Na czym to polega i jak to zauważamy?

-przede wszystkim zmiejszone dolegliwości bólowe w danym stawie
-czujemy jakby się zwiekszyła możliwość zakresu ruchu a sam ruch jest płynny bez jakiś dyskomfortów.
-na treningu można zwiększyć i intensywność i obciążenie bez protestu ćwiczonych stawów-ale też oczywiście bez przesady.
Bo wtedy nawet zuepłnie zdrowe stawy można szybko "zajechać",co zresztą wiele osób ciągle robi w swojej radosnej twórczości testowania jakiś wymyśłnych programów na siłę z jak największym obciążeniem,często nawet ponad swoje siły i przygotowanie.

-przy ruchach w danym stawie nie czujemy już jakiś dziwnych pstryknięć,przeskakiwania,trzeszczenia itp.
Podobnie nie słychać tego na zewnątrz,bo tarcie w powierzchniach stawowych znów jest w granicach 0



Po takiej kuracji-taki stan powinien się utrzymywać ok 6-12 miesięcy.
Poźniej znów trzeba wszystko powtórzyć.





Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-21 11:20:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Kurcze, u mnie jest nawet gorzej niż było!
Wydawało się, że jest dobrze. Dołożyłem ciężaru w WL na poziomej oraz skośnej i po 2 treningach wszystko się rypło! W barkach chrupie i boli. Nie pomogło zmniejszenie ciężaru - na drugim treningu po zmniejszeniu obciążenia było nawet gorzej niż na pierwszym ze zmniejszonym obciążeniem i to przejściu na 3-dniowy program.
Wniosek - trzeba uważać ze zwiększaniem ciężarów w pewnym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Pora na (Telesfora ) :) ,czyli na Iron Flex





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti scenariusz jak cię mogę ale zwolnij dźwiękowca i reżysera, proszę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Nie mogę siebie zwolnić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Nie mogę siebie zwolnić :)

Skąd Ty taką muzę bierzesz? Nie odpowiadaj wolę nie wiedzieć. Poczułem się trochę jakbym oglądał kasetę VHS z mojej komunii
Pomysł na film fajny ale poproszę Tatuncia aby Ci podrzucił ścieżkę dźwiękową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 7 - regeneracja stawów Iron Flex wg kabo9

Wiecej